Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

nature box

Už jsi to slyšela? Glanc box přišel s limitovanou edicí! »

Měla jsem báječnou možnost vyzkoušet speciální limitovanou edici Glanc boxu – Nature box. V něm najdeš produkty značek, které ti budou jistě velmi dobře známé, ovšem s tím rozdílem, že jejich ... Celý článek»
aussie

Moje zkušenost s vlasovými produkty Aussie »

Úplně si vzpomínám na tu dobu, na ten obrovský boom, kdy se tato značka vlasové kosmetiky dostala na pulty drogerií a recenzi na ně dělala snad každá druhá beauty blogerka. Celý článek»
řasy

NÁVOD: Jak aplikovat umělé řasy »

Několik slčen mi psalo skrz aplikaci umělých řas. Mně na tom nic složitého nepřijde, ale úplně živě si vzpomínám, jak dopadlo moje první lepení. Celý článek»
dermacol - 11

Jaká byla tisková konference Dermacolu a jaké jsou jejich novinky? »

Jak jsem ti už psala na Instagramu, měla jsem možnost zúčastnit se tiskové konference a následného eventu pro influencery značky Dermacol... Celý článek»
Cukroví

3 recepty na zdravé cukroví »

Protože se už nějaký ten týden snažím hlídat, co se týče jídla, Vánoce a obžerství, které je s nimi spojeno, se pro mě už teď stává noční můrou. Celý článek»
Třpytivé Vánoce

Tipy na vánoční dárky »

Protože se Vánoce kvapem blíží, rozhodla jsem se, že ti sestavím takový wishlist s tipy na dárky, ať už pro tvého přítele, maminku nebo kamarádku. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 41 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •