Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš mít krásné a dokonalé nehty, ale nechceš chodit na gelové nehty, protože tvoje nehty zničí? Mám pro tebe úžasný speciální balíček od Sally Hansen, který tě 100% nadchne.

Dokonalé nehty do 15 min jako od profesionála? ANO!

sally hansen
zdroj: oficiální zdroj sally hansen
aktualizováno 04.09.2014, 00:00 | 04.09.2014, 00:20 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Chceš mít krásné a dokonalé nehty, ale nechceš chodit na gelové nehty, protože tvoje nehty zničí? Mám pro tebe úžasný speciální balíček od Sally Hansen, který tě 100% nadchne.

Sally Hansen je výborná kosmetická značka, která přišla na trh s produktem, se kterým si v pohodlí domova můžeš udělat perfektní nehty za pár minut. Nehty vypadají, jako kdyby si byla u někoho v profesionálním salónu!


Balíček obsahuje


1) LED lampa s automatickým časovačem
2) Podkladový lak na nehty
3) Barevný lak na nehty
4) Vrchní gelový lak
5) 10 čistících ubrousků
6) Odlakovač gelových laků
7) Dřívko na nehtovou kůžičku, pilník a leštička

 

sally hansen
(Foto: oficiální zdroj)


Jak na dokonalé nehty?


V pohodlí domova si vše připravíš. Nehty si očistíš, opiluješ tak jak ti to vyhovuje. Dřívkem zarovnáš kůžičku, aby ti nikde nepřekážela. Dále si je očistíš ubrouskem, aby si na nehtech neměla žádnou nečistotu a lak ti dobře držel. A postupuješ podle návodu. Dáš první podkladovou vrstvu a zasuneš ruku na pouhých 30 sekund pod lampu. Takhle postupuješ, dokud nebudeš mít první vrstvu na všech nehtech. Dále nehty nalakuješ barevným lakem a zase dáš ruku pod lampu, zase jen na 30 sekund. Doporučuji dát barevný lak 2x, aby byla barva opravdu intenzivní, ale samozřejmě záleží zcela na tobě. Nakonec dáš poslední lak, který ti dodá lesk a chrání barevná lak, samozřejmě ho necháš zaschnout pod led lampu. Na úplný závěr očistíš nehty ubrouskem, který nehty očistí a dodá ještě více lesku.

 

sally hansen
(Foto: oficiální zdroj)

 

Doporučuji udělat všechny nehty a palce si nechat na závěr. Když je dáš najednou pod lampu. Ruku nemusíš nějak moc kroutit a je to komfortnější.


PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak se zbavit akné za 30 Kč
Vyber si ten správný šampon pro (ne)barvené vlasy!

 

Sama jsem si to už několikrát zkoušela a jsem nadšená. Nejenom že Ti nehty vydrží 14 dní a více, ale zároveň se ti neloupou. Zůstávají stále krásné, jako když si je lakovala. Nemusíš se trápit s tím, když se někam chystáš a nalakuješ si nehty a pak si je omylem někde setřeš, protože nestihli zaschnout? No, která z vás to nezná? Já tedy rozhodně!

 

sally hansen
(Foto: oficiální zdroj)

 

Sally Hansen má řadu 12 úžasných odstínů laků, které jsou všechny prostě skvělé. Laky můžeš i všelijak kombinovat. Všechno je jen a jen na tvé představivoasti. Můžeš si je pak zvlášť dokupovat. Balíček můžeš zakoupit v prodejnách DM.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •