Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

tinder

7 typů kluků, které potkáš na Tinderu »

Ano, používala jsem Tinder, asi jako každý. Nutno říct, že teď už tuhle aplikaci nemám nějaký ten půl rok a že tenhle článek začal původně vznikat někdy v srpnu. Celý článek»
letani - 1

Úniková klauzule »

Všichni někdy někam utíkáme... no a ty moje útěky jsou prostě trošku nákladnější než ty jiných lidí. Protože moje největší úniková klauzule jsou letadla. Celý článek»
podcasty - 1

Podcasty vládnou sluchátkům! »

S podobnými články se v poslední době roztrhl pytel a na nás tak ze všech stran vyskakují titulky na téma podcasty. Já mám ten svůj rozepsaný snad už od listopadu. Celý článek»
španělsko - 1

Jak jsem se vrátila na Tenerife »

Pokud tady nejsi poprvé, nebo sis minimálně někdy přečetla pár věcí o mé maličkosti, tak ti nebude úplně cizí fakt, že jsem na tomhle krásném španělském ostrově, který mimochodem "vlastní" nejvyšší ... Celý článek»
Studentka

Výhody, které bys měla určitě využít jako studentka na Erasmu »

Kdybych jela na Erasmus teď, tak bych pár věcí udělala jinak, využila víc výhod a vytěžila z toho celých 100% místo těch mých 90%. Celý článek»
Divadlo

Jak často chodíš do divadla? »

Poslední dobou se mi kromě zkoušek nakupila i spousta kultury, a tak se stalo, že ve čtvrtek vyrážím s mamčou na Paní Bovaryovou (což je mimochodem jedna z mých oblíbených klasických děl) do divadla ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •