Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíš si o sobě, že jsi zajímavá? Že jsi dokázala něco výjimečného? Že by o tvém příběhu měli vědět i ostatní? Ukaž se.

TVOJE ŠANCE! Dokázala jsi něco? Řekni nám o tom

Sebevědomí
zdroj: Thinkstockphotos Sebevědomí
aktualizováno 22.10.2012, 16:02 | 22.10.2012, 16:00 | Krasna.cz/trm

Myslíš si o sobě, že jsi zajímavá? Že jsi dokázala něco výjimečného? Že by o tvém příběhu měli vědět i ostatní? Ukaž se.

Krasna.cz je web od holek pro holky. Píšete nám své skutečné příběhy, redakci tvoří blogerky, o tom, které další přibereme, rozhoduješ i ty. Můžete nám posílat své povídky, fotoromány, fotky a další ukázky tvorby. A samozřejmě se mezi nás můžeš i hlásit. To ale není všechno!


Máš pocit, že jsi dokázala něco výjimečného? Jsi úspěšná sportovkyně, modelka, vydala jsi vlastní knihu, vymyslela choreografii, máš už coby náctiletá vlastní rozjetou firmu? Inspiruj svým příběhem ostatní.

 

 

Hledáme zajímavé mladé lidi do 25 let, kteří dokázali něco obdivuhodného. Zatímco ostatní tví vrstevníci řeší "jen" školu, lásku a obvyklé trable, spojené s dospíváním, ty si jdeš za svými sny a tvrdě na nich pracuješ?

 

Připravili jsme pro vás speciální prostor, kde nám o tom můžeš povyprávět. První zajímavé osobnosti tam najdeš už teď.

 

 

 

Napiš nám o sobě. Piš ale klidně i o někom z tvého okolí, kdo je něčím zajímavý a vyniká mezi svými vrstevníky. Těšíme se na vaše rozhovory.

 

Chceš se objevit v této sekci, nebo víš o někom, o kom bychom měli napsat? Stačí, když nám pošleš email na redakce@krasna.cz.

 

Připoj heslo: Ukaž se

 

Dále nám pošli:

- své jméno nebo přezdívku
- město, odkud jsi
- svůj věk
- adresu svého blogu (pokud máš)
- nějaké info o sobě: v jakém oboru vynikáš, jaké největší úspěchy máš za sebou, jaké další cíle máš
- svou fotku (i více), pokud chceš, aby byla zveřejněna

 

Těšíme se na vaše příspěvky.1 hlasů
Vaše hodnocení