Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

HellieG

Do Londýna za 750 Kč?! Jak jsem málem neodletěla a další cestovatelské kiksy »

Jsou to tak dva měsíce, co jsme se já moje dvě kamarádky rozhodly, že zkrátka potřebujeme na chvilku vypadnout. Z domu, ze školy, z Česka... Tak jsme koupily low-cost letenky do Londýna. Jedna cesta ... Celý článek»
1

Balzámy na rty: Nešlápni vedle! »

Mojí velkou úchylkou jsou balzámy na rty. Jakmile nějaký nemám při sobě, jsem z toho dost nesvá. Proto jich vlastním nespočetné množství a vyzkoušela jsem mnoho značek. Nyní ti některé z nich ... Celý článek»
1

Mí favorité v péči o pleť »

Péče o pleť je velmi důležitá. Ráda bych ti dnes představila několik mých oblíbenců v této oblasti. Celý článek»
Dívka s knihou

Pojď hledat tajemství v Tajné knize! »

Gregory Samak, jakožto autor Tajné knihy, začíná knihu citátem: „Jdu vpřed s jistotou náměsíčníka po cestě, kterou mi vytlačila Prozřelost.“ Již tím na mě kniha dýchla svým kouzlem a vyvolala touhu ... Celý článek»
Svačina

5 rychlých a zdravých svačinek pro uspěchaná rána »

Už jsou dávno pryč ty časy, kdy jsem při odchodu do školy jen popadla krabičku se svačinou, co mi maminka nachystala. Celý článek»
zima

5 tipů pro přežití zimy »

Zimní období umí být pěkně zrádné. Obzvlášť když ani nemrzne a člověk má pocit, že se ani nemusí pořádně obléci. Pak na nás párkrát foukne studený vítr, někdo v autobuse na nás prskne bacily a jsme ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •