Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda zkouším nové věci. Mám sice svoji oblíbenou řasenku, ale když na trh přijde nějaká novinka, většinou neodolám. Obzvlášť co se týče rtěnek a řasenek.

TEST ŘASENEK: Která řasenka u mě obstála?

řasenky - 1
zdroj: Wendy vill Felton řasenky - 1
aktualizováno 16.05.2014, 00:00 | 16.05.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Ráda zkouším nové věci. Mám sice svoji oblíbenou řasenku, ale když na trh přijde nějaká novinka, většinou neodolám. Obzvlášť co se týče rtěnek a řasenek.

Tentokrát jsem pro tebe otestovala novinku od Gabriella Salvete Infinite Definition a novinku 1000 Lashes od Dermacol. Navíc Dermacol nyní přišel ještě s Lash Boostrem, což je vlastně báze pod řasenku, která má tvé řasy ještě víc maximalizovat. A jak to dopadlo?

 

řasenky - 1
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Gabriella Salvete Infinite Definition mascara


Tato řasenka má zvětšit objem řas a především je neuvěřitelně prodloužit. O dokonalost výsledku se má postarat jedinečný High-Tech kartáček, který dovolí řasám narůst ještě do větší délky, než by bylo možné s klasickým kartáčkem. Sama jsem se přesvědčila, že to je pravda. Problém byl, že jsem si poprvé řasenku nanášela, když jsem měla řasy trochu vlhké z ranního omývání obličeje, a tak se spíš slepovaly, než aby rostly.

 

řasenky - 2
(Foto: Wendy vill Felton)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyzkoušej kvalitní a zdravé potraviny: ZAJÍCI V KRABICI
Udělej něco se zničenými vlasy!
CC nebo BB krém? Nemůžeš se rozhodnout? TESTUJEME

 

Také to mohlo být způsobené velkým množstvím řasenky na kartáčku. Při druhém pokusu byl ale výsledek na jedničku s hvězdičkou. Řasenka opravdu prodlužuje a dovolím si říct, že v závěru byl výsledek ještě o něco lepší, než u řasenky 1000 Lashes, k níž se brzy dostaneme. Aplikaci je u této řasenky prostě třeba natrénovat, potom se nemůže stát, že bys nebyla spokojena se slibovaným efektem. 

 

Dermacol 1000 Lashes mascara


Řasenka 1000 Lashes slibuje vykreslení a zhuštění i těch nejjemnějších a nejkratších řas, čímž zvětšuje objem. Zároveň by měla i prodlužovat. A jak to je podle mě? Řasenka opravdu vykresluje i ty nejmenší řasy, a tím vytváří větší objem tvých řas.

 

řasenky - 4
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Ten je ovšem přirozený, nečekej žádný umělý efekt očí jako japonské panenky. Doporučila bych slečnám, které mají rádi přirozené líčení. Řasenku je třeba nanést několikrát za sebou, aby byl výsledek dokonalý.

 

Dermacol Lash Booster

 

A nyní přichází to nejlepší. Slečnám, kterým by nemusel vyhovovat efekt přirozeného líčení u řasenky Dermacol 100 Lashes stačí nejdřív aplikovat tuto bázi a poté až nanášet řasenku.

 

řasenky - 3
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Výsledek ti bude zaručeně vyhovovat. Jak jsem zmiňovala, že si troufám tvrdit, že řasenka od Gabrielly Salvete má možná i o něco lepší efekt než 1000 Lashes, tak po nanesení tohoho Boosteru ji 1000 Lashes s předhledem dohnalo a řasy jsou i mnohem lépe oddělené. Jinak se dá tato báze samozřejmě používat i pod libovolnou jinou řasenku. 

 

Pokud se zrovna poohlížíš po nové řasence, určitě se v drogérce na tyto dvě podívej. Obě mají něco do sebe, já sama nemůžu říct, která mi vyhovuje víc.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •