Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi módní guru a zajímá tě, co je trendy a co naopak vůbec, ačkoliv si spousta žen myslí opak?

Nejčastější módní omyly českých žen

Wendy
zdroj: Wendy vill Felton Wendy
aktualizováno 31.10.2014, 00:00 | 31.10.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Jsi módní guru a zajímá tě, co je trendy a co naopak vůbec, ačkoliv si spousta žen myslí opak?

Dovol mi představit ti módní trendy na podzim a zimu 2014/15 a zároveň ti objasnit některé módní omyly, o kterých si české ženy myslí, že jsou in…

 

Trendy

 

Podle Filipa Vaňka, módního konzultanta Fashion Days, je jich hned několik. Jako první uvedu mně asi nejvíc sympatický trend, a to huňaté svetry.

 

Huňaté svetry

 

Fashion Days - 13
(Foto: FashionDays.cz)

 

Pokud teplota venku dovolí, nech bundu ještě chvilku odpočívat v šatníku a vyměň ji za velký pletený svetr. Obchody jsou jich plné, stačí si vybrat dle tvého gusta. Na doladění můžeš přepásat širokým páskem.

 

Pončo

 

Fashion Days - 11
(Foto: FashionDays.cz)

 

Dalším super podzimním kouskem do šatníku je pončo. Barvu si zvol dle tvých preferencí. Mně se nejvíc líbí béžové, ale záleží skutečně jen na tvé fantazii.

 

Rockový styl

 

Fashion Days - 7
(Foto: FashionDays.cz)

 

Ten asi nikdy neomrzí. Přiznávám, že v mém šatníku je těchto kousků převaha. Stačí jen kraťasy vyměnit za kalhoty a je to! Kožená bunda je základ snad každého šatníku.

 

Metalické barvy

 

Fashion Days - 2
(Foto: FashionDays.cz)

 

Ani nejde o to, celá se obléknout do stříbrné a jít jako vesmírná pasažérka vymetat diskotéky. Stačí jen jediný kousek v metalické barvě, například lodičky, který tvůj outfit pozdvihne. Sama si jeden kousek v metalické barvě musím pořídit, zatím ho v šatníku stále postrádám.

 

Tóny červené

 

Fashion Days - 8
(Foto: FashionDays.cz)

 

Na červenou jsem nikdy nebyla, i přestože je teď poslední dva roky zpátky v módě. Hitem letošní sezóny je dokonce sladění celého outfitu do červené barvy. Neumím si představit, že bych takhle vyrazila někam do společnosti, ani ve škole bych se v takovém outfitu necítila ve své kůži. Ale je to asi o individuálních pocitech jedince.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyzkoušej kvalitní vlasovou kosmetiku AMWAY
MÍŠA DOUBRAVOVÁ: Chtěla bych si založit food blog a mít vlastní restauraci!

 

Květinové vzory

 

Fashion Days - 12
(Foto: FashionDays.cz)

 

Většina z nás schovává na počátku podzimu letní oblečení do sklepa, a to je chyba. Květinové šaty, které jsi nosila v létě, si totiž můžeš vzít i v zimě třeba ke koženým legínám a budeš vypadat skvěle. Je přece krásné potkávat na ulici lidi s květinovými vzory, které nám neustále připomínají léto.

 

Omyly

 

Fashion Days - 1
(Foto: FashionDays.cz)

 

Omylů českých žen je hned celá řada, některé vidíme na ulicích častěji, některé ne. Asi nejčastějším omylem v období plesů je kombinace sportovní péřovky ke společenským šatům. Je sice pravda, že si ji u vstupu sundáš, stejně však na ulici potkáš mnoho lidí a i cesta se přece počítá.

 

Fashion Days - 5
(Foto: FashionDays.cz)

 

Další asi nejrozšířenější omyl je představa žen, že by měly mít boty sladěné s kabelkou. Mnohem lepší je sladit kabelku s kabátem a boty s kalhotami a košilí.

 

Není to tak dlouho, co zde vyšel článek o tom, jak nosit legíny. Dokonce jsem ho editovala, takže jsem se nad ním pousmála, protože to bylo asi dva dny po přednášce Filipa Vaňka o trendech a omylech, kterou uspořádal eshop Fashion Days. Takže: Legíny patří do fit center a na doma, a ani kombinace s botami na klínku to nezmění! Mnohé z nás si však myslí, že jsou legíny kouskem do společnosti. Nasadíme podpatky, vezmeme si hezkou halenku a jdeme do víru velkoměsta! Nebylo by lepší investovat peníze do slim džínů? Vypadají na ženách mnohem lépe.

 

Fashion Days - 3
(Foto: FashionDays.cz)

 

Zmínka o těžce pracujících slečnách, které jsou přes den v kanceláři a večer jdou hned z práce na večírek, mě také pobavila. Slečny se sice v práci převléknou do šatů, ale vezmou si s sebou tu obří kabelku, která je určena na běžné nošení a ne na party. Je tak těžké vzít si s sebou do auta psaníčko a kabelku nechat v kanceláři?

 

Toto jsou asi ty nejzajímavější omyly českých žen. Kdybych sem měla dát všechny, asi by tě článek ani nebavil, jak by byl dlouhý. Ale pokud tě tohle téma opravdu zajímá, tak určitě sleduj můj blog, brzy tam totiž bude článek i s dalšími fashion omyly. Pokud by se ti líbil některý z trendů na fotkách, můžeš si jakýkoliv kousek koupit na Fashion Days.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •