Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Schody místo posilovny! Využijte je naplno

Výzva
zdroj: Getty Images Výzva
aktualizováno 21.08.2019, 00:00 | Krásná.cz
Schody jsou skvělé. Jako první nás napadne, že je můžeme vyjít, vyběhnout, můžeme po nich skákat. A co dál? Jsou další možnosti? Jistě. Můžeme na nich cvičit spoustu příjemných a pro naše tělo velmi užitečných cviků, ve kterých se spojuje síla, ... Celý článek»

Jessica

Jessica zhubla 45 kilo, má volnou kůži a strie. Její partner ji ale bere takovou, jaká je! »

I když tato dívka zhubla, uvědomovala si, že ani tak nebude mít postavu jako modelka. Nedělalo jí však žádný problém ukázat se před ostatními v pravém světle, a dokonce díky tomu navázat vztah. Celý článek»
Vegetariánka

Kde berete své bílkoviny? Jsou zdravější z masa nebo rostlin? »

Masožravci pomlouvají vegetariány a ti jim to zase vracejí. Hlavní roli přitom mají často bílkoviny. Všude se o nich mluví a vám už z toho jde hlava kolem? Přečtěte si, jaký mají bílkoviny vliv na ... Celý článek»
Jóga

Jak obnovit svou ženskou energii? Zkuste to speciálním cvičením »

Jóga se stala módním trendem, ale nutno podotknout, že jde o velmi užitečný módní trend. Má totiž řadu pozitivních účinků na naše zdraví. Celý článek»
Na koupališti

Nekoupejte se v kaloriích! Co (ne)jíst na koupališti? »

Představujeme běžně dostupné pokrmy na koupalištích včetně jejich kalorií a zdravotního hlediska. Celý článek»
Megan

PROMĚNA: Toxický vztah dohnal Megan až k obezitě. Dnes je z ní opět křehká blondýnka! »

Mladá zdravotní sestra zhubla 31 kilo, aby se stala vzorem pro své pacienty. Také si ujasnila si, čemu by se chtěla v životě věnovat. Celý článek»
Fitness

5 praktických cviků, které můžete vyzkoušet úplně kdekoliv »

Hýbete se rádi? Sluníčko a příjemný větřík jsou velkým lákadlem k venkovním aktivitám, které vám do krve vyplaví nálož endorfinů. Vyzkoušejte parádní cviky, které si můžete zacvičit kdekoliv v ... Celý článek»
Brittany

PROMĚNA: Mladá maminka Brittany nezhubla jen 49 kilo, zbavila se i úporné deprese »

Nacvičila proto, aby zhubla, ale byl to pro ni způsob, jak se vyrovnat s psychickými i zdravotními potížemi. Celý článek»
Přejídání

Dietní omyly a lži, kvůli kterým tloustnete »

Držíš právě dietu, ale odříkání ti stále nepřináší své "ovoce"? Prozradíme ti, které mýty o dietách nejsou pravdivé, a které možná mohou i za tvé špeky. Celý článek»
Uklízení - 3

Místo cvičení můžete i uklízet! Spaluje se víc žehlením nebo vytíráním? »

Možná i na tebe rodiče věčně ječí, že nemáš uklizený pokoj. To je jasné, úklid je přeci nuda. Ale možná změníš názor, když zjistíš, že při něm můžeš docela dobře hubnout. Celý článek»
Tabbouleh

Jezte jako na dovolené! Zkuste exotický bulgur, kuskus nebo tabbouleh »

Nemáte v letních teplotách chuť na vydatné jídlo a typicky českou kuchyni? Inspirujte se recepty přímořských států a pochutnejte si na sytých, ale přitom lehkých dobrotách. Celý článek»
proměna

PROMĚNA: Naomi si kompenzovala problémy ve vztazích jídlem. Pak zhubla 68 kilo! »

Díky zhubnutí začala žít tato dívka úplně jiný život. Dřív byla svým tělem znechucená, dnes se má ráda a její přístup ke všemu se úplně změnil. Celý článek»
Kraťásky

Vysněný kulatý zadeček? 5 cviků, které vám ho zaručí »

Na vybudování kulatého zadečku nepotřebujete provádět krkolomné cviky podle fitness youtuberek. Celý článek»
Allie

PROMĚNA: Allie zhubla 44 kilo, stejně ale nebyla šťastná. A tak zase přibrala »

Mladé dívce se sice povedlo úspěšně zhubnout, teď už ale ví, že k životu nepotřebujete jen vyrýsované břišáky. Co ji dělá spokojenou, když to není vysněná váha? Celý článek»
Zmrzlina

Pozor, na koupališti tě pěkně vykrmují »

Stánky kolem bazénů a rybníků jsou plné lákadel a ty, vyhladovělá z koupání, zbodneš, na co se podíváš. Jenomže to neprospívá tvé figuře. Celý článek»
Jídlo

Chcete doopravdy zhubnout? Tyto tři věci udělejte jako první »

Atkinsonova, Margitova, Dukanova, podle krevních skupin, krabičková…dieta! Jsou lidé, především ženy, které vyzkoušely až desítky různých redukčních diet. Bez efektu. Přesněji, s jo-jo efektem. Celý článek»
katie

PROMĚNA: Počínající roztroušená skleróza donutila Katie zhubnout přes 60 kilo! »

Roztroušená skleróza, částečná slepota, potíže s početím. To jsou věci, kterým musela Katie v relativně nízkém věku čelit. Ona se však nesesypala, naopak ji to nakoplo k tomu, aby radikálně změnila ... Celý článek»
Dívka

Proč a jak cvičit i v horkých letních dnech? »

Léto nás svádí k lenošení a vysoké teploty používáme často jako výmluvu k tomu, proč nejít cvičit. Celý článek»
Balanční cvičení

Cvičení na problematické partie i bolest zad? Zkuste balanční hit »

Balanční cvičení je účinné a zábavné, rozvibrujte své tělo pro lepší kondici i zdraví. Celý článek»
megan

PROMĚNA: Megan si začala sama vařit a zhubla 77 kilo! »

Tato dívka už byla unavená z toho, jakou měla nadváhu. Jaké kroky podnikla k tomu, aby se změnila k nepoznání? Musela na to jít postupně, teď na sebe ale může být hrdá. Celý článek»
Grilování

Chystáte grilovačku? Jde to i zdravě a dietně »

Grilovací sezóna v plném proudu. Jak si ji užít, když se právě snažíte zhubnout nebo udržet postavu po celou plavkovou sezonu? Celý článek»
Jessica

PROMĚNA: Jessica přestala sledovat Netflix, zhubla 79 kilo a chce se stát trenérkou! »

Jedenadvacetiletá dívka je dnes úplně jinou osobou než před zhubnutím. Nadváhou trpěla celý svůj předchozí život a aby mohla zhubnout, musela se zbavit některých špatných návyků. Když totiž dřív ... Celý článek»
Fitness

Které sporty pomáhají spalovat tuky? »

Kdo chce hubnout, měl by se hýbat. Rozhodně však neplatí, že od tukových zásob pomůže jakýkoli sport. Naopak, některé se ke shazování přebytečné váhy vůbec nehodí. Neplatí přitom, že čím více se při ... Celý článek»
PROMĚNA

PROMĚNA: Mariah je vážně nemocná, přesto se jí podařilo zhubnout skoro 40 kilo! »

Tato dívka je příkladem toho, jak může být vaše vůle silnější než fyzický stav. Jídlo pro ni bylo jednou z mála radostí, kterým zaháněla smutek i samotu. Pak se však rozhodla překonat nejen své ... Celý článek»
Cvičení

8 zbytečných chyb, kvůli kterým jste pořád tlustá »

Pokoušíte se zhubnout, ale pořád vám připadá, že spíš nabíráte? Snažíte se dodržovat jídelníček, cvičit, a stejně to nejde? Čím to může být? Celý článek»