Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plavková sezóna je v plném proudu a obchody jsou plné různých druhů plavek, až z toho jde hlava kolem. Které si ale vybrat?

Vyber si k vodě ty správné plavky

Plavky
zdroj: Wendy vill Felton Plavky
aktualizováno 06.07.2015, 00:00 | 06.07.2015, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Plavková sezóna je v plném proudu a obchody jsou plné různých druhů plavek, až z toho jde hlava kolem. Které si ale vybrat?

Pokud ještě žádné krásky na léto nemáš, jsi tu na správném místě. Důležité je, aby ses v plavkách cítila dobře. Nosí se jak jednodílné plavky, tak dvoudílné. Letos jsou v kurzu taky dvoudílné plavky se zvýšeným spodním dílem, které budí retro dojem a podle mě jsou fakt krásné. Bohužel ale nejsou pro každý typ postavy. Třeba já bych v nich vypadala buřtík. Jsou i obchody, kde si můžeš vybrat klasický spodní díl nebo brazilky. Prostě podle tvého gusta.

 

plavky
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Já bych zde chtěla vyzdvihnout dva obchody, kde si můžeš koupit fakt krásné plavky. Je to F&F a Fashion Island. Podívej se na fotky, že některé kousky jsou vážně boží. Třeba na plavky z F&F nedám dopustit. Mně bohužel žádné z vyvolených nesedly, takže jsem nakoupila v Tezenisu. Ale ty se neboj zkusit štěstí.

 

Plavky
(Foto: Wendy vill Felton)

 

V šatníku v létě kromě plavek taky nesmí chybět nějaký hábit, který přehodíš přes plavky, když si půjdeš třeba pro pití. Nebo alespoň já se potom cítím líp. V plavkách si totiž připadám jako nahá, takže pro pocit je přehoz úplně nejlepší věc. Například v F&F mají super přehozy přes plavky. Ve Fashion Island také nějaké najdeš, ale mně žádný nezaujal natolik, že bych si ho koupila.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak na výzdobu sluchátek?
My summer "Must Have" 

 

plavky
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Pokud si nevybereš plavky v F&F, tak zkus Fashion Island, který obléká na léto české Missky. Tam mají mnoho nápaditých kousků. Mě nejvíc zaujala tato trojice plavek a dost mě mrzí, že na jednodílné plavky nemám postavu. Protože jinak by ty bílé, které předváděla Petry Faltýnová, byly moje!

 

Fashion island
(Foto: Fashion Island)

 

Fashion island
(Foto: Fashion Island)

 

Fashion island
(Foto: Fashion Island)

 

Jak můžeš vidět na fotkách, střihy i vzory zaujmou na první pohled. Vyzdvihla bych především ty střihy. Většina ať už plavek nebo spodního prádla má Fashion Island střihově atraktivních. Takže pokud nechceš být tuctovka, Fashion Island je ta správná volba.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •