Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Menstruace

Menstruační kalíšek - proč jsem si ho tak oblíbila? BEZ CENZURY »

O menstruační kalíšku jsem dříve nevěděla vůbec nic, ale od kamarádky jsem se dozvěděla, že je to moc fajn věc. Tehdy jsem si říkala, jak je to možné. Celý článek»
Balení dárků

Tipy na dárky k Vánocům na poslední chvíli! »

Vánoce se blíží rychlostí blesku, ale ty stále nemáš všechny dárky? Dochází ti nápady, co blízkým k Vánocům darovat? Mám pro tebe pár rychlých tipů, které využiji i já sama a ty se jimi můžeš ... Celý článek»
Vánoční překvapení

Tipy na dárky na poslední chvíli »

Vánoce se blíží rychlostí blesku, ale ty stále nemáš všechny dárky? Celý článek»
sex

Anketa: Jaké polohy mají kluci nejvíc rádi? »

Určitě každou holku někdy napadlo, jakou mají kluci asi nejraději sexuální polohu. Je jich přece tolik. Ale jaká je oblibená u kluků nebo dokonce ta nejoblíbenější ? Mají radši, když je holka něžná ... Celý článek»
brandnooz

Máte výročí nebo má přítel či tatínek narozeniny? Mám tip na dárek! »

Určitě každá z nás se ocitla v situaci, kdy náš milý tatínek má narozeniny nebo s přítelem slavíme výročí a zkrátka nevíme, čím jim udělat radost. Přítel pak už dostával takové ty věci, které se ... Celý článek»
essence

Jaká je nová highlighter paletka od Essence? »

V soutěži s bezvadnou drogérií Tetou jsem vyhrála novou paletku highlighterů Glow to go od značky Essence. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •