Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

blogování - 2

Smím si mazat komentáře na blogu? »

Mnoho blogerů se na začátku svého blogování nedokáže ani v nejmenší míře připravit na ošklivé komentáře a kritiku, kterou s sebou veřejné psaní nese. Celý článek»
maturita

Já a maturita... Ale co teď? »

Tak je to opravdu tady. Přijde mi to jako pár měsíců zpátky, co jsem běhala s muffinem po náměstí a nervózně povídala kamarádce, že vlastně na ty přijímačky nejsem vůbec připravená a že to asi ... Celý článek»
Krize ve vztahu

Vztah s člověkem závislým na trávě »

Láska je neuvěřitelná. Dokáže přimět lidi dělat věci, o kterých by nikdy předtím nepřemýšleli a uvažovat naprosto jinak. Celý článek»
vztah

Žena pracuje a muž se stará o domácnost? »

Nosím si v hlavě už několik dní myšlenku domácnosti, která rozhodně není stereotypní a velmi by mě zajímal chod takového vztahu. V dnešním světě už je tak nějak normální, že chodí do práce oba dva ... Celý článek»
Instagram

Dokáže Instagram zničit život? »

Instagram patří mezi nejnavštěvovanější sociální sítě dnešní doby. Téměř neexistuje člověk, který by netušil, co to ten Instagram je a k čemu funguje. Původní záměr ukazovat povedené fotografie ale ... Celý článek»
blogování - 1

Jak vybrat adresu blogu »

Éra největšího blogování byla někdy kolem roku 2010, možná i trochu dříve. Lidé zakládali své blogy jako zběsilí za účelem psaní toho, co snědli, s kým se potkali nebo co si koupili nového. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •