Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to tak! Kapela Simple Plan se vrací do Prahy! Pro fanoušky to je skvělá zpráva!

Simple Plan se vrací do Prahy! Představí nám živě svoji novou desku!

simple plan
zdroj: oficiální zdroj simple plan
aktualizováno 27.01.2016, 00:00 | 27.01.2016, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Je to tak! Kapela Simple Plan se vrací do Prahy! Pro fanoušky to je skvělá zpráva!

Možná už jste o tom slyšeli. Jejich Evropské turné začíná už v únoru 2016, krátce po oficiálním uvedení své nové desky, která vychází 19. února 2016. Kluci začínají ve Španělsku, ale na seznamu zemí je i Francie, Německo, Rakousko či Spojené Království.

 

simple plan
(Foto: oficiální zdroj)

 

Kde? A kdy? 

 

Kapela Simple Plan u nás nehraje poprvé, letos kluci navštíví Prahu již potřetí. Vystoupí 5. března v Incheba aréně v Praze. Vstupenky se pohybují v cenovém rozmezí 775 - 1015,-. Neváhejte s koupí lístků dlouho, koncerty byly zatím vždycky úplně vyprodány a nepochybuji o tom, že tentokrát tomu bude jinak. Koupit lístky si můžete zde.

 

simple plan
(Foto: oficiální zdroj)

 

A co budou kluci hrát?

 

Čeští fanoušci poprvé živě uslyší songy z jejich nového alba Taking One For The Team, čehož se určitě nemůžou dočkat. Alespoň já rozhodně! Určitě nám však zahrají i některé jejich starší hity. Já doufám v Jet Lag, Crazy, This Song Saved My Life nebo Last One Standing. Tak jsem zvědavá, jestli se alespoň jedné z nich dočkám.

 

Něco málo o novém albu

 

Album začli kluci nahrávat v březnu 2015 a nahrávání trvalo celkem 3 měsíce. Zajímavostí je, že producent jejich nového alba je Howard Benson, který spolupracoval například se skupinou The All American Rejects, která je mimochodem taky moje oblíbená!

 

Videoklip k úvodní písni nového alba, Opinion overload, se natáčel včera v Montrealu a videoklip prý vyjde ještě před novým albem, takže před 19.2. První singl Boom si můžete poslechnout níže.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •