Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Kamila vždy tušila, že její sestra je jiná. Teď už ví proč. Jenže sestřino tajemství teď tíží i ji.

VAŠE PŘÍBĚHY: Moje sestra je lesba!

aktualizováno 06.05.2011, 21:06 | 06.05.2011, 11:30 | Krásná.cz / čtenářka

Čtenářka Kamila vždy tušila, že její sestra je jiná. Teď už ví proč. Jenže sestřino tajemství teď tíží i ji.

Má sestra byla vždy vyspělá, jen sem netušila, jak moc. Začalo to, už když jí bylo 11. Vrátila se z tábora s tím, že se tam líbaly její dvě dobré čtrnáctileté kamarádky a že by to chtěla taky zkusit. Smála sem se jí, ale ona to myslela vážně.

 

Druhý den se vrátila domu s nějakou starší kamarádkou.Chvíli se pohihňávaly a pošťuchovaly, a nakonec zapadly do pokoje. Nevěděla jsem, co se tam děje, ale asi po hodině jsem si nutně potřebovala pro něco skočit do pokoje. Když sem otevřela dveře, málem to se mnou seklo. Ony se opravdu líbaly! Rychle jsem zabouchla dveře a šla do obýváku. I sestře to asi připadalo trapné, protože kamarádka zanedlouho odešla a ségra si šla sednout ke mně.


,,Ségro, ale já ti to říkala…Já... Víš...“ koktala vyděšeně sestra.
,,Mně se zpovídat nemusíš.“
,,Stálo to za to, bylo to krásný. Nějaký puberťáci na to nemaj.“


Tenkrát sem věděla, že se asi něco změnilo. Ségra se nikdy s klukama téměř nevídala a když jo, šla s nimi hrát fotbal, nebo třeba na hokej. Ale aby s někým randila? To vůbec. Najednou už to ale nebyla má malá sestra, co ji nezajímají kluci a neřeší, jestli se líbí. Nechala si zkrátit vlasy a dát melír, začala se líčit a oblékala se vyzývavě, žehlila si vlasy a lakovala nehty. Byla z ní celkem kočka. Jenže to nedělala kvůli klukům!

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.


Začala chodit do klubů a celé víkendy slavila s kamarádkami. Začala mi připadat jako cizí. Nejednou si přivedla domů slečnu, nevím co spolu dělaly a věřím, že bych to ani vědět neměla. Naši za tím samozřejmě nic špatného neviděli, vždyť k nám jen přišla přespat její kamarádka. Haha.


Ze ségry se stal úplně jiný člověk. Najednou nemluvila o ničem jiném než o holkách a především o sexu. Začala kašlat na školu, chtěla si jen užívat. Dostala sem o ni strach, snažila jsem se jí dokázat, že by měla zamakat ve škole a že si užije o prázdninách. Nevěřila mi.


Naši za její proměnou viděli jediný důvod – pubertu. Pravdu o její orientaci jsem věděla jen já a můj brácha.


Školu naštěstí jakž takž zvládla a naši jí za odměnu zaplatili letní tábor. Myslela jsem, že se tam třeba trochu změní a zklidní, ale bylo to přesně naopak. Vrátila se zamilovaná do Simči! Nemluvila o ničem jiném, byla jako posedlá. A když zjistila, že se Simča kvůli ní rozešla se svojí dosavadní přítelkyní, bylo to ještě mnohem horší.


Uplynulo už 8 měsíců, ale ani přesto se nic nezměnilo. Ségra je pořád se Simčou, nebo o ní aspoň mluví. Přišlo mi, že jsme se hrozně odcizily. Nevidí ve mně kámošku a ségru, ale nepřítele. Ví, že znám její tajemství a že bych ho mohla prozradit ostatním.

 

Myslím ale, že s pravdou ven by měla jít ona sama. Trápí mě, že to nedokáže nikomu říct. Má strach, že by se s ní kvůli tomu lidé přestali bavit, že by ji odsoudili nebo že by si z ní dělali srandu. Věřím, že dnes už jsou lidé tolerantnější a že by ji přijali takovou, jaká je. Co myslíte vy?

 

Anketa
Kdybys o sobě zjistila, že jsi na holky, přiznala bys to?
 

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Upíří deníky – box: Upíří deníky (1.- 4. díl) v dárkovém balení! Nová generace nemrtvých! Středoškolačka Elena je dívkou, po níž chlapci touží a dívky se jí chtějí podobat. Jenže krásný a tajemný Stefan se zoufale snaží jejímu kouzlu odolat. Pronásleduje ho temná minulost i vědomí, že jeho pomstychtivý bratr Damon je hrozbou pro každého, ke komu se Stefan přiblíží. Elena si brzy uvědomí, že se ocitla nejen mezi dvěma upířími bratry, ale i ve velkém nebezpečí a s ní celé městečko. Je žízeň po krvi silnější než láska? Láska bolí a historie se opakuje...

 

Alexander Dumas - Hrabě Monte Christo: Strhující příběh pomsty Edmonda Dantese od jeho útěku z vězení v hrozivé pevnosti na ostrově If až po dokonalý, rafinovaný plán, jak po mnoha letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. Edice světových klasiků Převyprávěná a zkrácená verze Dobrodružství jako v originále Ušetřete čas!

 

Super testíky – Poznej jaká jsi!: Chceš se dozvědět, jaká doopravdy jsi? Chováš se jako primadona nebo jsi zábavná společnice? Udělej si test! Spočítej si body, přečti si hodnocení a dozvíš se odpověď. Ale nezapomeň, všechno je jenom zábava. Ať ti výsledek vyjde jakýkoliv, měj se ráda taková, jaká jsi.

 

Pavel Kantorek – Myšky a jiná zvířata: Seznamte se s nádherným světem kreslených zvířátek - koček, myší, psů, ryb, ptáků, slepic, žab a dalších druhů. Především Kantorkovy svérázné myši a kočky znali již čtenáři humoristického týdeníku Dikobraz. Teď se myši "chystají" na kočky!

 

Zpěvník – Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř: Zahrajte si největší hity Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře! Zpěvník největších hitovek, jako jsou Dělání, Severní vítr, Ani k stáru a řada dalších hitů, je určen úplně všem bez rozdílu věku a pohlaví. Zpěvník obsahuje noty a akordy, tak ať se vám hezky zpívá i hraje.
 

 8 hlasů
Vaše hodnocení