Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Škrcení, fackování a anální sex bez přípravy. Co váš kluk odkoukal z porna?

sex
zdroj: Getty Images sex
aktualizováno 18.11.2019, 09:07 | Krásná.cz
Existuje spousta názorů na to, jestli sledování porna škodí nebo neškodí vztahu či zda se jedná o nevěru. Spíš bychom si ale měli položit otázku, jak moc porno ovlivňuje náš sex. Filmy pro dospělé totiž inspirují hlavně nezkušené kluky k tomu, aby ... Celý článek»

nevěra

Podle čeho poznat nevěrníka? Tohle ho odhalí! »

Nevěra dokáže partnerský vztah hodně narušit. Mnohdy ale trvá dlouho, než na ni podváděný partner přijde. Existují ale určité náznaky, které nevěrníka zaručeně prozradí. Naučte se je rozpoznat a ... Celý článek»
penis

5 nejcitlivějších místeček na penisu! Jak s nimi zacházet jako zkušená milenka »

Že nejcitlivější erotogenní zónou kluka je penis, to ví každá dívka. Některé ženy se mu ale věnují příliš a jiné zase málo. V mužském rokroku navíc existují tajná zákoutí, po kterých stačí zlehka ... Celý článek»
žárlivost

Osm hlavních příčin nevěry. Odhalte je! »

Proč se lidem do vztahu vloudí nevěra? Bojíš se, že ohrozí i vaši lásku? Odhalili jsme nejčastější příčiny nevěry. Celý článek»
Zamilovaný pár

Poznejte, že to s vámi nemyslí vážně »

Vztahy prostě nejsou jednoduché. Jednoho dne někoho potkáš, připadá ti úžasný, ale po čase si začneš klást otázku, jestli to s tebou myslí tak vážně, jako ty s ním. Pokud ne, musíš to odhalit včas. A ... Celý článek»
soulož

Jak dlouho by vám mělo trvat, než dosáhnete orgasmu? »

Spousta holek se stresuje kvůli tomu, že jim trvá desítky minut, než konečně dosáhnou orgasmu. Připadají si kvůli tomu divné a myslí si, že jejich kluka určitě nebaví dráždit je tak dlouho. Příště ... Celý článek»
Seznamka

Láska z internetu: Jaká může mít úskalí? »

Flirtuješ ráda na facebooku, líbku, lidech nebo jiných sociálních sítích? Věříš, že se tam dá najít skutečná láska? A dodržuješ při on-line seznamování všechna bezpečnostní pravidla? Celý článek»
šťastný pár

Chcete dokonalý vztah? Nemějte očekávání a nechoďte spát naštvaní »

Většina dívek čeká na to, až konečně potkají ideálního kluka a vstoupí do perfektního vztahu. Pak je kvůli tomu mrzí, že to pravé ořechové stále nepřichází. Přitom si neuvědomí, že nestačí jen tak ... Celý článek»
soulož

Klitoris nestárne a dalších 9 věcí, které jste o něm nevěděly »

Smysl poštěváčku zná každá dívka, tyhle pikantnosti o něm vás ale zaručeně překvapí. Celý článek»
Problémy v posteli

UPS! Tak tyhle věci chtějí kluci vědět, ale bojí se nás zeptat! »

Také jsi někdy přemýšlela nad tím, zda má tvůj přítel na tebe intimní dotaz, na který by se chtěl zeptat? Možná tě překvapí, že kluků se v mysli objevuje hned několik otázek, ve valné většině se však ... Celý článek»
Orgasmus

Ženská ejakulace: Jen mýtus z porna? »

Už jsi někdy zažila, že z tebe při orgasmus vytékala nebo vystříkla tekutina? Není to nic, za co by ses měla stydět. Celý článek»
kamarádi

Kamarádi vašeho přítele: Co když je nemůžete vystát? »

Chodíte se skvělým klukem, jenže když vás vzal poprvé mezi kamarády, tak vám jejich přítomnost nějak nesedla. Teď se bojíte, že to ve vašem vztahu nadělá pěknou neplechu, když si s jeho kamarády ... Celý článek»
rozchod

Proč vás nikdo nechce? Mohou za to i příliš sexy instagramové fotky! »

Už by to chtělo potkat nějakého pořádného kluka, v dohlednu se ale nikdo nenachází. A když už to vypadá nadějně a vy se začnete s někým scházet, tak brzy stejně přijde rozchod. Co děláte špatně, že ... Celý článek»
Mazlení

Probuďte se sexem: Polohy, které vás určitě povzbudí »

Už tě to podzimní počasí nebaví a chtěla by ses trošku zahřát? Máme pro tebe několik poloh, které tě zaručeně zahřejí a navíc spálíš ještě několik kalorií. No není to skvělé! A jako třešnička na ... Celý článek»
Sexy

Překvapivá fakta o klucích a sexu: Stojí vůbec o vztah a v čem nám nejvíc lžou? »

Zřejmě tě to překvapí, ale sex nemusí být vždy to první a jediné na co kluci myslí. Z ankety, kterou udělali v Americe v rámci kampaně na prevenci nechtěného těhotenství náctiletých totiž vylezlo ... Celý článek»
rozchod

Zachovejte si tvář a tyto chyby při rozchodu nedělejte! »

Rozchod sice není lehká záležitost, i tak byste z něj ale měly vyjít hrdě a s nepochroumaným sebevědomím. Stejně jako byste měly zůstat se vztyčenou hlavu vy, naopak byste neměly do trapné situace ... Celý článek»
první sex

Proč vás nebaví sex a jak poznat, jestli nejste asexuální? »

Máte za sebou své poprvé a najednou vám připadá, že je ten slavný sex tak nějak o ničem. Čekaly jste výbuch, jaký vždycky vidíte ve filmech, u vás to ale celé bylo takové neslané nemastné. Jste z ... Celý článek»
Hádka

Hádáte se často o hloupostech? Neuvěříte, co to udělá se vztahem v budoucnu »

Američtí vědci přišli s překvapivým zjištěním. Indikátor pevného vztahu leží v něčem, co s obvyklou představou o spokojeném manželství či partnerství příliš nesouzní: v hádkách. Celý článek»
kondom

Kondomy pro veganky a vegetariánky? Existují! »

Zajímáte se o životní prostředí? Snažíte se mít co nejmenší spotřebu plastového odpadu a máte rády hlavně udržitelnou módu? Pak vám možná uniklo, že ekologický přístup můžete praktikovat také v ... Celý článek»
Pár v posteli

Nespěchejte na sex, vychutnejte si petting »

Máš kluka, je vám spolu dobře, ale líbání už vám nestačí - ale na první sex je zase příliš brzy? Vyzkoušejte petting! Pokud jsi o pettingu nikdy neslyšela, nezoufej a pozorně si přečti následující ... Celý článek»
Hádka

Přivádí vás přítel věčně do rozpaků? Zarazte mu to »

Je milý a hodný, ale občas tě před přáteli ztrapní tak, že bys ho nejradši zabila? Nesmíš si to nechat líbit, jinak bude tvé sebevědomí brzy na nule. Celý článek»
Rande

Holčičí a klučičí balící finty. Co funguje a co ne? »

Máš pocit, že už jsi vyzkoušela všechno, co se dá, ale přitom tvůj vyvolený stále nezabral? A všiml si vůbec, že ho balíš?!? Celý článek»
milostný trojúhelník

Láska ke dvěma klukům: Jak si vybrat toho správného? »

Motají se kolem vás dva kluci a každý je vám sympatický něčím jiným. Jeden umí tohle, druhý zase něco jiného. První vás zaujal sexy modrýma očima, druhý vás zase dokáže upoutat svými znalostmi. ... Celý článek»
erekce

Každé ráno mu stojí penis: To je po spánku tak nadržený? »

Možná už jste zažily, že ať už jste se probudily vedle kamaráda nebo svého kluka, pokaždé jste ráno cítily nepříjemný tlak do zad. Záhy jste pochopily, že má erekci, sotva se probudil. Lekly jste se, ... Celý článek»
Milování

Nemáte čas cvičit? Udělejte si čas na sex »

Místo fitka může přijít vhod "rozcvička" v posteli. Celý článek»