Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Studentky

Batoh, nebo kabelka? »

Jsi zarytou zastánkyní batohů nebo kabelek, nebo ještě nevíš, na kterou stranu se přikloníš? Zkoukni můj seznam rozdílů, pro a proti. Celý článek»
Rakytník

Jak jsem si zamilovala rakytník »

Rakytníková vůně i příchuť se stala jednou z mojí nejoblíbenější. Jak se to stalo? Celý článek»
ryor

Své oblíbené krémy jsem našla u Ryoru »

Oblíbené krémy na pleť pro den i noc. Celkem dlouhé hledání vhodného krému, ale podařilo se. Vyzkoušela jsem různé značky a různé krémy, ale značka Ryor mě zatím oslovila nejvíce. Celý článek»
Gelové nehty

Gelové nehty: ano, nebo ne? »

Gelové nehty nosím vkuse už od května minulého roku. Vystřídala jsem za tu dobu hodně designů, barev i délek nehtů. Proč je mám? Celý článek»
Ekologická aktivistka

Co je to „zero waste“ a jak s ním začít? »

Už jsi slyšela o zero waste? Co pomoci planetě a nevytvářet zbytečný odpad? Není to těžké a několik základních tipů zvládneš určitě i ty! Celý článek»
Móda

Udělej si prostor ve skříni »

Nedávno jsem třídila svoji šatní skříň a pozastavila se nad spoustou věcí, které jsem našla. Tak ti teď poradím, jak si udělat v oblečení pořádek. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •