Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi fanynkou fantasy knih, které jsou ještě navíc nabité romantickým příběhem o zakázané lásce?

RECENZE: Sveď lidstvo k hříchu

čtení
zdroj: Thinkstockphotos čtení
aktualizováno 12.12.2014, 00:00 | 12.12.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Jsi fanynkou fantasy knih, které jsou ještě navíc nabité romantickým příběhem o zakázané lásce?

Tak to je kniha, kterou vydalo nakladatelství Coo Boo, Svůdné zlo od Wendy Higgins, pro tebe to pravé ořechové!

 

Kniha vypráví příběh šestnáctileté Anny, pilné studentky, která je zapřísáhlá proti alkoholu a drogám a bubeníku Kaidanovi, který studuje stejnou školu jako Anna a přitom má úspěšnou kapelu a touží po něm všechny holky. Kaidanovi se ale líbí Anna. Háček je v tom, že jsou oba nefilim, potomci démonů a lidí, kteří mají svádět lidstvo k hříchu. A dva nefilim správně nemůžou být spolu, obzvlášť přece ne ti zlí s těmi hodnými. A Kaidan se přiklání ke zlu, jeho tatínek je jeden z nejvýše postavených démonů v podsvětí.

 

kniha
(Foto: oficiální zdroj)

 

Anna svého otce nikdy nepoznala, ani o sobě nevěděla, že je nefilim. Věděla jen to, že je divná, protože vidí aury lidí, slyší na velké vzdálenosti a nikdy nebyla nemocná. To se změnilo, když se poprvé setkala s Kaidanem. Zjistila, že její matka byla Anděl a otec dřív patřil mezi nejvýše postavené démony... Ovšem dokud ho nezavřeli do vězení, kam ho později pojede navštívit. Celý příběh se dočtete v knize. Toto je vlastně úvodní kniha celé trilogie, takže se je ještě na co těšit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VLOG: Líčení s výraznou linkou
Vyměň obyčejný lak na nehty za gel lak

 

Takhle to zní jako pěkný nesmysl a pravděpodobně si teď říkáš, co si ti autoři nevymyslí, ale v knize je toto téma o nefilim celkem hezky popsané a dává to smysl. Není to však čtení pro 18+. Myslím si, že kniha zaujme především mladší čtenářky.

 

Je psaná velmi jednoduchou češtinou, dějová linka je jen jedna, takže nehrozí, že by se čtenářky ztratily v ději. Já jí dávám 3 hvězdičky z 5. A jak můžeš vidět výše na obrázku, tak obálka je také velmi atraktivní.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •