Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Polévka

RECEPT: Polévka z pečených rajčat a papriky »

Je tu podzim, venku je sychravo, zima a hodně z nás je nachlazených. Nezbývá nám nic jiného, než si uvařit horkou polévku plnou vitamínů. Celý článek»
Společné bydlení

Jaké je to bydlet ve svém a postavit se na vlastní nohy při studiu? »

S přítelem spolu budeme již 7. rok. Já celou dobu, co jsme spolu, studovala, a tak nebyla možnost na nějaké větší změny či pokroky, i když jsme si už dlouho přáli spolu bydlet. Celý článek»
Učení - 2

Zkouškové noční můrou? Jak kde! »

Když jsem se rozhodovala na střední, zdali jít na vysokou školu, nebo ne, bylo to těžké rozhodování. Každý si totiž o tom myslí to své. Celý článek»
Menstruace

Menstruační kalíšek - proč jsem si ho tak oblíbila? BEZ CENZURY »

O menstruační kalíšku jsem dříve nevěděla vůbec nic, ale od kamarádky jsem se dozvěděla, že je to moc fajn věc. Tehdy jsem si říkala, jak je to možné. Celý článek»
Balení dárků

Tipy na dárky k Vánocům na poslední chvíli! »

Vánoce se blíží rychlostí blesku, ale ty stále nemáš všechny dárky? Dochází ti nápady, co blízkým k Vánocům darovat? Mám pro tebe pár rychlých tipů, které využiji i já sama a ty se jimi můžeš ... Celý článek»
Vánoční překvapení

Tipy na dárky na poslední chvíli »

Vánoce se blíží rychlostí blesku, ale ty stále nemáš všechny dárky? Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •