Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo je Míša Doubravová? Je to sympatická mladá herečka, která je šťastně zadaná se svým hereckým kolegou Romanem Tomešem. Mají spolu dva pejsky - Akorda a Mimi a bydlí spolu v podnájmu na Letné.

MÍŠA DOUBRAVOVÁ: Chtěla bych si založit food blog a mít vlastní restauraci!

Michaela Doubravová
zdroj: Martin Mithofer Michaela Doubravová
aktualizováno 23.10.2014, 00:19 | 23.10.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Kdo je Míša Doubravová? Je to sympatická mladá herečka, která je šťastně zadaná se svým hereckým kolegou Romanem Tomešem. Mají spolu dva pejsky - Akorda a Mimi a bydlí spolu v podnájmu na Letné.

Míša působí především v divadle, které miluje, ale diváci ji znají hlavně z televizního seriálu Ulice, kde už dva roky hraje Bětku Klimešovou, která chodí s Matějem Jordánem. Předtím účinkovala v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

 

Michaela Doubravová a Roman Tomeš
Míša s přítelem Romanem Tomešem a s jejich pejsky Akordem a Mimi (Foto: Herminapress.cz)

 

Úvodem bych chtěla říct, že jsem snažila pomocí fotek Míšu zachytit tak, jak ji vidím já, a to usměvavou super slečnu, která má smysl pro módu a dělá, co ji baví, tak doufám, že se mi to povedlo a rozhovor se bude líbit.

 

Míšo, jaký máš vztah k módě?

Mám obrovsky kladný vztah k módě. Mám ráda barevné, extravagantní věci a všichni mě za to kritizují, ale já prostě jiná nebudu. A nemám ráda, když má někdo stejnou věc jako já.

 

Michaela Doubravová
(Foto: Martin Mithofer)

 

Máš oblíbené obchody?
Mám. Třeba Parazit fahion store, to je takový malý obchůdek na Staroměstském náměstí, kde jsou kousky od mladých návrhářů, takže samé barevné a extravagantní věci, pak Julius, to je skoro to samé a La femme Mimi.

 

Jak se staráš o svou pleť? Odličuješ se denně?
Když nemusím, tak se vůbec nemaluju, protože každý den hraju v divadle a tam na mě naplácají tunu make-upu. Ještě teď hrajeme Horečku sobotní noci, kde mám na sobě opravdu všude třpytky, tak to si musím odlíčit, aby se mě lidi v metru nelekli (smích). Ale odličuju se pečlivě a starám se o pleť. Jediné, co opravdu zanedbávám, je moje obočí. Nesnáším si ho trhat a občas když už mám z těch dvou obočí jenom jedno, tak mě vezme naše maskérka v divadle a násilím mi ho vytrhá.

 

Jakým způsobem trávíš svůj volný čas?
Mám dva psy, takže s nimi chodím ven, třeba i na brusle, aby se co nejvíc vylítali. Hrozně ráda vařím a experimentuji s jídlem, nebo taky ráda kreslím a navrhuji nějaké věci, ale ještě mi nikdo nedal šicí stroj, takže ty věci, které si navrhnu, nemůžu zatím ušít.

 

Michaela Doubravová
(Foto: L´Adore, Richie)

 

Ty umíš šít na šicím stroji?
To ještě nevím. Já si ty modely kreslím a uvidím časem, jestli mi to půjde, až to vyzkouším.

 

Jak vypadá tvůj běžný den?
Já nemám moc stereotypní život, takže každý den je jinak. Občas vstávám ve tři ráno a jedu natáčet do Ostravy, občas můžu vstát až v jedenáct hodin a mám přes den třeba zkoušky do divadla, zpěv nebo si jdu někam zatančit a většinou mám skoro každý večer představení.

 

To je ale nabitý program. Stíháš sportovat nebo nesportuješ?
Jo jo jo. Já teda hodně tančím, takže to se dá taky považovat za sport a chodím pravidelně na kolečkové brusle.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MARINA RINALDI: Představení nové kolekce i pro ženy, které nenosí velikost 34
Představení zimních vychytávek v NIKE WOMAN STUDIU

 

Míša Doubravová
(Foto: isifa.com)
 

 

A kde tě na kolečkových bruslích můžou fanoušci potkat?
Na Letné nebo ve Stromovce a většinou, když mě tam potkají, tak i s mými dvěma psy bláznivými.

 

Jaké máš v kariéře představy do budoucna? Máš nějakou vysněnou roli?
Moje vysněná role už se mi splnila, takže vůbec nevím, co si mám teď přát. Přála jsem si hrát Mimi v muzikálu Rent, a to se mi splnilo. A za deset let už se vidím jako taková ta matka, která bydlí v baráčku a stará se o děti a o psy. Ale chtěla bych si někdy otevřít minimálně food blog a v nejlepším případě nějakou i restauraci.

 

Restauraci? Ale to se celkem příčí s herectvím, nebo ne?
Já si nemyslím, je to taky umělecká a kreativní práce, stejně jako to herectví a nemá to od sebe vůbec daleko.


Hraješ v Ulici Bětku Klimešovou, která chodí s Matějem Jordánem. Chodila bys ty s jeho představitelem Jakubem Štáfkem?
Kuba chodí s mojí nejlepší kamarádkou ze třídy, takže je to fakt sranda. S Kubou bych nechodila. Já ho mám strašně ráda, ale na mě je až moc dominantní chlap, že bych ho asi úplně neukočírovala, a je to hlavně velké prase (smích).

 

Seriál Ulice: Michaela Doubravová jako Bětka Klimešová
Jako Bětka v Ulici (Foto: TV Nova)

 

A máš s Bětkou z Ulice nějaké společné vlastnosti?
Joo, tak já si myslím, že jsme obě strašně milé (smích). Ne, já si myslím, že obě dvě umíme naslouchat, umíme pomoct, ale co rozhodně nemáme společného je to, že Bětka neumí vařit. Bětka všechno co uvaří, tak to buď spálí nebo se jí to vyklopí na zem.

 

Poznávají tě lidé na ulici?
V Praze tohle moc není, spíš je to tu hodně anonymní. Občas se mi samozřejmě stane, že mě poznají. Ale hodně často se mi stává, že mě poznají a ptají se mě, jestli jsem nechodila na základku tam či támhle a nedojde jim, že mě znají z Ulice. A nedávno se mi stalo, že jsem přijela z Ostravy do Prahy a na hlaváku se na mě nahrnul tým ragbystek, které už byly trochu přiopilé a byly to takové ty obrovské holky a křičely na mě: „Nazdár, ty jsi z Ulice?“ A já jsem byla takhle malinká a strašně jsem se jich bála, ale byly velice sympatické.

 

A fotily se s tebou?
Fotily se se mnou, no. A já kruhy pod očima… (smích)

 

A ty teda jezdíš do Ostravy vlakem? Takže tě lidé mohou potkat i ve vlaku?
Jo, jezdím. Já si tam vždycky dám šáňo, abych usnula. Takže až uvidí spící holku s šampaňským v ruce, tak to jsem já.

 

Chodíš s některými herečkami z Ulice ven? Jakože jdete na kafe nebo do kina?
Moc času na to není, ale oni jsou hodně často naše soukromé večírky, takže tam si občas zařádíme.

 

Jaká je Patricie Solaříková (Tereza Jordánová) z Ulice? A jaký spolu máte vztah? S Bětkou, kterou hraješ, jsou velké kámošky.
Skvělá. Mám ji hrozně ráda. Je to milá, skromná holka. Úplně normální na to, že už deset let dělá Ulici a je fakt furt vidět, tak je hrozně skromná a vůbec ji to nezměnilo.

 

Takže si rozumíte, stejně jako v seriálu Bětka s Terezou?
To až tak úplně ne. Tak si třeba rozumíme s Berenikou Kohoutovou, která teď do Ulice zase nastupuje. Vlastně jo, vždyť my se stýkáme! My tomu říkáme Sex ve městě. V té partě je Malvína Pachlová, která v Ulici hraje barmanku, Berenika Kohoutová, která tam hraje Markétu a moje spolužačka Monika, která chodí s Kubou Štáfkem, takže my čtyři se scházíme a děláme si Sex ve městě.

 

Muzikál Horečka sobotní noci - Michaela Doubravová - 6
V muzikálu Horečka sobotní noci (Foto: Herminapress.cz)

 

A jak ten váš Sex ve městě vypadá?
Sedneme si nejlépe do nějaké mexické restaurace, dáme si strašně moc jídla – tacos, nachos, dáme si flašku vína, vodu a klábosíme až do rána. Samozřejmě hlavně o chlapech, žejo…

 

Co měla Míša na sobě?

 

Míša outfit
Mikina: The Address Idea Shop, Kalhoty a triko: H&M nebo Zara, Boty: H&M, Brýle: Claire's (Foto: Wendy vill Felton)

 

Míša ráda nakupuje v obchodech, v nichž jsou každý kousek originál, aby se nestávalo, že na ulici narazí na někoho, kdo má na sobě to samé. Mně se její styl moc líbí, ačkoliv říká, že její extravaganci hodně lidí nemusí. Naopak, ta extravagance je boží! Nejvíc jsem si zamilovala její brýle z Claire's. Taky si všimni jejích bot, jsou z H&M a ta vychytávka, na kterou chci upozornit je, že si do nich Míša bere každý den ponožky jiné barvy a tím pádem má každý den jiné boty, haha. Kabelka je taky designový kousek, je vyrobena z pytlů do koše... Poznala bys to?

 

Jinak se samozřejmě musím pochlubit naší společnou fotkou a děkuju Míše za rozhovor :-)

 

Míša Doubravová a Wendy vill Felton
(Foto: Wendy vill Felton)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •