Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

čtení

Začti se se mnou do Geishi! »

Jaká knížka tě zatím tenhle rok bavila a překvapila nejvíc? U mě vede stoprocentně Geisha. Knížka, podle které byl natočen i film (r. 2005) a která mě prostě... okouzlila. Celý článek»
Au-pair

Nejsem dokonalá matka (alespoň podle sociálních sítí) »

Sociální sítě jsou nejlepší a sociální sítě jsou nejhorší. Špatné proškrtni a podiskutuj v komentářích. Kdybych neznala lidstvo, svoje kamarády, příbuzné a sousedy, pomyslela bych si, že lidé, které ... Celý článek»
Těhotenství

Co když jsem těhotná? »

S dnešním článkem zabrousím opět do holčičího světa a konkrétně do sexuálního života. Mnoho z nás si totiž čas od času položí otázku: "Jsem těhotná?". Celý článek»
1

A kdy si pořídíte další? »

V životě každého člověka přichází spousta otázek. A často to nejsou otázky, které si pokládáme my, ale otázky, na které chtějí znát odpověď naši blízcí. Celý článek»
1

Návod, jak napsat knižní bestseller pro ženy »

Každá doba má svou charakteristiku. Má populární celebrity, významné události, úspěšné podnikatele a mediální kauzy. A každá doba má knihy, které se v určitém časovém období staly bestsellerem, ... Celý článek»
1

Jak donutit čtenáře komentovat? »

Občas, když mi na e-mail nebo na Facebook přijde dotaz k blogu, nejčastěji se týká problematiky nízké návštěvnosti nebo malého počtu komentářů. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •