Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Gelové nehty

Gelové nehty: ano, nebo ne? »

Gelové nehty nosím vkuse už od května minulého roku. Vystřídala jsem za tu dobu hodně designů, barev i délek nehtů. Proč je mám? Celý článek»
Ekologická aktivistka

Co je to „zero waste“ a jak s ním začít? »

Už jsi slyšela o zero waste? Co pomoci planetě a nevytvářet zbytečný odpad? Není to těžké a několik základních tipů zvládneš určitě i ty! Celý článek»
Móda

Udělej si prostor ve skříni »

Nedávno jsem třídila svoji šatní skříň a pozastavila se nad spoustou věcí, které jsem našla. Tak ti teď poradím, jak si udělat v oblečení pořádek. Celý článek»
masky

Recenze plátýnkových masek »

Zkoušíš ráda plátýnkové masky, nebo tuhle péči o pleť ještě neznáš? Některé určitě stojí za vyzkoušení a jiné zase ne. Podívej se na recenze. Celý článek»
Dívka ve sprše

8 věcí, které má ve sprše každá žena »

Běžně se tvrdí, že ženy mají v koupelně hromady věcí. Obvykle jich tam skutečně máme více, než potřebujeme. Jaké věci ovšem skutečně potřebujeme? Tady máš osm věcí, které nesmí chybět ve tvé sprše. Celý článek»
Bekky líčení

Líčím se úplně novými produkty! Jaký je první dojem? »

Komentované líčení first impression na produkty Avon quatro stínů, Essence rtěnka, Rimmel oční linky, Dermacol stíny, Miss sporty primer a další. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •