Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už vás nebaví koukat stále dokola na váš oblíbený film? Od toho jsou tu seriály. Přesně před rokem jsem hledala seriály, na které bych se mohla koukat. Momentálně mám 5 oblíbených, které bych vám chtěla doporučit.

Na jaké seriály se podívat?

Pretty Little Liars
zdroj: oficiální zdroj Pretty Little Liars
aktualizováno 26.02.2016, 00:32 | 26.02.2016, 00:32 | Krásná.cz/Zaninkaa

Už vás nebaví koukat stále dokola na váš oblíbený film? Od toho jsou tu seriály. Přesně před rokem jsem hledala seriály, na které bych se mohla koukat. Momentálně mám 5 oblíbených, které bych vám chtěla doporučit.

1) Teen Wolf
Mladý středoškolák Scott byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele? V další sérii Scott bojuje například se smečkou alf, v aktuální sérii je největší hrozba od doktorů.

 

 

Prvním důvodem, proč každý musí sledovat Teen Wolf, je Dylan OBrien. Seriál se bude líbit i tomu, kdo miluje napřirozené postavy, dějem se jen hemží. Například banshee, kicune, vlkodlaci, kanima a další.

 

2) Pretty Little Liars
Děj se odehrává v malém městečku Rosewood, kde sledujeme životy čtyř mladých dívek, Spencer, Hanny, Emily a Arii, jejichž přátelství se rozpadlo po zmizení jejich společné přítelkyně Alison. O rok později se dívky shledají a zjistí, že všechny dostávají výhružné SMS zprávy od tajuplné - A, která jim vyhrožuje, že odhalí jejich největší tajemství. Nejdříve si myslí, že za tím stojí Alison, ale když je nalezeno její tělo, dívky si uvědomí, že jim někdo chce zničit celý život.

 

 

Kdo nezná PLL, jakoby už vlastně skoro nežil. Jeden z nejoblíbenějších amerických seriálů je i jeden z nejvíce úspěšných. Poslední série byly opravdu až horrorové, měla jsem zlé sny a fakt se bála. Seriál je podle stejnojmenné knižní předlohy. Určitě si zamilujete i hlavní postavu Hannu nebo Tobyho. Postavy se ale jako v každém seriálu mění, a například zlou Jennu už ve 4. sérii vůbec neuvidíte.

 

3) The 100
Postapokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili, jestli je Země znovu obyvatelná.

 

Přežilo totiž posledních 400 lidí, kteří měli to štěstí nebo tu smůlo a bylo zrovna v jedné z 12 vesmírných stanic. Po tři generace přežívalo zdecimované lidstvo v nouzových vesmírných archách, které jsou nyní navzájem propojeny a stav lidské populace čítá přibližně 4000 jedinců. Jenže zdroje stanic jsou omezené a teď téměř po sto letech jim dochází čas. Proto se velení rozhodně k zoufalému činu. Na povrch je tajně posláno sto mladistvých delikventů, aby zjistili, zda je planeta zase obyvatelná. Jak si poradí na neznámé planetě, která je divoká a plná tajemna? Musí spojit své síly a překonat rozdíly, protože na nich závisí přežití všech. 

 

 

The 100 mi doporučila kamarádka, a byl to první seriál, na kterém jsem tak nějak začala být závislá. Miluju Bellamyho a Lincolna. Seriál je úplně dokonalý a trochu mi připomíná film Labyrint.


MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:

RECENZE: Neobyčejná školní romance "Eleanor a Park"
VLOG: Would you rather tag / Co bys chtěl radši
VLOG: My fav outfits for sunny days

 

4) IZombie
Má ráda váš mozek. Dokonce si myslí, že je naprosto k sežrání. Jedna ze studentek medicíny je totiž zombie a dostane práci u policejního koronera. Aby si zachovala svou lidskou tvář, musí pravidelně svačit mozky mrtvol, se kterými se koroner dennodenně setkává. S každým snědeným mozkem se jí ale do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého a díky nim tak pomáhá policii řešit případy.

 

iZombie
(Foto: oficiální zdroj)

 

A teď si řeknete - Bože, zombie. To bude blbina. A ona není! Nesnáším zombie filmy a celkově ty nechutné polomrtvé. Když jsem zkoukla první díl, ani jsem nevěřila, že seriál může být až tak super. Je hrozně dobře udělaný, protože děj probíhá v naší době, hraje tam naše hudba na aktuálních žebříčkách, mluví o sociálních sítích a fakt je to super. Seriál je i neskutečně vtipný a napínavý. Liv, hlavní zombie postavu, si okamžitě zamilujete!

 

5) Arrow
Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City. Oliver Queen proti zločincům nebojuje klasickým způsobem. Pro vykonání spravedlnosti užívá luk a šíp, což je zbraň, kterou ovládá naprosto bravurně. Ve dne musí Oliver Queen plnit svou roli v rodinné firmě a v noci bojovat s městskou krutostí. 

 

 

Momentálně sleduji 2. sérii, která je s 1. prý úplně nejlepší. A je to pravda, má neskutečně napínavý děj. Znáte Flashe? Tyto dva seriály jsou totiž propojené! Nejlepší na seriálu je podle mě promítání děje na ostrově. Zezačátku nevinné potkání člověka, a co se to děje teď? To uvidíte, ale je to "masakr". Navíc v seriálu hraje i oblíbený Colton Haynes, který si btw. zahrál i v Teen Wolfu.

 

Co sledujete vy? A líbí se vám moje tipy?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •