Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když jsi zamilovaná, svou lásku si hýčkáš a doufáš, že tě nikdy nepodvede a neopustí kvůli jiné. Když se čtenářka Michelle dozvěděla, s kým jí její přítel zahýbá, byla to pro ni dvojnásobná zrada.

VAŠE PŘÍBĚHY: Kluka mi přebrala vlastní máma!

aktualizováno 19.08.2011, 16:01 | 19.08.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Když jsi zamilovaná, svou lásku si hýčkáš a doufáš, že tě nikdy nepodvede a neopustí kvůli jiné. Když se čtenářka Michelle dozvěděla, s kým jí její přítel zahýbá, byla to pro ni dvojnásobná zrada.

Bylo mi 16 a můj přítel byl o 11 let starší. Už jsme spolu byli druhým rokem a já jsem ho chtěla představit své rodině, tedy spíš jenom bráchovi a mamce. Souhlasil, chápal, jak je pro mne rodina důležitá, protože on byl bohužel sirotek a už neměl nikoho.

 

Můj kluk byl mým idolem asi celou věčnost. Když si konečně všiml i on mne, hned jsme si padli do oka. Nikdy bych nevěřila že si s někým můžu najít tolik společného. Prostě jsme k sobě patřili. Proto jsem chtěla, aby dobře zapůsobil i na mou rodinu.

 

Bylo půl hodiny před tím, než měl dorazit na domluvenou návštěvu. Byla jsem strašně nervózní, co na něj řekne moje rodina a co on řekne na ni. Jakmile přijel, jakoby ze mě tréma zcela spadla. Celý večer probíhal, jak nejlépe mohl. Všichni se skvěle bavili, i brácha si s mým klukem rozuměl. Já byla spokojená, i mamka si s ním hned našla spoustu společných témat. Bavili se spolu skoro celou dobu, já jsem se ani tolik nedostala ke slovu, ale řekla jsem si, že je dobře, že si rozumí. Další den, když jsme pak šli s mým přítelem do kina, říkal, že mám dobrou mámu.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.


Brzy jsem měla narozeniny a on mi dal ten nejlepší dárek, jaký bych si mohla přát. Dostala jsem od něj týdenní pobyt ve svém rodném Polsku pro dvě osoby. Moc jsme si to tam užili. Večer, když už jsme byli po celém dni uťapkaní, jsme neměli co dělat, tak jsme jen tak leželi a povídali si. Došlo i na téma mojí rodiny. Naznačil mi, že se mu zdá moje máma celkem dost atraktivní.


Zpátky do Čech jsme se pak vraceli na noc. Přijela jsem domů a bylo už pozdě večer, tak jsem šla potichu, protože jsem myslela, že už všichni spí. Místo toho jsem jen zaslechla mamku, jak někomu do telefonu říká, že má nějaký nový objev, že je mladší než ona, ale že je hrozně sexy. Vůbec nic mi ale v tu chvíli nedošlo... Radovala jsem se, že mamka nebude sama, hezky se mi tu noc usínalo.


Můj kluk mě krátce na to pozval na výlet k vodě, i s přespáním, ale trval na tom, aby s námi jela i moje máma. Nemohla jsem dělat nic jiného, než souhlasit. Argumentoval, že je chudák pořád sama a že bych se jí tím odvděčila za to, jak se o nás skvěle stará. Na to nešlo nic říct.


Výlet jsem si ale moc neužila. Na mě si u vody ani neudělali čas a byli pořád spolu. Když jsem mu to jemně vyčetla, řekl mi že je důležité, aby se spolu sblížili. Dodal, že by se chtěl jednou stát členem mé rodiny, a to mě potěšilo. Nedošlo mi, že to může mít více významů. V kempu si navíc mamka u baru povídala s nějakým mužem, myslela jsem si, že je to ten její nový objev. Pořád se smáli a když se vrátila do stanu, byla celkem dost opilá. Hned další ráno jsem se ale zeptala, kdo to byl, a ona odpověděla, že prý jen její bratranec, kterého hrozně dlouho neviděla.


PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Nesnáším svého otce. Snad celý život!

VAŠE PŘÍBĚHY: Pokusila jsem se o sebevraždu. Několikrát!

VAŠE PŘÍBĚHY: Táhl to na dvě strany


Od toho výletu utekl sotva týden a já skoro zapomněla, jak tam na mě můj přítel kašlal. Doma mi to totiž zase vynahrazoval a byl ke mně moc milý. Zrovna byla sobota a já se těšila, co spolu o víkendu podnikneme. Nemusela jsem nijak brzy vstávat a probudila jsem se až kolem jedenácté dopoledne. Přišla jsem do kuchyně, že se nasnídám, a našla jsem tam od mamky papírek na něm stálo: ,,Šla jsem nakoupit, máma." Dala jsem si zatím vločky a zkusila zavolat příteli. Měl ale vypnutý mobil, asi se mu vybil a ještě také vyspává. Jenže i když jsem se mu pokoušela volat později v průběhu dne, byla situace stále stejné. Doma jsem se nudila, protože ani mamka se pořád nevracela. Domů se nakonec vrátila až k večeru a nákup nedonesla. Ani mi nic neřekla, a to jsem se celý den bála, kde je.

 

Nevěra a zároveň zrada od člena vlastní rodiny bohužel není ojedinělá. Na webovém magazínu doma.cz si přečti další šokující příběh! PŘÍBĚH LÉTA: Manžel mi byl nevěrný! Se sestrou!

  

Večer mi volala moje nejlepší kamarádka, že neuvěřím, co viděla. Prý viděla mého kluka s mojí mámou, jak spolu sedí v kavárně a že si myslí, že spolu něco mají. Ihned jsem zašla za mámou, jestli je to pravda. Přiznala se, že se viděli, ale nalhala mi, že tam byla, aby si s ním promluvila o mě... Prý jí došlo, že věkový rozdíl, který mezi mnou a mým klukem je, by nemusel dělat dobrotu, a chtěla znát jeho názor.

 

Nevěděla jsem, co si mám myslet, ale za pár dní už to vypadalo, že se nic neděje. Víc než podezření mé kamarádky jsem uvěřila máminým řečičkám. A to natolik, že jsem se nebála a znovu pozvala mého přítele o víkendu na oběd. Přišel a v ruce nesl dvě květiny. Jednu pro mě a jednu pro mou mámu. Přišlo mi to celkem normální. Celý večer byl ale nějak podezřele ochotný a milý, pořád se kolem ní motal. Pozdě večer jsem šli s mým klukem do mého pokoje a pustili si film. Mazlili jsme se u toho a pak došlo i na naše poprvé. Bylo to krásné a já jsem si říkala, jaké to mám štěstí, že na mě můj přítel čekal tak dlouho. Pozdě v noci, asi kolem druhé hodiny ráno, jsem se vzbudila a po mém příteli ani stopa.

 

Sešla jsem ze schodů, abych se podívala, kde je. Slyšela jsem jen tichoučké vzdychání... Všechny zvuky vedly ke dveřím máminy ložnice. Bez klepání jsem vrazila k mámě do pokoje. Viděla jsem něco, na co nikdy v životě nezapomenu. Moje matka ležela na posteli v obětí mého kluka. Zavřela jsem dveře a s brekem jsem si sbalila nějaké věci, zavolala jsem kamarádce a ta pro mě ihned přijela.

 

Dlouhou dobu jsem potom musela docházet k psychologovi. Několikrát se mi také stalo, že jsem popadla nůž a chystala jsem se něco provést matce, vždy mě ale někdo zastavil. Protože se má situace nelepšila, musela jsem dokonce brát prášky. Mámu jsem od té doby viděla jenom dvakrát. Poprvé, když jsem si přijela dobalit všechny věci a na stálo se přestěhovala k babičce, a podruhé na její svatbě. Nebyla jsem sice pozvaná, psycholog mi zakázal, abych tam šla, ale mě to nedalo. Jen jsem tam nakoukla a hned zase utekla. Ano, brala si mého bývalého přítele. Nejvíc mě štvalo, jak s ní vypadal šťastně. Za dva měsíce se s ní ale stejně rozešel a ona dnes ani neví, kde je mu konec, i když se nestihli rozvézt.

 

Za nedlouho už to budou tři roky, co se tohle stalo. Matka se mi od té doby omlouvá, pořád mě zve, abych přijela, několikrát přijela i ona za mnou. Já jí ale nikdy neotevřela a myslím, že jí nikdy neodpustím.

 

Anketa
Kdybys byla na místě Michelle, odpustila bys své mámě?
 

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Krásní mrtví – Jonas: Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a - Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?

Tajemná země RONDO – Klíč
: Otevři bránu a vydej se do Ronda! DŮLEŽITÉ! Otoč klíčkem pouze třikrát. Nikdy neotáčej klíčkem, dokud hudba hraje. Když hudba hraje, nikdy skříňku nezvedej. Nikdy nezavírej víko, dokud hudba nedohraje. Teta Bethany odkáže Leovi krásnou malovanou hrací skříňku i s návodem na zacházení. Sám by přísná pravidla nikdy neporušil, ale sestřenice Mimi je zvídavější a odvážnější. Láká ji fantastický svět plný známých i neznámých pohádkových postav! Pravidla skříňky jsou porušena a brána do Ronda otevřena. Dobrodružná výprava plná nečekaných setkání a vypjatých situací právě začíná.
 

Křišťály moci – Hněv Pána ohně: Neilin odhalila Arwinovo tajemství. Už mu nedokáže důvěřovat ani odpustit… nebo snad ano? V utajovaném městě Bílých elfů Än-Ielwil, o kterém se vyprávějí pouze legendy, Neilin konečně nachází klid. Noví přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí. Na Smaragdittu teče krev. Král Edrian se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá. Pomohou elfové svým dávným lidským přátelům? Poslední naděje leží v rukou Terien a bájných gryfů. Isgraël zatím odhaluje svou nejničivější zbraň. Neilin se musí postavit hrozbě, která dávno neměla existovat. Odhalení, které ji ale nakonec čeká, bude šokující.

Báje a pověsti HVĚZDNÉ OBLOHY: Zajímá vás jak získaly hvězdy a souhvězdí svá jména? Vstupte do světa mýtů, bájí a pověstí. Projděte se hvězdnou oblohou. Poznejte příběhy, které se váží k jednotlivým znamením zvěrokruhu. Víte jak se dostal na oblohu Perseus, Andromeda, Labuť nebo Orion? Před každou pověstí je informace, kde se souhvězdí nachází na obloze, kdy je viditelné, z kolika hvězd se skládá a řada dalších zajímavostí. Součástí knihy je rejstřík, přehled latinských názvů a současná mapa hvězdné oblohy.

Nejkrásnější filmová místa: Vydejte se po stopách českého filmu! Pokračování úspěšných tipů na výlety vás zavede na místa, kde se točily filmy Noc na Karlštejně, Pelíšky, Jáchyme, hoď ho do stroje a spousta dalších. Navštivte místa, které znáte z televizní obrazovky a staňte se pro jednou filmovou hvězdou!

Karel Čapek – Povídky z jedné kapsy: Sborník detektivních povídek z pera Karla Čapka patří ke skvostům české moderní prózy a právem náleží do zlatého fondu české literatury. Příběhy s kriminální zápletkou autor povýšil na studie člověčenství, které dokáží vždy překvapit a zaujmout. Náměty povídek jsou natolik originální, že byly mnohokrát použity pro filmové zpracování. Klasická díla Karla Čapka jsou ozdobou každé knihovny!

 6 hlasů
Vaše hodnocení