Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 • TEST: Proč jsi pořád sama?

  Nejžhavější období roku je za námi a ty jsi stále nenašla toho pravého? Udělej si náš test a my ti řekneme, proč tomu tak je!

  Udělej si test
 • TEST: Jakým směrem byste se měly ve studiu vydat?

  Nový školní rok je tu a vás možná bude už brzy čekat důležité rozhodnutí, čemu byste se měly v životě věnovat. Co je zrovna váš šálek kávy a jakým směrem byste měly jít v navazujícím studiu?

  Udělej si test
 • TEST: Jaká jóga je pro tebe ta pravá?

  Chtěla bys začít s jógou, ale nevíš, který ze všech možných druhů si vybrat? Udělej si náš test a my ti poradíme, jaký typ jógy bude nejlépe vyhovovat právě tobě!

  Udělej si test
 • TEST: Jaká snídaně je pro tebe ta pravá?

  Začátek školního roku se nezadržitelně přiblížil a ty si lámeš hlavu se všemi katastrofami, které by mohli nastat? No, s hromadou úkolů ti pomoc nedokážeme, s hravou a chutnou snídaní přímo pro tebe ale ano!

  Udělej si test
 • TEST: Do školy s kabelkou nebo batohem?

  Škola brzy začíná a ty stále nevíš, zda bude tvůj módní doplněk spíš prostorná kabelka nebo stylový bágl? Udělej si náš test a my ti poradíme, co je pro tebe to pravé!

  Udělej si test
 • TEST: Jste silné a nezávislé?

  Spoléháte se samy na sebe nebo jste spíš závislé na svém okolí? Otestujte se a zjistěte, jestli na sobě budete muset ještě zapracovat. Být nezávislé holky se hodí vždycky!

  Udělej si test
 • TEST: Jaký jste typ cestovatelky? Pohodlná nebo dobrodružná?

  Co je pro vás hlavní cíl, když o prázdninách někam vyrazíte? Mít co nejnevšednější zážitky nebo nachytat bronz? Otestujte se, do jaké skupiny patříte.

  Udělej si test
 • TEST: Přežily byste na pustém ostrově?

  Život občas může přinést nečekané situace. Představte si, že jste ztroskotaly na neobydleném ostrově uprostřed oceánu. Jak dlouho byste tam samy přežily, dokud by nepřišla pomoc? Otestujte se.

  Udělej si test
 • TEST: Bere vás jako přítelkyni nebo jako kámošku s výhodami?

  S kluky je to někdy těžké. Sami se sotva vyjádří, co k vám cítí. Někdy ale není těžké poznat, na čem jste, už jen z toho, jak se k vám chovají. Vidí ve vás kluk, se kterým se vídáte, partnerku pro život nebo jen holku pro každou legraci?

  Udělej si test
 • TEST: Jste holky do nepohody?

  Léto přeje stanování a výletům do přírody. Je tento druh zábavy to pravé pro vás? Umíte si užít i nepohodlí? Nebo je pro vás důležitější určitý komfort? Udělejte si test a zjistěte, jestli jste správná holka do nepohody nebo spíš princezna.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký další jazyk byste se měly začít učit?

  Možná před vám stojí volba, jaký třetí jazyk si zvolit. Nebo byste se jen chtěly o prázdninách nějak zabavit. Předtím, než se začnete učit cizí jazyk, měly byste promyslet hodně věcí, aby vás to po měsíci nepřestalo bavit. Udělejte si test a zjistěte, co pro vás bude to pravé.

  Udělej si test
 • TEST: Znáte i neobvyklé letní sporty?

  Určitě nechcete celé prázdniny proležet na zahradě na dece a spíš budete s kamarádkami vymýšlet, co zajímavého byste podnikly. Kolo nebo brusle už jsou taková klasika, jak široké jsou ale vaše znalosti toho, co všechno se dá v létě dělat? Otestujte se a zjistěte, co víte o kitttingu nebo fotbalgolfu.

  Udělej si test
 • TEST: Dokázaly už byste cestovat ÚPLNĚ SAMY?

  S rodiči se vám letos na dovolenou moc nechce a s kámoškami se zase nemůžete domluvit na destinaci. Napadlo vás, že už byste klidně mohly někam po Česku nebo za hranice vyrazit na vlastní pěst? Otestujte se, jestli jste na to připravené nebo byste to měly raději nechat na příští prázdniny.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký je váš vztah s otcem?

  Vztah otců a dcer může být někdy dost komplikovaný. Jak je to u vás doma? Nedá na vás táta dopustit, je to váš vzor budoucího partnera nebo jste jeho ženská kopie? Otestujte, jak to mezi sebou máte.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký typ letní lásky čeká právě na vás?

  Přály byste si o prázdninách zažít něco romantického jako to bývá ve filmech? Léto přímo vybízí ke sladkým zážitkům! Jaký nejspíš potká přímo vás? Udělejte si test a pak už jen dávejte dobrý pozor, na koho v létě narazíte.

  Udělej si test
 • TEST: Nezanedbáváte svou kamarádku?

  Možná jste měly poslední dobou spoustu plánů a povinností a dlouho jste se neviděly s některými kamarádkami. Nemohly z vašeho chování získat pocit, že na ně tak trochu kašlete? Otestujte se a zjistěte, jestli byste to neměly co nejdřív napravit.

  Udělej si test
 • TEST: Co byste měly změnit v příštím školním roce?

  Školní rok se blíží ke konci a vy možná přemýšlíte, co všechno se během něj stalo, co vás ve škole potěšilo a s čím jste byly nespokojené. Jaké kroky byste měly podniknout k tomu, aby byl další ročník ještě lepší? To vám řekne test.

  Udělej si test
 • TEST: Jste ve vztazích spíš emotivní nebo racionální?

  Podle čeho se ve svém životě a při výběru kluků rozhodujete? Na základě důkladné analýzy a dlouhého přemýšlení? Nebo dáváte spíš na své emoce a děláte vždy věci, které vás napadnou jako první? Otestujte se, jak jste na tom.

  Udělej si test
 • TEST: Jaké by měly vypadat vaše ideální prázdniny?

  Léto se blíží a možná už pomalu začínáte plánovat svůj prázdninový program. Přemýšlíte, čemu byste se měly během volných dnů věnovat? Nevíte, jak se rozhodnout a s kým se budete nejlépe bavit? Udělejte si test a zjistěte, jak byste si měly prázdniny letos užít.

  Udělej si test
 • TEST: Jak se vyznáte v hokeji?

  Když se hraje, tak Česko žije ledním hokejem. Jde vskutku o národní sport a rozhodně není výjimkou, když hokejisty na obrazovce dychtivě sledují i dívky. Jak to máte s hokejem vy, díváte se a vyznáte se? Otestujte, jaký je váš vztah k hokeji.

  Udělej si test
 • TEST: Jste v sexu nezodpovědné a riskujete těhotenství?

  Ať už máte kluka nebo si jen užíváte, chráníte se dostatečně před otěhotněním? Jste zodpovědné? Nebo to tak trochu necháváte na náhodě a jen doufáte, že za pár dnů opět dostanete menstruaci? Otestujte se, jestli by vás také nemuselo čekat nepříjemné překvapení. V podobě dvou čárek.

  Udělej si test
 • TEST: Mohl by být váš kluk gay?

  Máte kluka, který se hezky obléká a dokonce chápe některé holčičí problémy. Hlodá ve vás čas od času červíček pochybností, jestli se z něj nevyklube gay? Otestujte za něj, jestli se máte čeho obávat. Má jasné homosexuální sklony nebo si na sobě a svém chování jen dává záležet?

  Udělej si test
 • TEST: Nepodřizujete vše až moc potřebám vašeho kluka?

  Když jste zamilované, tak vám přijde, že máte toho nejlepšího kluka na světě. Často se pak stává, že se snažíte udělat vše proto, aby byl spokojený hlavně on a zapomínáte při tom na sebe. Nechováte se příliš jako "pejsek", který při zavolání vše odhodí stranou a přiběhne? Otestujte se, jestli byste se neměly víc zaměřit na sebe, jinak by si vás kluk přestal vážit.

  Udělej si test
 • TEST: Jak dobře znáte tradiční VELIKONOČNÍ JÍDLA?

  Velikonoce nejsou jen o barvení vajíček. Chystají se také speciální sváteční jídla, se kterými se během všedních dnů jen tak nesetkáte. Proto vás někdy mohou jejich názvy pěkně zmást. Víte nebo si dokážete alespoň odvodit, co je co ve velikonoční kuchyni? Otestujte se!

  Udělej si test