Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

TIP: Moje oblíbené seriály

Stereotyp
zdroj: Thinkstockphotos Stereotyp
aktualizováno 04.11.2018, 09:48 |
Pro dnešek tu nemám nic kosmetického ani nic recenzujícího. Tentokrát tu mám část oblíbených seriálů, na které koukám pravidelně a které jsem si fakt oblíbila. Jelikož ráda objevuju různé novinky, tak samozřejmě ... Celý článek»

Hádka

Odhal manipulátora dřív, než bude pozdě »

Jsi-li obviňována někým, kdo tě měl opravdu rád a po neshodě na tebe hází špínu, kudy projde, něco není v pořádku. Rozumím, že když někdo někoho miluje, je všechno zalité sluncem. Ale opravdu ti ... Celý článek»
Zdravý životní styl

5 věcí, jak mi zdravý styl změnil život »

Už je to rok, co se zajímám o zdravý životní styl, lépe jím a snažím se pravidelně cvičit. A určitě mi ho v mnoha věcech změnil - někdy k lepšímu, někdy k horšímu. Celý článek»
Pes - 1

7 důvodů proč mít psa »

Máš nějaké vtipné zážitky s pejsky? Ten můj mi třeba dřív kousal pyžama, no asi špatnej výběr. Teď už to nedělá. Celý článek»
Běžecký závod

5 důvodů proč běhat a jak jsem si to zamilovala »

Běžci mi určitě dají za pravdu, že když začneš s pravidelným během, není těžké si ho zamilovat a zůstat u něj celý život. Celý článek»
Cvičení

Nejúčinnější cvičení? Pro mě HIIT! »

Máš málo času na cvičení, ale i tak bys se sebou chtěla něco dělat? Nebo cvičíš a nepozoruješ na sobě žádné výsledky? Celý článek»
Studium

MATURITA: Vše, co by tě mohlo zajímat »

Některé tahle životní zkouška dospělosti čeká, a někteří už ji mají úspěšně za sebou. Ty, jestli tě maturita teprve čeká, si určitě denně kladeš otázky ''Zvládnu maturitu? Je těžká? Je lehká? Co, ... Celý článek»
Řidička

Autoškola a řidičák? Jak na něj a tipy, co mi pomohly ho udělat »

Některé z nás už tuhle věc mají za sebou, jiné to teprve čeká. A jelikož já jsem měla s přípravou taky trochu problém, rozhodla jsem se, že napíšu článek o tom, jak to probíhá, jak se na to připravit ... Celý článek»
Instagram

Typy lidí na Instagramu aneb poznáváš se? »

Škatulkujeme. Restaurace, obchody, zvířata i lidi. Je to přirozené, protože díky pomyslným škatulkám se dokážeme ve světě orientovat. Jelikož jsme ve 21. století, kdy máme více kontaktů na Facebooku ... Celý článek»
Studenti

První semestr na vysoké - brnkačka, nebo katastrofa? »

Je to jako včera, když jsem nervózně postávala před fakultou a čekala, až na mě přijde řada při přijímačkách. A teď už mám za sebou první semestr. Celý článek»
Láska s učitelem

Učitel, nebo partner? »

Tento příběh se začal psát zářím 2012, kdy jsem nastoupila na střední školu na obor management. Celý článek»
makeup

Najlepšie make-upy pod 10€ »

Každá z nás by nepochybne chcela mať bezchybnú a dokonalú pleť. Celý článek»
Štědrý večer - 1

POVÍDKA: Vánoce offline aneb den splněných přání »

Bylo to v dobách, kdy měl panovat věčný sníh a mráz. V těch dobách se lidé na Vánoce scházeli společně na náměstí a i v tom velkém mrazu si zpívali vánoční písně na počest narození Ježíška. Celý článek»
Studentka

9 tipů, jak zvládnout semestr bez stresu »

Ačkoliv máme za sebou půlku semestru, to nejhorší nás teprve čeká. Jen si to přiznejme… Celý článek»
Štěstí

Co je to štěstí? »

Štěstí má pro každého z nás trochu odlišný význam. Třeba pro mě je to ten požehnaný pocit, kdy se zahledím nahoru na nebe, v ten okamžik je mi naprosto jasné, že je vše v naprostém pořádku, tak, jak ... Celý článek»
Kamarádi

Nejlepší kamarád, nebo nejlepší kamarádka? »

Dnešní téma je jasné a přesto komplikované. Kamarádi. Tedy, spíš nejlepší kamarádi. Možná, že jsi někdy takového měla. Nebo sis to aspoň myslela. Ale teď upřímně, co je lepší, nejlepší kamarád, nebo ... Celý článek»
Čištění pleti

Jak bojovat s akné »

Také se ti už stalo, že jsi ráno vstala s pupínky po celém obličeji a nevědělam co s nimi? Tak tenhle článek je přesně pro tebe. Budeme se v něm bavit o tom, co mně a ostatním holkám pomáhá na akné. Celý článek»
studentská sträva

Předsudky o zdravém životním stylu »

Hrozně mě štve postoj cizích lidí, když se dozví, že nejím jako všichni ostatní. Začnou s blbýma připomínkama a většinou tento styl před tebou shazují. Celý článek»
Vlasy

Tajemství krásných vlasů: veganská kosmetika »

"Proč jsem si dala ostříhat ty vlasy? Vždyť byly tak krásně dlouhé... Už to nikdy neudělám!" Určitě nejsem jediná holka, co si tohle říká po každé návštěvě u kadeřníka. Celý článek»
Blogování

Proč napsat alespoň krátký příběh a tipy pro psaní »

Důvodů, proč psát příběhy, je nespočet. Pokud jsi i ty měla někdy zajímavý nápad a rozhodla se, že ho rozvedeš do příběhu, snad se ti některé tipy hodí. Celý článek»
kniha

Knižní recenze: Harry Potter a Kámen mudrců »

Nyní již známá autorka této knihy J. K. Rowlingová se psaním teprve začínala, když vyšla její prvotina. Kniha vyšla v roce 1997 a okamžitě si našla řadu příznivců. Celý článek»
Dívka v knihovně

Vzdělávej se moderně, vzdělávej se online »

Vzdělávání je součástí života každé z nás. Spousta z nás má bohužel zafixované slovo vzdělání se starou školou a tak není divu, že pokud si už najdeme chvilku jen pro sebe, s největší ... Celý článek»
Úsměv

Jak si získat sympatie? »

Asi nikdo nechce na své okolí působit špatně, zvlášť, když jdeš do nového kolektivu, seznámit se s jeho rodiči nebo třeba na pracovní pohovor. Celý článek»
Nákupy oblečení

Módní trendy pro jaro a léto 2017 »

Jaro už je v plném proudu a léto už je za dveřmi. Chceš vědět, co se tento rok bude v jarních a letních měsících nosit a v čem určitě zazáříš? Jestli ano, tak určitě nepřestávej číst. Celý článek»
Blondýna

Dva lehké účesy, které zvládne každá dívka »

Věčně řešíš, co s vlasy, a postrádáš inspiraci? Poradím ti dva lehké a přitom skvělé účesy! Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 31 další