Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Co před vámi s žádnou jinou nezažil? Vrhněte se na jeho VARLATA!

orální sex
orální sex
aktualizováno 27.05.2019, 00:00 | Krásná.cz
Hrátky s jeho chloubou už máte dobře nastudované a nacvičené, a proto by vás možná ani nenapadlo, že při nich třeba zapomínáte na jednu z nejdůležitějších částí pánského rozkroku. Stimulace varlat je přitom velmi důležitá a když na ni zapomenete, je ... Celý článek»

rozchod

Jak se oklepat z rozchodu? Musíte si prožít tyto 4 pocity »

Rozchod je vždy nepříjemný a bolestný. Aby vás v životě posunul dál a naučil vás i něco pozitivního, je třeba nechat promluvit nahlas emoce, které v nitru prožíváte. Celý článek»
Pár v posteli

Sex na prvním rande? Tohle si o něm kluci opravdu myslí »

Když kývnete na sex už na konci první schůzky, bude vás mít za lacinou holku? Nebo tím může začít i dlouhodobý vztah? Celý článek»
porno versus realita

5 nesmyslů, které kluci okoukali Z PORNA a hloupě jim věří »

Nezkušení kluci si občas myslí, že to, co znají z porna, platí i v reálném životě a sexu. Často pak od holek čekají nebo sami v sexu předvádějí podivnosti, nad kterými nestačíte kroutit hlavou. Co ... Celý článek»
Rande

Nechce mluvit o citech? Triky, které ho rozpovídají »

Máš krásný vztah, ale má jednu trhlinku, kterou je fakt, že tvůj kluk nedokáže mluvit o svých citech? Rozpovídej ho sama! Celý článek»
problémy spenisem

Krev ve spermatu! Co to znamená? »

Krev se může při sexu objevit z mnoha příčin, ale když se to stane, rozhodně vás to vrátí z romantické chvilky zpět do reality. Možná jste měli moc vášnivou soulož nebo jste dostala menstruaci. V ... Celý článek»
vztah

Vážný vztah co nejdřív nebo si v mládí užívat? Co je lepší? »

Být single je dnes celkem častá věc. Spoustu mladých dívek ale trápí, pokud ještě nenašly kluka a nepovedlo se jim navázat vztah. Zvlášť když většina kamarádek okolo randí. Je ale skutečně lepší ... Celý článek»
sex venku

Sex venku: Na co si dát pozor? »

S příchodem tepla budete trávit více času venku a hezké počasí bude doslova lákat k intimním hrátkám na slunci. Vyrazíte s vaším klukem na romantickou procházku a najednou dostanete chuť si to ... Celý článek»
první máj

První máj pro (ne)romantiky: Zvolíte cestičku lásky nebo raději piknik? »

První máj je datum, které vyzývá nejen zamilované dvojice k akci. Chcete, aby byl tento den něčím speciální a tak nějak jako z filmu. Jaké jsou způsoby, jak si můžete ve vztahu navzájem prokázat ... Celý článek»
muži a paměť

Proč si kluci nikdy nezapamatují, co jim říkáte? Značí to NEZÁJEM? »

Ve vztahu se občas stává, že si jeden nepamatuje, co mu druhý říkal. Znáte to, něco řeknete klukovi, který se vám líbí nebo se kterým dokonce chodíte, a když na to pak chcete navázat, tak jen udiveně ... Celý článek»
sex

Posuňte se v sexu zase dál a zažijte ANÁLNÍ ORGASMUS! Jak na něj? »

Anální sex je většinou postrachem většiny dívek. Jen čekáte, kdy to po vás váš kluk zase bude vyžadovat a pak se z toho všemožně vymlouváte. Když už na to dojde, snažíte se to nějak přežít. Víte ... Celý článek»
Dívka v posteli

Ztráta panenství: Co když už o něj všechny přišly a vy pořád nic? »

První sex je pro spoustu dívek velkým milníkem. Považují ho za začátek plnohodnotného sexuálního života, a pro mnohé z nich je bohužel existence panenské blány velkým břemenem. Bojí se, že když se ... Celý článek»
trapas při sexu

Vaginální větry: Doprovází váš sex trapné zvuky? »

Nacházíte se právě v té nejintimnější chvilce během vášnivého milování, když v tom… zazní zvuk, jako kdybyste si právě nehorázně upšoukly. Celé rudé se podíváte na partnera, začnete se stydět a ... Celý článek»
Pár v posteli

Neuvěřitelné! Mužský orgasmus zásadně ovlivní i vaše vlastní uspokojení »

Partnerova ejakulace může ovlivnit vaše libido víc, než vás možná kdy napadlo. Celý článek»
změna chování

Proč se kluci chovají v přítomnosti svých kamarádů jinak? A co s tím? »

Znáte to, když je s vámi, tak je váš kluk citlivý a chápavý, mezi svými kamarády se ale rázem mění v drsného, neporazitelného borce. Vám to jde na nervy a nechápete, proč nemůže být pořád stejný a ... Celý článek»
sexuální blok

7 sexuálních bloků a jak se jich můžete zbavit »

Sex je přirozenou součástí života, jenže někdy se stane, že v něm něco zkrátka neklape tak, jak by mělo. Něco vám říká, že se nedokážete moc dobře uvolnit a sex si tak pořádně užít se vším všudy ... Celý článek»
Souboj pohlaví

Genderqueer: Jak se vyznat v genderových identitách a co je to to třetí pohlaví? »

Cítíte se jako dívky stoprocentně? Pokud ano, tak máte štěstí. Jsou totiž takové, které se žensky vůbec necítí, nebo si tak přijdou jen občas a jindy zase vystupují jako muži. Ani to však není to ... Celý článek»
Piknik

Jarní restart vztahu? Buďte více spolu »

Dny se prodlužují, příroda se probouzí, přichází teplejší počasí. To vše představuje jaro, na které se po dlouhé zimě všichni těší. Využijte jarní probouzení přírody i k osvěžení vašeho partnerství. Celý článek»
Sex

Sexuální hrátky se zeleninou? Mají svá pravidla »

Koho by někdy nenapadly při pohledu na podlouhlé ovoce nebo zeleninu zvrhlé myšlenky. Zelenina je navíc podstatně levnější než takový vibrátor. I tento druh sexuálního zpestření má ale svá pravidla, ... Celý článek»
Orgasmus

Nedosahujete při sexu orgasmu? Projezte se k němu! »

Strava má velký vliv i v oblasti sexu. Pokud máte problém s dosahováním orgasmu a zařadíte do svého jídelníčku tyto potraviny, můžete k největšímu bodu rozkoše dojít už v následujících dvou týdnech. ... Celý článek»
Přátelé nebo láska

Jiná očekávání: Co když vás kámoš bere jako potenciální přítelkyni? »

Věříte, že máte opravdu dobrého kamaráda, který vás vždy vyslechne, poradí, a dokonce za vás občas zaplatí kafe nebo kino. Rády s ním trávíte čas, bývá nekonfliktní a je vám spolu fajn. Opravdu je to ... Celý článek»
Sama

Proč jste ještě nepotkala svou spřízněnou duši? 6 zdrcujících důvodů »

Je pro vás singl stav skličující? Začínáte pomalu ztrácet naději, že ještě někoho potkáte? Místo sebelitování nastolte sebekritiku a najděte příčiny toho, proč od vás muži prchají. Možná je za tím ... Celý článek»
Pár v posteli

7 naprostých tabu po sexu: Tohle nesmíte nikdy vyslovit »

Jsou řeči, které do postele nepatří. A rozhodně ne hned po akci. Tím byste partnera jen pěkně namíchly. Celý článek»
Sexuální úchylka

Neobvyklé sexuální úchylky! Lákají vás nehody nebo mravenci? »

Každý má hranici v sexu někde jinde. Možná vám občas přijde, že míváte úchylné fantazie nebo zvláštní sexuální sny. Říkáte si, jestli jste ještě vůbec normální? Určitě ano, podívejte se totiž, co už ... Celý článek»
Sexuální komunikace

Naučte se při sexu mluvit: Co chcete v posteli říkat i slyšet? »

Žhavá slůvka jsou v sexu zpestřením, ke kterému nepotřebujete žádné jiné pomůcky než ostrý jazýček. Pár dobře zvolených slov dokáže udělat královskou službu, rozpálí vás i vašeho kluka. Jejich ... Celý článek»