Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když jsem dostala pozvánku na představení nových produktů společnosti Amway, měla jsem velkou radost, protože jejich vlasová kosmetika patří mezi moje oblíbence a rozhodně jsem tuto akci nemohla zameškat.

Vyzkoušej kvalitní vlasovou kosmetiku AMWAY

Vlasy Amway - 3
zdroj: Wendy vill Felton Vlasy Amway - 3
aktualizováno 27.10.2014, 00:00 | 27.10.2014, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Když jsem dostala pozvánku na představení nových produktů společnosti Amway, měla jsem velkou radost, protože jejich vlasová kosmetika patří mezi moje oblíbence a rozhodně jsem tuto akci nemohla zameškat.

V březnu jsem od nich testovala z řady Satinique šampon a masku na vlasy a byla jsem s produkty stoprocentně spokojená. (Recenzi si můžeš přečíst zde.) Tato konference vlastně představovala další produkty z řady Satinique včetně té masky a šamponu. Tentokrát jsem k testování dostala navíc také kondicionér, takže se vážně těším, až ho vyzkouším a potom dám určitě echo na blog.

 

Vlasy Amway - 3
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Představení vlasové řady Satinique

 

Tato řada obsahuje patentovaný inovativní komplex Enerjuve, který vlasy regeneruje a dodává jim energii, a to díky obsahu posilujících lipidů, zpevňujícího keratinu a látky 18-MEA (kyselina 18-methyleikosanová), což je přírodní složka vlasů, která zajišťuje zdraví a lesk.

 

Kromě produktů pečující o vlasy patří do řady Satinique i vlasové tonikum nebo tvarovací vosk na vlasy s matným efektem. S těmi zkušenost nemám, ale šampon a masku na vlasy mohu stoprocentně doporučit.

 

Vlastní zkušenost

 

Vlasy Amway - 2
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Už po týdnu používání šamponu a masky byl na mých vlasech vidět rozdíl, výrazně se zlepšila jejich struktura a vlasy byly zdravější a hebčí na dotek, než při použití obyčejného šamponu a masky na vlasy. Co se týče mého osobního názoru, tak jsem s řadou Satinique vážně velmi spokojená. Jak jsem již říkala, výsledky byly po týdnu viditelné, produkty navíc moc krásně voní. A už při první práci s nimi uvidíš změnu. Co mě zaujalo, je také konzistence. Šampon je takový „hutnější“ než nějaká klasika z drogerky. Co by mohl být pro někoho problém, tak to je cena těchto výrobků. Šampon vyjde zhruba kolem 400 Kč a revitalizační maska až na 720 Kč.

 

Ovšem oba produkty skutečně pomáhají, takže pokud máš extrémně zničené vlasy, neváhej do nich investovat. Objednávat můžeš na amway.cz.

 

Naše blogerky Annette a PJ se na akci nechaly učesat touto vlasovou kosmetikou

 

Vlasy Amway - 4
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Rozhovor s Ivanou Jirešovou

 

Vlasy Amway - 1
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Akce se zúčastnila také herečka Ivana Jirešová, kterou můžeš znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Já jsem jí exluzivně pro krasna.cz a můj blog položila otázku týkající se čeho jiného než vlasů.

 

Vlasy Amway - 5
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Jak se staráte o své vlasy?

Já jsem trošičku lajdák, protože vždycky když někde takhle jsem, tak mi je někdo učeše (smích). Když jdu na nějakou společenskou akci, tak jdu k někomu, aby mi je učesal, protože to sama nezvládám. Já mám hodně vlasů, ale mám je hodně jemné, takže tak z deseti akcí jsem schopná se na dvě učesat sama. No a někdy v tom účesu i spím, což se nesmí. Žádný babský recept, co se týče péče nemám, prostě si je umyju, dám si do nich balzám nebo na ně nastříkám sérum na lesk a objem, ale můj základ je, že tam těch produktů nedávám víc, nepřeplácávám to. A bez Tangle teezru nedám ani ránu. 

 

Vlasy Amway - 6
(Foto: Wendy vill Felton)3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •