Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Knihkupectví

10 důvodů, proč je audioknižní retelling Cinder tak super! »

Cinder možná znáš jako knihu z čtenářsky populární knižní série Měsíční kroniky, ale právě nyní přichází na prodejní pulty jako audiokniha. A pokud jsi ji ještě nečetla nebo neposlouchala, dám ti ... Celý článek»
Filmy

Hledáš zábavu? Pak mrkni na těchto 10 filmů ve víru virtuální reality! »

Dneska jsem si pro tebe připravila 10 tipů na super filmy s tématikou virtuální reality. Nečekej tedy žádnou romantiku, ale jedno velké dobrodružství nebo velkolepé akční scény. Jsi na takovou jízdu ... Celý článek»
2248460

6 tipů na knižní fantasy a sci-fi počtení »

Jsi vášnivá čtenářka fantasy a sci-fi žánru a pátráš ve všech těch titul po nějakém zajímavém kousku na čtení? Celý článek»
2199172

Nakoukni, jak se křtila nová česká YA fantasy kniha Dračí město »

Na knižním festivalu Humbook se sešla celá řádka spisovatelů, ať již těch českých nebo zahraničních. A jednou z přizvaných českých autorek byla právě debutující Petra Machová se svojí knihou Dračí ... Celý článek»
humbook - 12

Humbook 2018, náš nejlepší festival pro všechny mladé knižní nadšence »

Moje ráno začalo spíše uprostřed noci, budík hezky na půl čtvrtou, abych z Ostravy do Prahy dorazila včas. Původní myšlenka, že ve vlaku doženu nějaký ten čtecí rest, byla nakonec zavržena a já si ... Celý článek»
festival - 1

Tak tyhle podzimní knižní akce si určitě nenechej ujít! »

Někdy se může zdát, že když je léto za námi, jako by všechny hlavní akce a festivaly prostě zmizely, ale opak je pravdou. I na podzim nebudeš vědět, kam se dříve vydat za knihami. Neváhej nahlédnout ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 39 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •