Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kapesné se rozkutálelo, ani nevíš jak, a ty teď nevíš, co s kámoškou podniknout, když máte obě hluboko do kapsy?

Zabavte se s kámoškou i bez peněz

Krasobruslení
zdroj: Thinkstockphotos Krasobruslení
aktualizováno 20.01.2017, 00:30 | 20.01.2017, 00:30 | Krasna.cz/trm

Kapesné se rozkutálelo, ani nevíš jak, a ty teď nevíš, co s kámoškou podniknout, když máte obě hluboko do kapsy?

Jděte bruslit
Teď v zimě vyraz na nejbližší zamrzlý rybník, v létě se ti budou hodit inlajny. Je to sport a zábava v jednom, s kámoškou se vyblbnete a třeba se i s někým seznámíš. A když si s sebou vezmete něco na zahřátí do termosky, můžeš klidně nechat peněženku doma.

 

Hrajte si
Že jsi na hraní už moc velká? Některé hry nejsou ale jen pro děcka. Můžeš večer doma uspořádat turnaj v deskových hrách a pozvat pár kámošů. Každý jako "vstupné" donese nějaké malé občerstvení nebo něco k pití a uvidíš, jak bude o zábavu postaráno. Nebo navštivte některý z herních klubů, kde mají širokou nabídku stolních her, o kterých jsi možná ani neslyšela. Tyhle kluby fungují často při domech dětí a mládeže nebo studentských ubytovnách. Zapátrej i ve vašem městě.

 

 

Brouzdej
Spousta zajímavých kulturních akcí se koná zadarmo, jen se musíš o nich dozvědět. Sleduj regionální infokanály nebo se přidej na facebooku do skupin jako Co je v Praze zadarmo nebo Co je v Česku zadarmo.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak být fakt dobrá kámoška?

Kámoška versus kluk

Kam v zimě na rande?

 

Buď bláznivá
"Stovky lidí zamrzly na brněnském náměstí", "Na Stroměstském náměstí vypukla polštářová bitva", "Desítky mladých roztančily hlaví nádraží"... Takové titulky poslední dobou plní média docela často. Akce jako polštářové bitvy a zamrznuzí se může konat kdekoli a nic nestojí. A vymyslet a svolat ji můžeš i ty sama. Lidé se většinou domlouvají přes sociální sítě jako je facebook a na místě to bývá fakt sranda.

 

Projděte se
Nemusíte hned nutně vyrazit na horskou tůru. Stačí, když se cestou ze školy vydáte někudy, kudy jste ještě nikdy nešly. Nebo si projděte části města, kde jste dlouho nebyly. Třeba tam mezitím otevřely nové obchody a příjemné kavárny, které bude potřeba prozkoumat, až zas budeš mít nějakou tu korunu.

 

Filmový maraton
Nemáte peníze na to, zajít na nový trhák do kina? Udělejte si filmový maraton doma. Určitě máš pár filmů, které jsi ještě neviděla a teď je na ně ten pravý čas. Nebo mrkněte do trafiky pro pár levných DVD. Nevěřila bys, co tam už od 39 korun seženeš za poklady.13 hlasů
Vaše hodnocení