Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Čtení

RECENZE: Tvůj anděl strážný. Cesta ke skvělé budoucnosti »

Kniha, oděná v nevtíravé modré barvě s jedním milým pírkem na přední straně obalu, se vůbec nesnaží skrývat své esoterické zaměření. Celý článek»
Čtení

RECENZE: Jak neztratit lásku »

Heslo "Jak neztratit lásku“ vyvolávané do světa přebalem knihy budí dojem návodu na "správný“ život. Nenechte se ovšem zmást. Jedná se o román pro ženy, který si, podle oficiálního prohlášení ... Celý článek»
Dívka roku 2013 - 1

REPORTÁŽ: Semifinále Dívky roku bylo skvělá show »

V Parkhotelu v Plzni to celé vypuklo. Ředitelka soutěže Ilona Křížková s choreografem a zakladatelem tanečního studia Storm ballet Petrem Čejkou odvedli úžasnou práci při přípravě velkolepé show. Celý článek»
Čtení

Šestnáctiletá dívka je kniha přesně pro tebe »

Jakmile jsem dostala knížku Dívka 16: čokoládové sos, vzpomněla jsem si na první díl série, který jsem dostala ke třináctým narozeninám. Tehdy jsem tu knížku milovala, uctívala, zbožňovala a přečetla ... Celý článek»
Korzet

Nosily se korzety jen za královny Viktorie? Ne! »

Jsem korzety fascinovaná. A nejen já. Na internetu je komunita žen, kterým viktoriánské korzety připadají úžasné, okouzlující a mají jich doma třeba celou sbírku. Celý článek»
Sebevražda

Bez názvu »

Naše blogerky občas píší i něco jiného než články, například Linda vytvořila báseň. Líbí se ti? Píšeš taky? Poděl se s ostatními. Celý článek»
Linda - 13

Účesy na plesy, ale nejen tam »

Čeká tě společenská událost a nevíš, jaký účes zvolit? Mám pro tebe inspiraci. Celý článek»
Mista v rádiu

ROZHOVOR S MISTOU: Já nejsem slavná »

Potkala jsem se se zpěvačkou Mistou v rádiu Haná, kde propagovala své nové album s názvem SHOW ME TOUR 2013. Při té příležitosti jsem ji vyzpovídala a musím říct, že byla hodně milá. Celý článek»
Zdravá strava

Zdravě jíme i v moderní době »

Všichni potřebujeme jíst. Na tom se shodneme. Příprava jídla trvá spoustu času. Na tom se taky shodneme. Času není nazbyt. Na tom se shodneme taky. Celý článek»
Balení dárků

Tahle kniha tě připraví na příští Vánoce »

Jakmile jsem elegantní, malou, ale překvapivě těžkou knížku v Celý článek»
Čtenářka

RECENZE: Oksa Pollocková: Srdce dvou světů »

Na knize i internetu je napsáno: "... strhující příběh ...“ S očekáváním strhujícího příběhu jsem se do knížky začetla a první tři kapitoly očekávala to "strhující.“ Marně. Celý článek»
Učení

Pravda o individuálním studijním plánu »

Zní to krásně. Škola ti toleruje vysoký počet zameškaných hodin. Učivo si rozplánuješ podle sebe, abys ho bez problému zvládla. Písemky píšeš v předem stanovených termínech, které si sama můžeš ... Celý článek»
Anorexie

Anorexie: Když je jídlo tvůj nepřítel »

Prý stačí jedna věta a může u tebe propuknout mentální anorexie. Docela děsivá představa, co? Celý článek»
Holení nohou

Boj proti zarůstání chloupků »

Určitě jsi to už někdy zažila. Možná ne jen jednou, možná je to tvůj každodenní problém, který trápí tvé nohy, třísla i podpaží... Celý článek»

Čisté tělo, čistá mysl »

Ať už se kvůli něčemu trápíš, nebo máš jen pocit, že pro své zdraví můžeš udělat víc, je dobré vyzkoušet detox. Co to vlastně je? Celý článek»
Lyžování

Závodní sportování je pěkná dřina »

Mnoho lidí provozuje různě spory, méně lidí pak dělá nějaký sport závodně. Já patřím mezi tu menšinu, závodně lyžuju. Chtěla bych vás seznámit s tím, co všeobecně obnáší profesionální sportování. Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •