Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přemýšlíš o snadném přivýdělku? Možná jsi zahlédla inzerát, který nabízí skvělý přivýdělek atraktivním holkám. Než začneš jásat, přečti si náš článek. A zkušenosti holek, které do toho spadly.

Super brigáda pro sexy holky? Tak na to bacha!

aktualizováno 19.07.2011, 00:09 | 19.07.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Přemýšlíš o snadném přivýdělku? Možná jsi zahlédla inzerát, který nabízí skvělý přivýdělek atraktivním holkám. Než začneš jásat, přečti si náš článek. A zkušenosti holek, které do toho spadly.

Najít dobrou a dobře placenou brigádu není jen tak. Nebaví tě doplňovat zboží v hypermarketu, ani doučovat rozmazlená děcka? Možná i na tebe někde vykouknul leták, který slibuje nadstandardní výdělky atraktivním slečnám. Než na takovou práci kývneš, zjisti o ní co nejvíc. Třeba v našem článku.

 

Trochu jiný modeling alias Live chat

 

"Hledáme modelky se znalostí angličtiny, věk nad 18 let, nadprůměrné výdělky!" Než se do podobné agentury pohrneš, zjisti, co je zač, není totiž modeling jako modeling. Některé agentury hledají dívky na tzv. live chat. O co jde? Sedíš doma nebo v prostorách agentury u počítače a chatuješ anglicky s někým z druhého konce světa. Rozdíl je v tom, že u toho na tebe míří kamera a tématem konverzace je samozřejmě sex. Navíc si zákazník, který za konverzaci s tebou zaplatí dost peněz, může psát své požadavky, co by chtěl, abys před kamerou dělala.

 

Jarka, 23 let: "O práci v live chatu jsem se dozvěděla od kamarádky. Věděla, že nemám peněz nazbyt, a tak mě zatáhla do jedné modelingové agentury, pro kterou sama pracovala. V kanceláři mi ředitelka agentury vysvětlila teoreticky, o co jde. A pak mi šla ukázat, co to znamená v praxi. Ve vedlejší místnosti byly prostěradly oddělené takové malé kóje. V každé seděla holka jen tak v prádle nebo už nahá, před sebou počítač a namířenou kameru. A vedle sebe kufřík plný vibrátorů a dalších erotických pomůcek. Udělalo se mi z toho zle a radši jsem dál chodila makat na brigády do supermarketu."

 

Hosteska


Dělat hostesku je docela slušná forma přivýdělku. Obvykle jen někde stojíš, usmíváš se a nabízíš nebo prezentuješ nějaký produkt. Jasně, z podpatků, upnutých šatů i křečovitého úsměvu tě večer bolí celé tělo, ale peníze, které si tak vyděláš, jsou rozhodně dobré. Jenže ne každá práce hostesky vypadá přesně takhle. Proto si předem vždy pečlivě zjisti, jaký produkt a jakým způsobem nabízíš.

 

Martina, 21 let: "Hostesku dělám už docela dlouho, ale teď jsme s kamarádkou od jedné agentury, pro kterou už jsme několikrát pracovaly, dostaly nabídku na trochu jinou práci. Prezentujeme jeden alkoholický nápoj, ale ne jako klasickou ochutnávku. Chodíme do baru a máme se tvářit, jako že jdem normálně zapařit. Stojíme celý večer na baru a flirtujeme s klukama – účelem samozřejmě je, že nás, v lepším případě celou partu, pozvou na nějaký drink a my pak po barmanovi chceme ten náš, co tajně prezentujem. Celá akce je samozřejmě předem domluvená, barman nám nalévá z jiné lahve nealko a kluk vesele cáluje a spokojený je i náš klient. S sebou máme samozřejmě i doprovod, který nás chrání, kdyby byli kluci víc dotěrní. Což se stane skoro vždycky. Takže sice za to máme pěkné peníze, ale to věčné osahávání, nemravné návrhy nebo hádky a násilí, když celá akce praskne, už mě někdy docela štvou."


PŘEČTI SI TAKÉ:

Tohle jsou mé brigády
Brigáda na poslední chvíli
Hledáš origoš brigádu? Dělej v cateringu

 

Servírka

 

Dělat v baru je docela dřina. Zakouřené prostředí, přiopilí zákazníci, těžké talíře a tácy s půllitry. Navíc když budeš vypadat dobře, můžeš si přivydělat dost na dýšku, takže brzy můžeš sklouznout do stavu, kdy se po restauraci budeš promenádovat v supermini a v tílku s hodně odvážným dekoltem. Hlavně že se korunky sypou. Existují dokonce podniky, kde obsluhují tzv. toplesky, tedy dívky nahoře bez. Obvykle se taková služba objevuje v méně kvalitních podnicích, kde se to hemží přiopilými individui, která si ráda sáhnou.


Lenka, 25: "Když jsem studovala VOŠ, přivydělávala jsem si jako servírka. Hrozná dřina a peníze nic moc. Jednou po šichtě jsem šla domů a po cestě jsem zjistila, že mi došly cigarety. Zaskočila jsem tedy do podniku, kolem kterého jsem zrovna šla. Roznášela tam pivo holka, která na sobě měla jen titěrnou sukni a podvazky. A nahoře nic. Nedalo mi to a zeptala se jí, kolik za to má. Ta částka mi vyrazila dech. A protože zrovna hledali další holku, za týden už jsem tam běhala taky. Vydržela jsem to celou školu, ale jen kvůli penězům. Možná jsem ale měla skončit dřív. Kvůli těm ochmelkům, co tam na mě sahali, plácali mě po zadku a snažili si mě posadit si na klín, jsem dneska ke klukům hrozně nedůvěřivá a nemohu si udržet kloudný vztah."

 

Tanečnice v klubu


Znáš ten trapný pocit, kdy v klubu DJ skvěle hraje, ale na parketu nikdo není a tobě je hloupé, vyrazit tam jako první? Dost podniků si z tohohle důvodu platí tanečnice, které mají tu správnou atmosféru rozjet. Někde je poznáš hned, protože mají oblečení s logy podniku, nebo tancují na vyvýšených místech. Jinde jsou to holky normálně v davu, které prostě jen navozují tu správnou náladu. Přijde ti to jako super kšeft, jít se bavit a ještě za to dostat zaplaceno? Jenže když jdeš do klubu, oblékneš si, co sama chceš, bavíš se, s kým ty chceš, a pauzu si dáš, kdy potřebuješ. Profi tanečnice se musí celý večer nakrucovat, většinou v miniaturních šatičkách, a na všechny se usmívat. A to i nekonečně dlouhé hodiny v kuse!
 

Zuzka, 22: "Tanec mě vždycky bavil, takže když nová diskotéka v našem městě nabírala tanečnice, šla jsem na konkurz. A uspěla. Přišlo mi to jako super job. Celý večer tančit a pak za to shrábnout prachy. Jenže to takový med nebyl. My holky jsme nafasovaly zlaté lesklé bikiny a titěrnou sukni. Připadala jsem si v tom jak nahá, ale mlčela jsem. Netancovaly jsme klasicky na parketu, ale v klecích, zavěšených nad ním. V každé jsme byly dvě a měly jsme se k sobě trochu mít, aby to v chlapech dole vzbuzovalo vášeň. Myslím, že těm ale stačil pohled pod naše sukně, který měli jako na dlani. Připadala jsem si jako kus hadru. Z klece se navíc nedalo bez asistence dostat, a chlapi, co to měli na starost, na nás kašlali, takže se kolikrát stalo, že jsem v ní byla zavřená i tři čtyři hodiny bez pití a pauzy na záchod. Takový teror už nikdy."9 hlasů
Vaše hodnocení