Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi taky napůl slepá a bez čoček nebo brýlí se neobejdeš? Já sice preferuji čočky, ovšem od doby, kdy jsem začala mít při nošení čoček s očima problémy (pocit písku v očích, atp.), vsadila jsem na pohodlnost brýlí.

Nevyhovují ti tvé kontaktní čočky? Mám pro tebe TIP!

Dailies čočky - 3
zdroj: Wendy vill Felton Dailies čočky - 3
aktualizováno 04.08.2014, 00:00 | 04.08.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Jsi taky napůl slepá a bez čoček nebo brýlí se neobejdeš? Já sice preferuji čočky, ovšem od doby, kdy jsem začala mít při nošení čoček s očima problémy ("pocit písku v očích", atp.), vsadila jsem na pohodlnost brýlí.

Tehdy jsem ani nezkoumala existenci jiných čoček, které by moje dosavadní čočky nahradily a můj problém jednou pro vždy vyřešily, teď už ale vím, že nic není problém. Ráda bych ti tímto článkem představila exluzivní novinku na trhu co se týče čoček, je to jednička na trhu, která ti zaručeně přinese komfort a už žádné "škrábání" či "písek" v očích. Jednoduše jde veškeré nepohodlí stranou.

 

Dailies čočky - 1
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Nové jednodenní kontaktní čočky DAILIES TOTAL 1 dokáží zajistit pohodlí po celý den díky proměnlivému obsahu vody. Na český trh se dostávají teprve teď, leč ve světě fungují už cca 2 roky. Jednodenní nošení čoček je pro oko nejzdravější, protože si každý den nasadíš do oka novou sterilní čočku. Nehrozí tedy nebezpečí šedého zákalu, ani jiné horší nemoci.

 

Ráno čočky jednoduše nasadíš a večer vyhodíš do koše. Rohovka se vyživuje kyslíkem a tyto čočky se silikon hydrogelovým jádrem umožňují vynikající propustnost. Právě kvůli nedostatečné průpustnosti kyslíku u čoček pak vznikají výše zmíněné choroby a hrozí až oslepnutí! Svoje dojmy přišla na konferenci čoček sdělit i Monika Absolonová, která je s nimi velmi spokojená a už by neměnila.

 

Dailies čočky - 4
(Foto: Wendy vill Felton)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš zhubnout? Body Body opravdu zabírá!
Získej všeobecný přehled na přijímačky! Začni s přípravou hned teď
Staň se součástí světa převtělenců!

 

Čím jsou tyto čočky tedy lepší, oproti těm klasickým?

 

Jejich povrch obsahuje až 80 % vody, tím je šetrnější k oku a nedráždí ho. Takže ty pocity, kdy je pro tebe čočka po 6 hodinách nepohodlná a dře, tady nepocítíš. Naopak jádro čočky má minimální obsah vody, a tím umožňuje nejvyšší možnou propustnost kyslíku k rohovce.

 

Dailies čočky - 2
(Foto: Wendy vill Felton)

 

30 čoček ( tedy na 15 dní) stojí zhruba 800 Kč. Je to sice dražší investice, ale do čeho jiného než do zdraví investovat a fakt je, že se investice skutečně vyplatí. Jsou to v současnosti nejlepší čočky na trhu, které jsou k oku co nejšetrnější. Ale naprosto chápu, že pokud, co nosíš čočky denně, budeš asi hodně přemýšlet. Na druhou stranu třeba já čočky nosím jen občas, teď už je ráda střídám s brýlemi.

 

Takže pokud bych si je vzala tak jednou/dvakrát týdně, tak už to není taková finanční pecka, a navíc by to pro mě bylo i výhodnější, protože když načnu ty moje 14 denní čočky a vezmu si je jenom jednou nebo třikrát za ty 2 týdny, tak je stejně musím po 14 dnech vyhodit. Ovšem myšlenka, že oči si musíme hýčkat má taky něco do sebe a pro mě jsou oči na prvním místě, takže už bych asi nešla do obyčejných čoček, když jsem s nimi měla předtím problémy a raději si připlatím za lepší. Co ty a čočky? Nosíš? Jaké jsou tvé zkušenosti?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •