Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Sabina myslela, že prožívá svou první lásku. Ale místo toho ji její nový přítel surově znásilnil. Navíc se to neobešlo bez následků...

VAŠE PŘÍBĚHY: Místo první lásky jsem zažila znásilnění!

aktualizováno 02.09.2011, 05:19 | 02.09.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Čtenářka Sabina myslela, že prožívá svou první lásku. Ale místo toho ji její nový přítel surově znásilnil. Navíc se to neobešlo bez následků...

Tenhle příběh se mi stal před pěti lety, bylo to přesně čtyři dny po mých patnáctých narozeninách. V deníčku jsem popsala asi deset stránek jen o téhle příhodě a teď nastal čas jít s pravdou ven, protože to v sobě nemůžu dál dusit. Nikdo o tom neví, jen já a on.

 

Se svou nejlepší kamarádkou jsme vyrazily do nově otevřeného klubu pro mládež, který je asi dvacet kilometrů vzdálený od naší obce. Strašně jsme se tam těšily. Bylo to snad poprvé, co nám takhle něco matky odsouhlasily, ale jen pod podmínkou, že budeme průběžně volat. Den předtím jsem se sešla s Lenkou, abychom si vybraly ty nejlepší kousky z našich šatníků. Vybíraly jsme si asi hodinu, než jsme každá našly to pravé. Já jsem si nakonec oblékla kožené minikraťasy a nablýskané tílko a Léňa si vzala těsnou sukni a obtáhlé síťové triko. Teď, když na to vzpomínám, říkám si, že jsme byly oblečeny dosti hanbatě.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.


Další den jsme se připravovaly asi tři hodiny předem, aby všechno bylo prostě dokonalé. Krásně jsme se učesaly a nalíčily a byly jsme fakt kočky. V osm nás taťka Léni odvezl před klub. Byly jsme docela nervózní, jestli nás tam pustí. Ale normálně jsme zaplatily, v pohodě nás pustili, všechno šlo jako po másle. Pěkně jsme se usadily na židličky k baru a objednaly si Sun coctail s ledem. Kapela hrála na plný pecky a parket se začal pomalu zaplňovat. Brzo i na nás dolehla dance-nálada a šly jsme se přidat.

 

Lenka se pěkně odvázala a začala tančit s neznámým týpkem a já jsem si šla sednout zpět k baru. Čekalo mě tam příjemné překvapení, vedle našich míst se usadil asi sedmnáctiletý pohledný kluk s blonďatým čírem a zasněnýma modrýma očima. Na nic jsem nečekala a začala po něm „házet“ očkem a po chvíli se podvolil a začal se mnou taky flirtovat. Nakonec jsme se spolu začali bavit a já zjistila, že se jmenuje Patrik. Když jsem dopila, tak mi objednal koktejl, který jsem ještě nepila, jmenoval se Křišťálové překvapení.

 

Ještě než jsem se napila, musela jsem akutně na toalety. Cestou zpátky k baru jsem potkala Lenku, která na mě hleděla s vážnou tváří, tak jsem se jí zeptala, co se děje. Ona odpověděla, že viděla, jak mi Patrik lije nějakou tekutinu do pití, asi alkohol. Já jsem jí samozřejmě řekla, že je to blbost, že je asi z toho tance trochu přehřátá. Ale ona si pořád stála za svým. Nakonec to skončilo hádkou, padlo několik nehezkých slov, až se Léňa rozbrečela a utekla na záchod. Já jsem se šla k baru odreagovat za Patrikem. Koktejl jsem vypila na ex, ale nic jsem necítila, žádný alkohol, nic. Věděla jsem, že si to všechno jenom vymyslela. Asi byla ona trochu opilá.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Přepadl mě úchyl
VAŠE PŘÍBĚHY: Kluka mi přebrala vlastní máma!
VAŠE PŘÍBĚHY: Táhl to na dvě strany

 

S Patrikem jsme se sbližovali a nějak, ani nevím proč, jsem ho zčistajasna políbila. Čekala jsem jen pusu, ale on mi do mé pusy strčil jazyk a začal mě líbat, vášnivě a zuřivě, chtěla jsem se odtrhnout, ale nějak jsem nemohla a začala jsem prostě spolupracovat. Líbali jsme snad 30 minut, když mi najednou zazvonil mobil. Nechtěla jsem ho vzít, ale nakonec mi to vibrování v mé kapse začalo lézt na mozek. Vyšla jsem z klubu a vzala to. Byla to máma, jestli jsem v pořádku a že to si jako říkám zodpovědná dcera, že ani nezavolám a blablabla. Nakonec řekla, že pro teď mi to promine, ale ať každou hodinu volám. Konečně to típla a já se mohla vrátit zpět. Ale Patrik zrovna vyšel a řekl, jestli si nechci vyjít na procházku. Já samozřejmě přikývla, a tak jsme šli.

 

Po čtvrthodinové procházce plné líbání a objímání Patrik navrhl, jít se posadit na lavičku do parku, který je za rohem. Už jsem byla udýchaná, takže jsem souhlasila. Když jsme se posadili, začal se mě Patrik vyptávat na intimní věci a mé sexuální zkušenosti. I když jsem zpočátku nechtěla odpovídat, nakonec ze mě dostal snad všechno. Ale styděla jsem se, protože před ním jsem nikdy žádného kluka ani nepolíbila. Potom mě zase líbal a já jeho. Bylo to příjemné, dokud mě nezačal osahávat. Hned jsem mu řekla, že to by neměl, že na mě moc spěchá, ale on mě líbal dál a já se podvolila. Dokonce mi nevadilo, když mě začal svlékat.

 

Já jsem ho začala svlékat taky. Když jsme byli oba polonazí, chtěl, abych mu udělala orál. Bála jsem se toho, ale byla jsem tak zamilovaná, že jsem to pro něj udělala. I on mě pak začal líbat na intimních partiích, bylo mi to příjemné. Potom jsme se znovu líbali, nazí a on ležel na mně. Jenže pak se do mne snažil proniknout, já mu ale říkala, že nechci. Jenže on si nedal říct. Dokonce jsem se snažila utéct, ale on byl silnější, ležel na mně celou vahou, musela jsem s ním mít sex.

 

Přinutil mě, abych slíbila, že to nikomu nepovím. Potom mě odvedl znovu do klubu a já utíkala za Léňou, celá ubrečená, že už chci domů. A pak už nic nevím. Probudila jsem se doma v posteli a Léňa seděla vedle mé postele a řekla mi, že když jsem k ní došla, najednou jsem omdlela. Prý jsem se hned probrala, ale celou cestu zpátky jsem byla úplně mimo. Ještě že bylo domluvené, že Léňa spí u mě, takže jsem nezůstala v noci sama. V noci jsem se jí strašně omlouvala a ona se omluvila taky, bylo to mezi námi zase dobré.

Všechno se zdálo být už v pořádku, až na to že jsem byla znásilněná. Lence ani našim jsem to neřekla. Tušila jsem, že by to nikam nevedlo, že jsem si za to z velké části mohla sama. Byla jsem tak hloupá. Jenže po dvou měsících jsem zjistila, že nemám menstruaci. Neměla jsem ji tehdy příliš pravidelnou, ale bylo mi navíc i špatně. Řekla jsem si, že to nic nebude, počkala jsem ještě měsíc, ale pořád se to opakovalo.

 

Šla na gyndu a tam jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Samozřejmě si to gynekolog nemohl nechat pro sebe, nebyla jsem ještě plnoletá. Naši v tom viděli strašnou tragédii, bylo vidět, že jsem je zklamala. Navíc jsem jim zalhala, že nevím, kdo je otec. Radši jsem riskovala, že v jejich očích budu za cuchtu, než aby šla s pravdou ven.

Nedokázala jsem žít s tím, že bych měla dítě s někým, kdo mě prakticky znásilnil, tak jsem šla na potrat. I rodiče to navrhovali jako nejlepší řešení, prý abych si nezkazila život. Ani netušili, jakou jizvu už mi život udělal.

 

Bylo mi pak mizerně, bála jsem se, že už s klukama nikdy nebudu moct nic mít. Dokud jsem nepotkala Lukáše. Je to úžasný kluk a já se hned zamilovala a dozvěděla jsem se, že i on do mě. Po týdnu jsme spolu začali chodit. Na první sex si musel počkat docela dlouho, protože jsem nebyla tak důvěřivá, ale nakonec jsme to spolu překonali. Myslím, že se vyplatilo počkat a že stálo za to, se někomu otevřít. Teď jsem ve třetím měsíci a jsem šťastná jako nikdy. A co víc, plánujeme se ještě před porodem vzít. Na tohle miminko se těším a doufám, že mi všechno to štěstí pomůže překonat to, co jsem zažila.

 

Anketa
Šla by ses 'projít' s klukem, kterého jsi ten večer potkala v klubu?
 

 

 Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Krásní mrtví – Jonas: Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a - Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?


Kočičí holka – Nový začátek: Katie... ...vidí i ve tmě... ...slyší i přes zeď... ...vyskočí mnohem výš, než ostatní... ...je totiž Kočičí holka. Nejlepší kamarádi: Ming a Laura, spojuje je odlišnost od ostatních dětí. Věk: 15 let Katie je nositelkou kočičích genů, které jí aplikovali její rodiče, biochemici. Žije na malém ostrově St. Jeremy se strýcem a babičkou, kteří se jí ujali po tragické smrti jejích rodičů před mnoha lety. Pohodu narušují neznámí nepřátelé, kteří se jí chtějí zmocnit pro její zvláštní schopnosti. V zápětí dostává zprávu, že její rodiče jsou živí a chtějí se s ní setkat... Využije svých schopností, aby ochránila svůj život? Najde Katie své rodiče?


Super testíky – Poznej, jaká jsi!: Chceš se dozvědět, jaká doopravdy jsi? Chováš se jako primadona nebo jsi zábavná společnice? Udělej si test! Spočítej si body, přečti si hodnocení a dozvíš se odpověď. Ale nezapomeň, všechno je jenom zábava. Ať ti výsledek vyjde jakýkoliv, měj se ráda taková, jaká jsi.
 
Buď in – jak být krásná, cool a další holčičiny...: Jak být krásná a cool? Tuto otázku si alespoň jednou v životě položila každá z nás. Kniha ti pomůže objevit tvé silné stránky, poradí, jak se zbavit otravných pupínků nebo jaký make-up je pro tebe nejlepší. Najdeš v ní také spoustu receptů na domácí masky, peeling, tipy na ošetření vlasů a mnoho dalších.
 
Karel Jaromír Erben – Kytice: Sbírka baladických básní K. J. Erbena právem patří mezi klasická díla české literatury. Nejznámější a nejoblíbenější soubor básní začal autor psát již jako student. Jeho balady jsou inspirované slovanskými i jinými pověstmi a vyznačují se dějově dramatickým spádem. Promítají se do nich rovněž představy autora o vztazích mezi lidmi a přírodou a mezi lidmi navzájem.
 
Angličtina pro samouky + CD s mp3: Naučte se anglicky s humorem! S Paddym, jeho přítelkyní a jejich přáteli si moderní metodou osvojíte praktickou slovní zásobu a naučíte se základy anglické gramatiky. Díky CD ve formátu MP3 si poradíte i s anglickou výslovností. Jednoduchá struktura učebnice je ideální nejen pro samouky.
 
Anglicky bez učebnice – 4 CD s mp3: Chcete si rozšířit svou slovní zásobu? Vadí vám, že se v cizině nedomluvíte v restauraci, na nádraží, v hotelu nebo při nakupování? A nebaví vás učit se doma u stolu? Pak je pro vás Anglicky bez učebnice - CD s MP3 to pravé. Soubor obsahuje 4 tematicky zaměřená CD s audionahrávkou ve formátu MP3. Díky nim si postupně osvojíte 1200 slovíček. Naučíte se používat slovíčka, která znáte, a naučíte se slovíčka nová. CD 1 - Restaurace a jídlo CD2 - Nakupování CD3 - Ve městě CD4 - Cestování a služby

 12 hlasů
Vaše hodnocení