Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak dopadla novinka od Colgate pro domácí bělení zubů?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

VLOG: Jak na bělejší zuby - 3. část

Vložit video na:

aktualizováno 01.03.2017, 15:31 | 01.03.2017, 15:28 | Krásná.cz
Reklamní sdělení

Jak dopadla novinka od Colgate pro domácí bělení zubů?

Youtuberka LuxyLady testovala novinku od Colgate pro bělení zubů, Bělící systém Expert White. Skládá se ze tří prvků: bělící pasty Expert White, zubního kartáčku a bělícího pera, které snadno vložíš přímo do těla samotného kartáčku a nemusíš se při bělení o nic složitého starat.

 

Jak bělící systém funguje? Podívej se v úvodním videu tohoto seriálu

 

Co při testování blogerku překvapilo? Prozradila v dalším díle seriálu


Bělící systém Expert White slibuje až o tři odstíny bělejší zuby, a to při pravidelném používání už po pouhých třech týdnech. LuxyLady ho používala poctivě každé ráno a večer, ještě v kombinaci s bělící pastou Colgate Expert White, se kterou si před bělením pomocí pera normálně vyčistila zuby. Jakého výsledku dosáhla po třech týdnech? Podívej se do videa.

 

Na novince blogerka nejvíce oceňuje to, že po bělení nemá zuby přecitlivělé, což se bohužel často u různých bělících metod děje. Studené, horké ani sladké tak nebude tvůj nepřítel.


A výsledek? Zuby jsou viditelně bělejší, podívej se níže na foto před a po. Další dojmy z bělení ti blogerka prozradí ve videu.
 

Bělení zubů s Colgate0 hlasů
Vaše hodnocení