Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když jsi právě bez kluka, nebo není zrovna po ruce, nejspíš si ráda dopřeješ rozkoš i ty sama. Našla jsi už svůj zaručený způsob, který tě dostane na dosah opojné slasti?

Masturbace: Zaručené techniky, které ještě neznáš!

aktualizováno 09.09.2011, 00:00 | 09.09.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Když jsi právě bez kluka, nebo není zrovna po ruce, nejspíš si ráda dopřeješ rozkoš i ty sama. Našla jsi už svůj zaručený způsob, který tě dostane na dosah opojné slasti?

Způsobů, jak si my holky děláme dobře, existuje celá řada. Pokud jsi zatím nepřišla na to, jak si dopřát orgasmus, nebo bys ráda zažila něco nového, vyzkoušej některou z dalších technik.


Uspokojení převalováním

 

Lehni si pohodlně na záda a zasuň si ruku do kalhotek. Klitoris vezmi jemně mezi palec a ukazováček, dotýkej se ho lehounce bříšky prstů. Můžeš ho také sevřít mezi ukazovák a prostředník, jak je libo. Pak začni prsty rolovat proti sobě, jedním jeď nahoru, a druhým dolů, tím se klitoris bude převalovat mezi nimi. Začni pomalu a zlehka a zrychluj tempo a zvyšuj intenzitu tak, jak ti to bude příjemné.


Jemné kroužení

 

Máš-li problém s tím, že jsi až příliš vzrušená a často se ani k vrcholu nedostaneš, protože každý další dotyk už je nesnesitelný, zkus tuhle techniku. Navlhči si ukazováček a prostředníček lubrikačním gelem (nebo slinami, nemáš-li ho po ruce) a přilož prsty na klitoris. Pak po něm a kolem něj začni jemně kroužit. Když bude dotyk příliš intenzivní, zvětši kroužek a hlaď klitoris ze stran, ať si trochu odpočine. Střídej intenzitu a rychlost kroužení podle toho, jak je ti to příjemné.

 

 

Proklepni ho

 

Poklepávání je velmi zajímavý způsob dráždění, ale ne každé dívce vyhovuje. Rozhodně ale stojí za to ho zkusit. Jednou rukou si roztáhni malé stydké pysky tak, abys klitoris zcela odhalila. Druhou rukou začni jemně poklepávat na klitoris. Stačí jedním prstem a klidně si ho zvlhči lubrikantem. Pokud ucítíš bolest, zkus jemnější dotyky, menší tempo nebo jen minimální pohyb. Je-li ti to příjemné, pokračuj a zvyšuj intenzitu, až se dovedeš k úplnému orgasmu. Tuhle techniku můžete zkusit i při hrátkách s tvým přítelem, který místo prstu může použít svůj penis. Rozhodně zajímavá praktika.

 

Zvenku i zevnitř

 

Většina dívek nejsnáze dosahuje orgasmu drážděním klitorisu. Zkus ale při masturbaci dráždit nejen ten, ale zaměř se i na vnitřní partie. Jednou rukou si stimuluj klitoris tak, jak je ti to příjemné, a druhou si zasuň prstík nebo dva dovnitř do pochvy. Nemusíš nic dělat, už ten dotyk ti bude příjemný a ucítíš, jak se při orgasmu celá stahuješ.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Rozpalte se společnou masturbací
Sexuální pozice, které ti zaručí orgasmus
TEST: Proč nemáš orgasmus?

 

Užij si klidně veřejně!

 

Uspokojovat se můžeš klidně i na veřejnosti, aniž by si toho někdo vůbec všiml. Můžeš tím třeba svádět svého přítele při společné večeři v restauraci, kdy sedí proti tobě a nezbývá mu, než se jen dívat.

 

Svírání stehen


Svírání a povolování stehen nepřímo dráždí i tvůj klitoris. Dej si nohu přes nohu a snaž se stehna tlačit co nejvíc k sobě. Stlačuj je a zase povoluj. Tím, jak se prokrví, a jak se stehna třou o tvůj klín, můžeš si za chvíli přivodit orgasmus.


Udělej se kalhotkami


Shrň si tenkou látku kalhotek mezi malé stydké pysky tak, aby tě nikde nedřely a netlačily na nesprávných místech. Pak zkus za látku trochu zatáhnout a sleduj, co to s tebou bude dělat. Popotahuj je dopředu i dozadu, třením o klitoris si přivodíš hodně příjemné pocity.9 hlasů
Vaše hodnocení