Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Výhody a nevýhody letního románku

letní láska
zdroj: Getty Images letní láska
aktualizováno 22.07.2019, 00:00 | Krásná.cz
V létě máte mnoho příležitostí, jak se pořádně vydovádět s opačným pohlavím. Kluci jsou úplně všude a oblečení pouze do plavek ukazují svou vypracovanou postavu. Chtěly byste tohle léto zažít s takovým klukem pořádné dobrodružství nebo už se k tomu ... Celý článek»

erotická masáž

Výlet po jeho erotogenních zónách »

Pokud chceš svého miláčka přivést k extázi, nemusíš s ním zrovna spát. Stačí vědět, kam máš sáhnout. A my ti s tím poradíme. Celý článek»
sexuální experimenty

6 důvodů, proč chce váš kluk experimentovat mnohem víc než vy »

Přijde váš kluk vždycky s nějakým nápadem, jak si to v sexu zpestřit, zatímco vy jste spíš pro osvědčenou klasiku? Občas se sice najde i výjimka a podobné zážitky iniciuje dívka, obecně je však ... Celý článek»
sex

Vaše nejtajnější sexuální přání? Odhalí je znamení horoskopu »

Své tajné touhy a sexuální úchylky byste nepřiznala ani nejlepší kámošce? Znamení horoskopu je o vás ale vypoví naplno. Celý článek»
doprošování se

Jak se zbavit pocitu, že chodíte s klukem, na kterého nemáte? »

Začaly jste chodit s klukem, o kterém si myslíte, že je perfektní? Jenže zároveň si říkáte, proč si vybral zrovna vás a že se s vámi určitě stejně každou chvíli rozejde? Tohle musí přestat! Nechte ... Celý článek»
festival a sex

Zásady sexu na festivalech: Jen o kondom nejde! Může zničit pověst i zbytek prázdnin »

Podmanivá hudba, odhalené oblečení a také alkohol. Faktorů, které na letních festivalech svádějí k sexuálním zážitkům, je více než dost a vůbec není těžké jim podlehnout. Festivalové lásky sice ... Celý článek»
Romantika

Ideální pozvání na rande? Spolehněte se na živly »

Blíží se vaše vysněné první rande a chcete zapůsobit. Jak ale zařídit, aby se váš protějšek během schůzky cítil, jak se říká „ve svém živlu“? Celý článek»
Láska

Čekají nás tři dny nabité láskou! Užijte si polibky, objetí i čokoládu »

První červencový týden je skoro povinnost prožít ve znamení lásky. Celý článek»
láska

Věčný souboj: Měla by mít přednost kamarádka nebo přítel? »

Když máte nového kluka, tak se většinou stane, že na chvíli tak nějak zapomenete na své kamarádky. V pozdějších fázích vašeho vztahu si pak zase stěžuje kluk, že na něj kašlete a jste častěji se ... Celý článek»
bdsm

Mýty o BDSM praktikách, kterým byste měly okamžitě přestat věřit »

Váš kluk na vás zkusil vyrukovat s BDSM praktikami a vy jste se lekly, že je to určitě nějaký maniak? Přemýšlíte nad tím, že byste to do toho skromného a plachého kluka nikdy neřekly? Za to, že máte ... Celý článek»
Milování

Pomilujte se podle jeho chutí »

Chceš, aby se to tvému příteli opravdu líbilo? Zapomeň jednou na sebe a udělej to přesně podle jeho představ. Celý článek»
nechuť na sex

Jak mu říct, že nechcete mít sex? 3 různé důvody, 3 skvělá řešení »

Může nastat hodně případů, kdy zrovna nechcete mít sex. Buď jste ještě neměly své poprvé a prvního sexu se bojíte nebo na něj nejste ještě připravené, nechcete uspěchat fáze vašeho vztahu nebo ... Celý článek»
milostný trojúhelník

Co když se vám líbí (bývalý) kluk vaší kámošky nebo sestry? »

Láska si nevybírá, a tak se občas stane, že vám do oka padne někdo, kdo by neměl. Může jít o partnera vaší nejlepší kamarádky, jiné kamarádky, sestry a v krajním případě dokonce vaší matky. Jak se ... Celý článek»
pohlaví

Vaše přirození: Bojíte se, že ji nemáte hezkou? »

Spousta holek se stydí před klukem vůbec svléknout, kdyby měly někde náhodou nějaký špíček. Je také škoda, že se mnoho dívek bojí také svléknout podprsenku. Stejně tak má ale obrovské množství holek ... Celý článek»
Flirt

Vztah s cizincem – má to smysl? »

Pomalu se blíží období letních lásek a s ním i "riziko", že se zabouchneš do cizince. Nemusíš kvůli tomu ale jezdit ani na druhý konec světa – cizinců je plno i u nás. Bude ti to klapat stejně jako s ... Celý článek»
Problémy ve vztahu

Proč si nerozumíte - a jak to napravit »

Kluci jsou z Marsu, holky z Venuše. Nebo to tak aspoň občas vypadá, protože si někdy nerozumíte a kazí vám to vztah. Jak najít společnou řeč? Celý článek»
Tajemná žena

Než se ho zeptáte, kolik už měl holek »

Ta otázka tě na jazyku doslova pálí. Jenže se bojíš, co by ses mohla dozvědět. Stojí za to znát jeho sexuální minulost? Celý článek»
vztah nebo přátelství

Je lepší vztah vyvinutý z přátelství nebo láska na první pohled? »

Říká se, že nejlepší je, když se dva lidé nejdřív dlouho kamarádí a až potom spolu začnou skutečně chodit. Je to ale skutečně tak? Jaké jsou výhody a nevýhody toho, když se z parťáků stanou partneři ... Celý článek»
pár v posteli

Erekce vždy neznamená, že máte mít sex tady a teď! Kdy se na to vykašlat? »

Když kluk dostane erekci, hodně dívek si myslí, že má v tu chvíli nezadržitelnou chuť na sex. Jenže ne vždy to tak musí být a vy pak můžete celou situaci špatně odhadnout, když se na něj začnete ... Celý článek»
Žárlivá žena

Jak vycházet s bývalým? »

Kdyby byl tvůj první přítel rovnou tím pravým a jediným, tato otázka by se tě netýkala. Jenže většina z nás to tak nemá a za svůj život nasbírá jednoho i více expartnerů. Co když ti ale nezmizeli ze ... Celý článek»
první sex

Sex s panicem: Jaké to je být jeho první? »

V životě se s panicem nejspíš moc často nesetkáte, i kluci však musí s někým přijít o svůj věneček. Vám se tak může klidně přihodit, že potkáte kluka, na kterém vám něco nehraje. Chová se trochu ... Celý článek»
Sex

Nechce vám dopřát orální sex? Nenechte o rozkoš ochudit! »

Kdy vám váš kluk naposledy dopřál uspokojení svými ústy? Že už si to ani nepamatujete, zatímco vy máte hlavu v jeho rozkroku skoro pořád? Tak to je chyba, protože tudy cesta spokojeného sexuálního ... Celý článek»
šťastná dívka

Jak se stát větší potvorou, které všechno projde? »

Říkáte si někdy, že jste až moc hodné a kluci i kámošky toho spíš využívají, než aby si toho vážili? Osvojte si tyto vlastnosti a nenechte nikoho, aby s vámi jen tak vytíral podlahu. Staňte se ... Celý článek»
orální sex

Co před vámi s žádnou jinou nezažil? Vrhněte se na jeho VARLATA! »

Hrátky s jeho chloubou už máte dobře nastudované a nacvičené, a proto by vás možná ani nenapadlo, že při nich třeba zapomínáte na jednu z nejdůležitějších částí pánského rozkroku. Stimulace varlat je ... Celý článek»
rozchod

Jak se oklepat z rozchodu? Musíte si prožít tyto 4 pocity »

Rozchod je vždy nepříjemný a bolestný. Aby vás v životě posunul dál a naučil vás i něco pozitivního, je třeba nechat promluvit nahlas emoce, které v nitru prožíváte. Celý článek»