Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Muž jedl celý týden pouze KFC! Co se stalo?

fastfood
zdroj: Getty Images fastfood
aktualizováno 27.11.2019, 00:00 | Krásná.cz
Jak často se stravujete ve fastfoodech? Párkrát do týdne, do měsíce, nebo do roka? Někteří lidé jedí v rychlém občerstvení rádi a nedají na jídlo z friťáku dopustit. Jiní o této možnosti stravování nechtějí ani slyšet. Jeden muž se rozhodl ... Celý článek»

prášky na hubnutí

Pozor! Takhle vám mohou uškodit prášky na hubnutí »

Léky podporující hubnutí zní hodně lákavě hlavně dívkám, které se potýkají s nestabilní váhou nebo chtějí zhubnout. Slibují úbytek váhy a často pracují na principu, že sníží vaši chuť k jídlu. Jaká ... Celý článek»
proměna

PROMĚNA: 10 nevěst, které před svou svatbou úžasně zhubly »

Ženy nalézají různé motivace k tomu, aby se odhodlaly zhubnout. Některým vadí, že se s nadbytečnými kily nemohou dostatečně hýbat, jiné chtějí být dobrým vzorem pro své děti, u dalších obezita ... Celý článek»
Kerry

PROMĚNA: Tato žena zhubla 38 kilo! Jak jí v tom pomohl Instagram? »

Mnoho žen sdílí své úspěchy v hubnutí na Instagramu. Zůstávají díky tomu motivované. Když totiž sdílí fotky před zhubnutím a po něm, tak vidí, jak dlouhou cestu ušly. Také se jim dostává skrz ... Celý článek»
Hannah Lester

4 kroky, které vám pomohou zhubnout! Hannah díky nim shodila 50 kilo »

Když chodila Hannah do školy, všichni ji brali jako tlustou, stotřicetikilovou kamarádku. Přestože to nesnášela, nebránilo jí to v tom, aby jedla převážně hamburgery a hranolky. Také pro ni byl tento ... Celý článek»
Pozadí

Zadeček k nakousutí? Pomohou underbutt exercites! »

Doby, kdy frčely vyhublé figury bez křivek už jsou dávno pasé. Dnes letí ženskost, síla a vyvážený životní styl. Mít ale dokonale tvarované pozadí dá zabrat i profíkům. Jejich tajemství se krom ... Celý článek»
Haley Smith

PROMĚNA Haley (24): Zásnuby ji přinutily zhubnout, do svatby sundala 50 kilo! »

Když se čtyřiadvacetiletá Haley Smith zasnoubila, uvědomila si, že se svým tělem není tak úplně spokojená. Ráda by se ve své kůži cítila mnohem pohodlněji a sebevědoměji. Jak se její svatební den čím ... Celý článek»
Dieta

Živiny při hubnutí: Které jsou pro úspěch nejdůležitější? »

Pokud se bavíme o sacharidech, tucích a bílkovinách, mají poslední jmenované jednoznačně největší podíl na přirozeně štíhlé postavě. Zatímco z přemíry tuků a sacharidů nejen tloustneme, ale také jí ... Celý článek»
Káva

Kávu proti únavě i pro efektivnější hubnutí? Jedině tu zelenou »

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným tajemstvím. Neochutnat tento netradiční nápoj by však byla škoda. Má totiž zajímavou chuť, dodává energii pomocí velké ... Celý článek»
Dieta

Tajemství úspěšného hubnutí: Správné jídlo ve správný čas »

Pokud jde o zdravé stravování, většina z nás se po pár měsících dostává do fáze, kdy naše plány a předsevzetí začínají výrazně blednout. Hlavně neztrácejte vůli! Celý článek»
Mary Jo

Fitness influencerka Mary Jo radí: Vaše hodnota nespočívá v tom, kolik vážíte! »

I když se jí povedlo krásně vytvarovat svou postavu, pořád se ještě někdy cítí, jako by se jí nedařilo dodržovat zdravý životní styl. Motivuje ale sebe i ostatní lidi k tomu, aby vydrželi. Také se ... Celý článek»
Přísná dieta

Kolik jídla můžete sníst? Jednoduchá metoda bez počítání! »

Při zdravém stravování nebo dietě se musíš naučit, kolik čeho můžeš sníst. V současnosti existují i mobilní aplikace, které ti pomohou s počítáním kalorií. Mnoho lidí se však postupně učí sledovat ... Celý článek»
Jenna Jameson

Dříve tělo hrdě vystavovala, po dětech se ale styděla! Tahle dieta jí pomohla sundat 36 kilo »

Přestože dřív své tělo Jenna Jameson jako striptérka, modelka, režisérka a herečka ve filmech pro dospělé ukazovala často, po třech dětech už neměla takovou postavu jako dřív. Jak se s tím ... Celý článek»
Česnek pro krásu

Chcete-li si užít podzim a zimu ve zdraví, jezte česnek! »

Česnek obsahuje až čtyři stovky léčivých látek a ve všech kulturách byl považován za přírodní antibiotikum. Pokud ho od září do března zařadíte čtyřikrát týdně do svého jídelníčku, vyhnete se mnoha ... Celý článek»
Bolest zad

Pozor na hrbení! Tipy, jak na bolavá záda »

Sedavý způsob života, práce na počítači, neustálé sledování mobilu – to vše formuje páteř do shrbení, které si mozek fixuje jako přirozené. Zdravé narovnání je pak člověku nepříjemné a sklon ke ... Celý článek»
třicátnice

Slavíme Světový den úsměvu! Víte, že dokáže zkvalitnit život a zlepšit zdraví? »

Úsměv zlepšuje zdraví a zkvalitňuje život. Připomeňte si, v čem všem pomáhá, v den, kdy slaví svůj svátek. Celý článek»
Zdravý životní styl

8 potravin, se kterými jde hubnutí mnohem lépe »

Na internetu se denně objevují tipy a rady na rychlé a snadné hubnutí. Pravda je ale taková, že neexistuje žádná univerzální dieta ani zázračná potravina, díky které byste efektivně zhubli. Přesto, ... Celý článek»
Katie Hug

Obézní Katie na depresi místo prášků pomohl sport. Zhubla 60 kilo »

Jak Katie Hug objevila svou lásku k fitness a zdravému životnímu stylu? Celý článek»
Balanční cvičení

Jak pálit víc tuků? Které metody nefungují a jaké cviky skutečně pomohou »

Odhodlala jste se zhubnout a vytvarovat si postavu, ale netušíte, jestli máte dělat kardio, zvedat činky nebo chodit na lekce kruhového tréninku? Zeptali jsme se odbornic na fitness a zdravý životní ... Celý článek»
Cviky na břicho - 3

Pět cviků pro krásně vypracované břicho »

I vy obdivujete ve fitku krásně vyrýsované břišní svaly některých návštěvníků? Vám samotným se to ale zatím ještě nepovedlo? Pokud chcete docílit krásně vypracovaného břicha, musíte vědět, jak ... Celý článek»
proměna

Díky trapasu v Disneylandu Christina zhubla na polovinu své váhy »

Pro mnoho lidí je návštěva Disneylandu snem. Pro Christinu Jordanovou byl ale výlet do zábavního parku jedním z nejhorších dnů jejího života a zároveň životním zlomem. Dlouhá léta bojovala s ... Celý článek»
Sport

Proč muži hubnou rychleji a jak se to od nich naučit? »

Muži mají od dětství jinou figuru. Už na miminkách je vidět svalnatější a robustnější tělíčko než u dívek. Někdy se zdá až nespravedlivé, jak muž, i když nic nedělá a jí porce větší než jeho žena, je ... Celý článek»
Jana Roller

Kvůli tloušťce jí málem zemřelo dítě. Nyní Jana hrdě ukazuje volnou kůži »

Jana Roller je pyšná na to, čeho dosáhla po dvou letech tvrdé dřiny v posilovně. Celý článek»
Ghí

Možná nejstarší superpotravina vůbec! Nahradí jakýkoli tuk »

Voní a nepřipaluje se. Dá šmrnc jakékoliv polévce i omáčce, je skvělé na dušenou zeleninu, při pečení jím nahradíte všechny margaríny i máslo a lze ho namazat i na chléb a jíst za studena. A také ... Celý článek»
Den s nadací Terezy Maxové Teribear dětem

TERIBEAR: Zaběhni si pro dobrou věc! »

Tento víkend má být jeden z nejslunečnějších pro celý zbytek letošního roku. Využij krásné počasí a zaběhni sis TERIBEARem pro dobrou věc! Celý článek»