Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S Péťou, vítězkou Blogerky roku 2014 v kategorii beauty, a jejím manželem Mírou jsem se setkala na předávání cen Blogerka roku 2014.

BLOGERKA ROKU 2014: Velký rozhovor s Péťou a Mírou o natáčení videí, o blogerce roku a přípravách na velký večer

Péťa a Míra
zdroj: Wendy vill Felton Péťa a Míra
aktualizováno 26.11.2014, 00:00 | 26.11.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

S Péťou, vítězkou Blogerky roku 2014 v kategorii beauty, a jejím manželem Mírou jsem se setkala na předávání cen Blogerka roku 2014.

Péťa je velmi sympatická blogerka, která už několik let úspěšně bloguje na www.petralovelyhair.com a má také svůj kanál na YouTube. Já sama jsem její velká fanynka, takže jsem byla nadšená, že jsem ji viděla naživo a mohla ji pro tebe vyzpovídat.

 

blogerkaroku
(Foto: Wendy vill Felton)

 

To samozřejmě platí i o jejím manželovi Mírovi, kterého Pétiny odběratelky 100% znají z jejích videí, a tím se pro nás vlastně stal také středem zájmu. Musím zmínit, že Míra si nedávno taky založil kanál na YouTube a taky se pustil do blogování na www.miroslavcizek.com/blog. Já za sebe dávám palec nahoru, jeho videa jsou super a s Péťou mě teď baví ještě víc! Navíc jsou oba naživo strašně boží a prostě jim teď fandím ještě víc :-)

 

Jaké to je mít za manželku blogerku, která se blogování věnuje dá se říct na profesionální úrovni, a která navíc už podruhé vyhrála v kategorii beauty?


M: Já jsem hrozně hrdej a pyšnej. Já jsem si ze začátku vůbec neuměl představit, kam až se to může rozrůst, když Péťa přišla s tím, že by natočila nějaké video na YouTube nebo si založila blog. A je to prostě super.

 

Jaké to bylo, když tě Péťa vtáhla do svých videí?


M: No, tak ze začátku jsem byl hodně nervózní a přiznám se, že ty první videa jsem natáčel lehce pod vlivem, ale po čase to ze mě spadlo a teď už je to dobrý. Ale když je potom nějaký sraz a já vidím naživo všechny ty lidi, co Pétiny videa sledují, tak jsem o to víc nervózní, protože už jsou to opravdové tváře a ne jenom to číslo na YouTube. Takže po posledním meet upu si asi zase začnu dávat jednoho panáka před natáčením, haha.

 

Péťo a musela jsi Míru nutit, aby s tebou šel natáčet video nebo to šlo hladce?


P: Právě paradoxem je to, co říkal Míra. Ze začátku, kdy všechny ty lidi neviděl naživo a tolik lidí mě ještě ani nesledovalo, tak do toho šel úplně sám a byla to pro něj hrozná sranda. Třeba když mě líčil na video a vůbec mu to nepřišlo. A pak najednou, když zjistil, že mě teda nějaký ty lidi sledují, tak si na to musí dát panáka (smích). Ale nutit ho nemusím… Ono teď i tím, že sám začal dělat vlogy, tak nás to baví a je to takový náš společný koníček.

 

M: Jinak to šlo teda postupně, že to nebyl žádný skok. Ta tréma postupně opadávala...

 

P: Jinak nutit jsem ho nemusela vůbec. Myslím, že teďka bude nutit on mě (smích). Včera když jsem vytírala kuchyň v osm večer po řemeslníkách a Míra tam přišel, že bude natáčet vlog, tak musel spíš nutit on mě.

 

A co že tě to natáčení videí tak chytlo, že teď máš i svůj kanál na YouTube a pravidelně natáčíš svoje vlogy?


M: Já ani nevím.


P: Protože to je exibicionista (smích).


M: Asi jak jsme ten koníček společně s Péťou dlouhou dobu sdíleli a zabíral mnoho času, tak si člověk jednoho dne uvědomí, že ho to vlastně baví. Prostě ze mě jednoho dne ten stres spadnul a řekl jsem si, že je to zábava a že začnu natáčet i vlastní videa.

 

Petra
(Foto: oficiální zdroj)


Jaké to bylo obhájit letos podruhé cenu Blogerky roku v kategorii beauty? 


P: To bylo naprosto úžasné! Já jsem tomu vůbec nevěřila, že bych tu výhru mohla obhájit, protože mi spousta lidí psala, že jsem vyhrála minulý rok a že už mám úspěchu dost a prostě jsem si říkala, že už mi to ty lidi asi nepřejí, takže to byl strašný šok, když řekli moje jméno. Ale jsem hrozně ráda a strašně šťastná, to je jasný. Já jsem se málem rozbrečela, jak mě to dojalo.

 

Jak jste dávali dohromady outfity? Vybíralas Péťo Mírovi co na sebe nebo si outfity skládá sám?


P: Jako Míra je co se týče outfitů docela schopnej. Dokonce musím říct, že vybral i můj dnešní outit. Já jsem totiž původně měla připravené červené úzké šaty z H&M, ale nebyla jsem si úplně jistá, jestli to není moc. A protože jsme přijeli do Prahy dřív, tak jsme se šli ještě podívat na Chodově po nějakých náušnicích k těm šatům. No a dopadlo to tak, že jsem si koupila jiné šaty, jiný náhrdelník a ještě psaníčko, a to všechno vybral Míra. Jinak košili jsem Mírovi vybírala já.

 

Péťa a Míra
Míra: Boty - Deichmann, Košile, pásek i kalhoty - Celio* Péťa: Šaty a náhrdelník - Lindex, Psaníčko - Humanic, Boty - H&M (Foto: Wendy vill Felton)

 

Jde vidět, že se skvěle doplňujete… Ono to je teda znát i v těch videích, že když třeba Míra neví, tak ho ty, Péťo, doplníš a naopak.


M: Já se na ty videa nedívám.


P: Míra se na naše společná videa nedívá, protože se na sebe hrozně nerad kouká.

 

A ty jsi neviděl ani kousek Míro? Vaše společná videa jsou nejlepší!


M: Jo, tak kousek asi jo, když je Péťa stříhá. Ale většinou si dám sluchátka.


P: Míra se nemá rád prostě, haha.

 

Jako známá blogerka se určitě setkáváš také s nepřejícími anonymními kometáři. Jak k nim přistupuješ?


P: Čekala bych, že po takové době si na ně už zvyknu, ale někdy je komentář, který mě i tak zamrzí. Někdy se jim podaří trefit do slabšího místa a člověka to zamrzí. Já jsem ještě taková, že si věci hodně beru, takže je mi to pak líto.

 

Petra
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Jak dlouho trvaly přípravy na dnešní večer?


P: My jsme přijeli ve tři do Prahy, ubytovali jsme se a kolem půl čtvrtý jsem se začala připravovat. Trvalo to asi tak hodinku a půl, moc dlouho ne. Protože jsem na to neměla čas a říkala jsem si, že to nebudu přehánět. Teda řasy jsem si nalepila, to nebudu zase kecat (smích). No a make-up už mi netrvá tak dlouho, to už jsou pro mě horší vlasy, protože když si udělám vlny, tak mi vždycky brzo zplihnou. Takže jsem mnohem dýl natáčela vlasy, než jsem se líčila.


M: No a já jsem se oblékl tak za deset minut, haha. Ale zase hodinu jsem sháněl snídani na zítra na ráno, protože v okolí, kde jsme ubytovaní není žádný normální obchod.

 

petra
(Foto: oficiální zdroj)

 

Míro, budeš zakládat svůj blog nebo zůstaneš jen u YouTube kanálu? A kolik máš na svém kanálu zatím videí?


M: Já už ho mám. Já jsem měl nejdřív jen webové stránky www.miroslavcizek.com, ale teď jsem tam přidal sekci Blog Mira's Life. A na YouTube kanálu mám zatím nahrané dva vlogy a dnes na Blogerce roku tvoříme vlastně třetí vlog.

 

 

Dnes jsme se dozvěděli, že příští rok bude nová kategorie, a to Bloger roku. Budeš se Blogera roku účastnit?


M: Mě blogování a natáčení vlogů moc baví, takže se určitě budu účastnit :-)

 

Jaké to je žít s beauty blogerkou?


M: Já už si nedovedu představit, jaké by to bylo žít s někým, kdo není beauty blogerka. Já už jsem si zvykl a dokonce dokážu rozeznat i barvy a typy rtěnek. Už vím, jak se dělají nehty (smích)... Ze začátku jsem Péťu občas třeba vyrušil při natáčení, ale teď, jak už máme i světla, tak vím, že když se z místnosti line vážně hodně světla, že tam nesmím, protože se tam natáčí.

 

miroslav
(Foto: oficiální zdroj)

 

Máte všude po bytě různě malovátka?


M: Jako jo, máme. Všude se vždycky něco povaluje.

 

A jako chlapa tě to neštve?


M: Né, mně už to přijde normální.

 

Já moc děkuju oběma za rozhovor a za to, že jsem s nimi mohla strávit trochu času a poznat je i osobně, ne jen ve videích :-) A ještě jednou musím všem jejich fanouškům vyřídit, že jsou naživo vážně moc milí a sympatičtí, takže pokud je někdy potkáte, nebojte se je oslovit :-)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •