Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Značka Marina Rinaldi představila svou novou kolekci na podzim a zimu 2014/15, která nese název: Ženy jsou zpátky - Women are back. Fashion show se konala jako obvykle v prostorách krásného hotelu Four Seasons.

MARINA RINALDI: Představení nové kolekce i pro ženy, které nenosí velikost 34

Marina Rinaldi - 11
zdroj: oficiální zdroj Marina Rinaldi - 11
aktualizováno 10.11.2014, 17:14 | 14.10.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Značka Marina Rinaldi představila svou novou kolekci na podzim a zimu 2014/15, která nese název: " Ženy jsou zpátky - Women are back". Fashion show se konala jako obvykle v prostorách krásného hotelu Four Seasons.

Přehlídka začala přednáškou produktové manažerky Enrica Caretti, která se podílí na vytváření kolekcí a přiblížila nám celý proces výroby vybraných ikonických produktů, a to kabátu, parky a trench coatu Marina Rinaldi. Potom přišla na řadu samotná módní předhlídka.

 

Marina Rinaldi - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

Kdo nezná Marinu Rinaldi, tak se jedná především o módu pro ženy kypřejších tvarů. Ovšem byla jsem překvapená, některé modelky totiž XXL velikost rozhodně neměly, posuďte sami na fotkách.

 

Marina Rinaldi - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

Část kolekce byla inspirována monackou kněžnou Grace Kellyovou, modely jsou tudíž sofistikované, elegantní, vyzařuje z nich luxus a zdobí je bohaté krajky, případně zvířecí motivy nebo výšivky. 

 

Marina Rinaldi - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Představení zimních vychytávek v NIKE WOMAN STUDIU
Buď připravená na podzim a zimu!
Skvělý mixér, pomocník k nezaplacení! Jaký je můj favorit?

 

V kolekci samozřejmě nechybí ani kabáty a péřové bundy, které svými střihy, kopírujícími postavu, a nadčasovými barvami dělají kabát jedinečným. Já jsem si na první pohled zamilovala kabát, který můžeš vidět na fotce níže. Zaujal mě barvou i střihem.

 

Marina Rinaldi - 13
(Foto: oficiální zdroj)

 

Marina Rinaldi je pro krásné, zdravé a sebevědomé ženy, které ví, že styl není o velikosti, ale o postoji, a to se mi líbí. Obecně jsem názoru, že i ženy s pár kily navíc mohou chodit krásně oblékané, móda přece není jen pro štíhlé modelky s velikostí 34. No a Marina Rinaldi mě v tomto postoji jen utvrdila.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •