Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Maminka a miminko

Dala bys jim? »

Vtom mi na displayi telefonu naskočilo upozornění z Instagramu. Zběžně jsem jej přejela očima. Zasekla jsem se. Ty dva řádky se do mé mysli zavrtaly jako červ. Celý článek»
Zombie

Náhle se vynořil ze křoví a... »

Obklopuje mě tma. Pospíchám večerní ulicí, abych před odjezdem autobusu stihla nakoupit. Je něco kolem půl deváté večerní. Míjím dvojici adolescentů. Jeden se za mnou ohlíží, ale nevěnuji mu ... Celý článek»
cteni

Kvůli Lituji, čekají mě... začneš nosit podpadky a červenou rtěnku »

Po Šťastní lidé čtou a pijou kávu a Šťastní lidé mají snadný život se na pultech knihkupectví objevilo další z děl Francouzky Agnés Martin-Lugand. Odbíhala jsem od knihy stejně často jako hlavní ... Celý článek»
Rande

Jak na věc čili Ze života randících »

V dávných dobách, kdy kluci a holky používali ICQ, sympatických cizinců se ptali na telefonní čísla (nikoliv na Facebook) a vztahy se odehrávaly především offline, frčela jedna kouzelná formule: ... Celý článek»
1

Život pro fotku »

I jedna malá milá myšlenka vás může změnit. Během pár dní. A připomenout vám, co vše pro oči nevidíme. Tedy spíš... CO PRO FOTKU NEVIDÍME. Celý článek»
1

Jak mít respekt »

Respekt je něco, s čím se člověk nerodí. Je to něco, co je třeba si vybudovat. A to jak respekt k sobě samému, tak respekt k jiným. Rovněž se musí člověk naučit, jak být respektován jinými. Jak ale ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •