Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Tvář

5+1 zásad pro krásnou a zdravou pleť »

Chceš mít krásnou a zdravou pleť? Existují zásady, díky kterým toho docílíš. Znáš je všechny? A hlavně - dodržuješ je všechny? Celý článek»
Psaní článků

4 jednoduché kroky k úspěšnému článku »

Napsat opravdu úspěšný článek se může zdát jako hotová věda. Existují přitom 4 jednoduché kroky, které když dodržíš, máš vyhráno. Jaké to jsou? Celý článek»
rexona

RECENZE: Jak se povedla řada Active Shield Fresh od Rexony? »

Ačkoliv je zrovna zima a netrápí nás vysoké teploty, proti nepříjemnému pocení bojujeme pořád, ať už při sportu nebo třeba ve stresu. Rexona Active Shield Fresh ti slibuje v tomto boji vyhrát. Jak ... Celý článek»
červená rtěnka

9 faktů, které jsi nevěděla o červených rtěnkách »

Červená rtěnka je nesmrtelnou klasikou, která se navíc perfektně hodí k blížícím se vánočním svátkům. Právě proto ti přináším několik faktů, která tě možná dost překvapí! Celý článek»
Skype

4+1 nejefektivnějších způsobů, jak získat sledující na Instagramu »

Chceš se stát hvězdou na jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí současnosti? Poradím ti, jak efektivně získat sledující! Zapomeň na kupování vysokých čísel, která jsou ve skutečnosti jen klam, a ... Celý článek»
Chia semínka

22+1 důvodů, proč jsou chia semínka zázrakem pro zdraví »

Chia semínka sem, chia semínka tam... jako by se s nimi v poslední době roztrhl pytel a zatímco před poměrně nedávnou dobou o nich ještě téměř nikdo něvěděl, nyní jsou všude. Jsou opravdu takovým ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •