Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dovol mi ti představit revoluční gel laky na nehty Miracle Gel od Sally Hansen, které vydrží krásné a zářivé celý týden.

Vyměň obyčejný lak na nehty za gel lak

Sally hansen - 19
zdroj: Wendy vill Felton Sally hansen - 19
aktualizováno 09.12.2014, 00:00 | 09.12.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Dovol mi ti představit revoluční gel laky na nehty Miracle Gel od Sally Hansen, které vydrží krásné a zářivé celý týden.

Americká značka Sally Hansen k nám přichází s další novinkou, a to Miracle gely na nehty.  V podstatě se jedná o něco mezi obyčejným lakem a lakem, který se zapéká. Tyto gel laky mají totiž delší trvanlivost, než obyčejné laky na nehty, lesknou se jako gelovky, ale nemusí se zapékat.

 

A to díky technologii, která umožňuje vyšší úroveň aktivních prvků s kontinuálním účinkem v každé aplikované vrstvě pro dlouhotrvající a lesklou manikůru. Barevný i vrchní gel totiž obsahují oligomery a vrchní gel navíc fotoiniciátor. Fotoiniciátor propouje oligomery vrchního gelu a barevného gelu dohromady, to umožňuje vytvrzení hmoty bez použití LED lampy.

 

Sally hansen - 15
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Gel laky se dají se lehce odlakovat běžným odlakovačem. Toto já osobně beru jako jednu z výhod, protože ti to nejen ušetří čas, ale zbytečně ti to nepoškozuje nehty. Nemyslím si totiž, že zabalit nehty do acetonového zábalu na 15 minut jim nějak prospívá.

 

Sally hansen - 18
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Další výhodou je podle mě také to, že není potřeba použít led lampu, ale dosáhneš s nimi skoro stejného efektu. Ušetříš tedy opět čas a hlavně také peníze. Běžně se nanáší tři vrstvy, a to dvě tenké vrstvy barevného laku dle tvého výběru a uzavřeš to top coatem, který aktivuje dlouhotrvající efekt a lesk, že nehty vypadají jako gelovky od profesionála.

 

Sally hansen - 21
(Foto: Wendy vill Felton)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ROZHOVOR: S Terezou Kerndlovou o postavě, líčení a módě
Reportáž: Plno super designérů na Prague Design Weeku!
O kráse s Ivou Kubelkovou a Gabrielou Soukalovou ROZHOVOR

 

Také paleta barev je u gel laků atraktivnější, než bylo u zapékacích gel laků - od metalických odstínů, přes pastelové až k neonkám. Já jsem si nemohla vybrat, která barvička je hezčí. Nejlíp je mít úplně všechny. Jediná nevýhoda je, že déle schnou, asi 10-15 minut, ale výsledek pak stojí za to.

 

Sally hansen - 14
Zúčastnili se i Péťa Lovely Hair a Míra z Mira's life. (Foto: Wendy vill Felton)

 

Sally hansen - 13
Na představení laků na nehty dorazila také blogerka Ája z BEAUTYpedie. (Foto: Wendy vill Felton)

 

Jediné, co musím trochu poupravit je tvrzení, že laky vydrží na nehtech až 14 dní. To sice vydží, ale ne nepoškozené. Neodlupují se zhruba necelý týden, po týdnu už se však na nehtech zaručeně začnou tvořit mapky. Na druhou stranu oproti obyčejným lakům na nehty vydrží gel laky opravdu mnohem delší dobu a nehty si stačí nalakovat jednou za týden.

 

Sally hansen - 1
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Což když se teď dostanu k ceně, se i vyplatí, protože ačkoliv se můžou zdát laky dražší, nevypotřebuješ je hned a vydrží ti delší dobu. Samostatný barevný gelový lak a gelový vrchní lak koupíš za 289 Kč/kus nebo je možné zakoupit výhodnější duo balení za 399 Kč. V prodeji budou od ledna 2015.

 

Na více fotek a další článek o gel lacích se můžeš  mrknout u mě na blogu.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •