Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Taky ti rodiče zakazují chodit opuštěnými místy a bavit se s cizími lidmi? Čtenářka Kejdy Lock už ví, proč je měla poslechnout.

VAŠE PŘÍBĚHY: Přepadl mě úchyl

aktualizováno 25.03.2011, 00:29 | 25.03.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Taky ti rodiče zakazují chodit opuštěnými místy a bavit se s cizími lidmi? Čtenářka Kejdy Lock už ví, proč je měla poslechnout.

Už to budou tři roky, ale já to stále vidím v živých barvách, ten den, to odpoledne, tu hodinu.

Tehdy jsem chodila do páté třídy, byl poslední školní den a rozdávalo se vysvědčení. S několika holkama jsme se dohodly, že to půjdeme oslavit do jedné letní restaurace. Bylo nás asi sedm. K té restauraci vedly dvě cesty, jedna kolem řeky, a ta druhá opuštěnými zahrádkami.


S mojí kamarádkou jsme se dohodly, že půjdeme tou druhou cestou, ale ostatní nechtěly, říkaly, že je tam bláto, nechtěly se ušpinit.

  

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.


Už nevím proč, možná to bylo mým věkem, nebo naivitou, ale my dvě jsme se prostě rozhodly oddělit a jít samy zahrádkami. Domluvily jsme se, že se setkáme u restaurace.


Asi v půlce naší cesty na nás z dálky někdo zakřičel. Zastavily jsme a ohlédly tím směrem. Byl to mladší černovlasý chlapík, vysoké štíhlé postavy, jeho tvář si pamatuji do dnes.


Rodiče mi už odmalička vtloukali do hlavy, že se nesmím bavit s cizími lidmi, proto jsem popadla kamarádku za ruku a přidala jsem do kroku. Ale ten chlapík taky. Nikde nikdo nebyl, dostala jsem strach. Ten muž nás doběhl a přísně zakřičel: "otočte se!" Obě jsme se zastavily a otočily, bály jsme se, aby nám něco neudělal. Jenže on tam stál, měl sundané kalhoty a ukazoval nám své přirození. V mžiku jsem se otočila, ale kamarádka byla úplně zkoprněla a jen na něj vyděšeně koukala.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

 

VAŠE PŘÍBĚHY: Dokážu zvítězit nad bulimií?

VAŠE PŘÍBĚHY: Přežila jsem svou smrt!

VAŠE PŘÍBĚHY: Táhl to na dvě strany


Popadla jsem ji za ruku a rozběhla se pryč. Ona mi ale moc nestíhala. Táhla jsem ji co největší silou, takhle rychle jsem ještě nikdy neběžela. Jenže ten chlap nás svými dlouhými kroky rychle doháněl, už byl skoro u nás. Strašně jsem se bála.

 

V tom kolem nás projel nějaký cyklista. Strašně jsme se ho lekly a i toho úchyla pěkně překvapil. Rychle se schoval do křoví. My toho využily a co nejrychleji utekly.

 

Běžely jsme hned domů, všechno jsem to okamžitě řekla mamce, která mi nejdřív pořádně vynadala, že nesmíme chodit samy dvě opuštěnými místy. Protože jsme ale byly pořád dost vyděšené, vzala nás autem do té letní restaurace, abychom se trochu uklidnily. Daly jsme si tam palačinky a o našem hrozném zážitku řekly holkám.

 

Tou cestou dnes radši nechodím sama ani s kamarádkou, jen když jdeme s rodiči, nebo se skupinou lidí. A i tak z toho nemám vůbec dobrý pocit.


Nejhorší je, že se v naší čtvrti opět objevil úchyl a přpadá mladé dívky a ženy. Prý je štíhlý, vysoký a má černé vlasy. Bojím se, že je to on, že se zase vrátil. Vím to. Já to vím.

 

Anketa
Jak by ses při setkání s úchylem zachovala ty?
 

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Krásní mrtví: Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a - Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?

 

Percy Jackson – Zloděj blesku: Jmenuji se Percy Jackson. Do teď jsem si myslel, že jsem obyčejný kluk, kterého čeká vyhazov ze školy. Zjistil jsem ale, že můj otec je bůh z Olympu. Moje učitelka se proměnila v krvavou příšeru a kamarád je Satyr. Všichni na mě mají spadeno a podezřívají mě z krádeže blesku, zbraně mocného boha Dia. Musím dokázat svou nevinu a najít ukradený blesk a s ním i zloděje. Pomůžeš mi? Bude to ale nebezpečné, tak neříkej, že jsem tě nevaroval!

 

Oslava narozenin: Návod k přežití. Nevíte, jak se vyrovnat s narozeninovou kocovinou, depresí či s narozeninovými známostmi na jednu noc? S naší vtipně psanou příručkou se stanete hvězdou všech narozeninových oslav. M. Baxendale všechno zná z vlastní zkušenosti.


Nejkrásnější filmová místa křížem krážem po Čechách: Vydejte se po stopách českého filmu! Pokračování úspěšných tipů na výlety vás zavede na místa, kde se točily filmy Noc na Karlštejně, Pelíšky, Jáchyme, hoď ho do stroje a spousta dalších. Navštivte místa, které znáte z televizní obrazovky a staňte se pro jednou filmovou hvězdou!


Osobnosti českých dějin: Seznamte se s nejvýznačnějšími osobnostmi českých dějin! Tato výpravná publikace zahrnuje široké spektrum osobností, které významným způsobem ovlivnily život v našem středoevropském prostoru v průběhu staletí. Bohatě ilustrovaný soubor původní bestsellerové edice Odkaz obsahuje přehled medailonů osobností od českých panovníků a slavných vojevůdců po přestavitele kultury, slavné lékaře a průkopníky vědy a techniky. Jedinečné souborné dílo, doplněné portréty je originální pomůckou, po které sáhne celá rodina.


Angličtina last minute: Anglické fráze na poslední chvíli snadno a rychle! Dovolená je před vámi a vy si neumíte anglicky objednat ani kávu? Neklesejte na mysli! Tato přehledná a tématicky uspořádaná příručka shrnuje slovní zásobu a fráze, které vám dodají jistotu při cestování. Domluvíte se na letišti, objednáte si taxíka, ubytujete se v hotelu, zeptáte se na zajímavosti v okolí a koupíte si opravdu jen to, co chcete. Vaše dovolená může začít!
 

 7 hlasů
Vaše hodnocení