Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemáš stále plány na víkend? Mám pro tebe skvělý tip! Běž se podívat na zimní běžecké novinky od Niku do Nike Woman Studia v Praze.

Představení zimních vychytávek v NIKE WOMAN STUDIU

Nike woman studio - 4
zdroj: oficiální zdroj Nike woman studio - 4
aktualizováno 10.10.2014, 00:00 | 10.10.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Nemáš stále plány na víkend? Mám pro tebe skvělý tip! Běž se podívat na zimní běžecké novinky od Niku do Nike Woman Studia v Praze.

Nike totiž v rámci Designbloku 2014 otevřel speciální studio, které je určeno ženám. Studio vzniklo ve spolupráci se šikovnými  studenty z UMPRUM. Ve studiu najdeš ukázku nejnovějších produktů pro trénink a běh, které si můžeš na místě vyzkoušet a ještě si udělat super fotku v pohybu. Koukni na tu moji, haha.

 

Nike woman studio - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

Vychytávkou pro letošní zimní běžeckou sezónu jsou speciální vesty Nike Aeroloft 800, které zahřejí běžkyni v chladnějších podmínkách a běžecké boty Nike Air Zoom Structure 18. Pokud trénuješ ráda venku, pro tyto účely Nike představil nepromokavou bundu Nike Hypertech Full Zip Hoody.

 

vesta
(Foto: oficiální zdroj)

 

boty
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nesmím zapomenout ani na botky Nike Zoom Fit Agility s technologií Zoom, které jsou perličkou této kolekce. Proč? Technologie Zoom přináší více pružnosti a citlivosti, což můžu potvrdit. Navíc jsou to vážně krásky, nemůžu se rozhodnout, v které barvě se mi líbí víc.

 

Nike woman studio - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ve studiu také můžeš obdivovat kolekci Nike SneakerBoot. Je to kolekce, která přetváří kousky původně určené na basket nebo pro běh na parťáky do každého počasí ve volném čase. Mně se tedy nejvíc líbila ta běžecká kolekce, proto jsem tam také šla, nejvíc super jsou boty a bunda. Nad vestou stále váhám. Přišlo mi, že bych v ní vypadala jako brouk, no nevím, třeba si na ni časem ještě udělám lepší názor.

 

Nike woman studio - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Buď připravená na podzim a zimu!
Skvělý mixér, pomocník k nezaplacení! Jaký je můj favorit?

 

Každopádně pokud o víkendu nemáš co dělat, ráda běháš nebo cvičíš a značku Nike zbožňuješ stejně jako já, rozhodně se do studia skoč podívat. Fakt to stojí za to. A hlavně si udělej taky jednu super fotku v pohybu :-)3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •