Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Péče

Skvělý pomocník pro mastnou pleť »

Již dlouhou dobu jsem měla problémy s tím, že jsem nemohla najít ideální čistící gel na moji mastící se pleť, která, obzvlášť nyní, v období střídavých teplot, se velmi často potía leskne. Několik ... Celý článek»
1

5 kroků k cílevědomosti a sebevědomí »

Stokrát ve svém životě jsem si říkala, že pokud chci něčeho opravdu dosáhnout, musím si nejdříve uvědomit, jakým způsobem to dokážu a hlavně si určit priority. Uvědomit si, co je pro mě úplně ... Celý článek»
prayforparis

PrayforParis není důvod obávat se cestování! »

Ležím v posteli. Zahajuji svoji tradiční rutinu a tou je jako první navštívení Instagramu (odteď se vám budu jevit jako naprostá instagramová fanatička, ale nebojte, tak horké to zase nebude). Celý článek»
čtení

RECENZE: 6 knih, 6 příběhů »

Škola už je dávno tady a proto by si měla mít nějaké knížky na zpestření od učení. Proto bys měla vzít do rukou svou oblíbenou knihu a ponořit se do příběhu svých oblíbených knižních hrdinů. Celý článek»
nohate

Kontroverzní téma: Hashtag Nohate »

Tak schválně, kolik z vás denně navštíví stránku youtube nebo facebook? Ta cifra by rozhodně nikoho nepřekvapila, protože tyto dvě sociální sítě se stmelily s mnohými z nás. Celý článek»
Harmonie

Tvůj ideální volný den »

Občas je dobré nechat volný průběh dnům, kdy nevíš, co přesně naplánovat. Takové dny se mohou objevit jen zřídka a většinou to bývá o jarních prázdninách. Celý článek»
čtení

RECENZE: Na hraně zapomnění »

Někdy je občas potřebné, vydat se na cestu plnou odvážných činů, a to hlavně v případě, kdy člověku přerostou starosti přes hlavu. Mladá Cam je v dnešní recenzi knihy tím pravým příkladem. Celý článek»
4

Líčení na plesovou sezónu »

My slečny se těšíme jen na pár věcí v roce – na povánoční slevy a plesové sezóny. A právě dnes tu pro tebe mám jednoduché líčení, na které jistě najdeš vhodné produkty, klidně i z drogerie. Celý článek»
běh

Zima není důvodem proč neběhat! »

Běh je většiny z nás záchranou, když se nám nechce posilovat a nemáme chuť svůj pokoj zamořit potem a vydýchaným vzduchem. Celý článek»
kniha

RECENZE: Buď se mnou »

Mráz a zima venku ti určitě napovídá, že chodit ven je na hraně tvých možností. Celý článek»
čtení

RECENZE: Překroč svůj stín »

„Životu neporučíš a ani si jej nevybereš“. Takovými slovy si myslím, že se řídí mladá Echo a Noah, kteří si prošli těmi nejhoršími situacemi, jaké pro mladé lidi a děti mohou nastat. Celý článek»
rest day

Jak může vypadat tvůj tzv. "Rest Day"? »

Pokud jsi cvičící nadšenec, určitě ses dostala do fáze, kdy si potřebuješ občas dát tzv. „Rest day“, jinými slovy „Odpočinkový den“. Celý článek»
V kuchyni

Připrav si jednoduché a levné obědy do školy! »

Příprava školních svačin je nutností v ranní rutině. Celý článek»
JUSTIN BIEBER RECENZE

Recenze - Justin Bieber: Přísně tajné »

Největší miláček téměř všech mladých teenagerek Justin Bieber vybudoval svoji kariéru velmi vysoko. Vyšlo o něm spoustu biografií, knih s fotografiemi, s příběhy,... Celý článek»
překroč svůj stín

Recenze knihy - Překroč svůj stín »

„Životu neporučíš a ani si jej nevybereš“. Takovými slovy si myslím, že se řídí mladá Echo a Noah, kteří si prošli těmi nejhoršími situacemi, jaké pro mladé lidi a děti mohou nastat. Celý článek»
Internet

Začni kariéru na youtube co nejúspěšněji »

Někdo říká, že je to zbytečnost. Ale někteří berou točení videí a jejich úpravy jako každodenní rutinu, která poslouží k dobré věci, a sice k pomoci ostatním. Celý článek»
kniha

RECENZE: Muži, návod k použití »

S muži je občas těžké zápasit a kolikrát my dívky muže odsuzujeme. Ať už kvůli jejich častokrát nepříliš akceptovatelným zvykům, nebo díky jejich velmi oblíbenému oblíkacímu stylu ala "Tepláková ... Celý článek»
Bioptron MedAll od Zepteru

RECENZE: Biolampa, která skoncuje s akné - a nejen s ním! »

Unavuje tě si kupovat stále dokola nefunkční přípravky na akné z drogerie, kolem kterých se vždy strhne obrovské nadšení, ale ty jsi z nich ve finále zklamaná? Pokud ti nevadí větší investice do ... Celý článek»
poo-pourri

Vyzkoušej novinku Poo-pourri! »

Určitě tento nepříjemný pocit znáš. Potřeba na velkou se nedá naplánovat a pokud tě tato nutnost si dojít na záchod postihne na veřejných záchodech nebo ve škole, je potřeba za sebou zanechat co ... Celý článek»
Vánoční dárek

Vychutnej si hřejivou koupel s Vánočním dárkem! »

Lehla jsem si a po náročném prvním ročníku na škole si vychutnala otáčení stránek nikoliv odborné literatury, ale mé nové knihy, která mi na poličce ležela dlouhou dobu a pokaždé na mě křičela: ... Celý článek»
běhání

Nejúčinnější způsoby, jak se "dokopat" ke cvičení! »

Prázdniny mají své druhé já. Prázdniny, které jsou dány za cílem si je co nejvíce užít, a prázdniny, které slouží k odpočinku plnému nudy a nicnedělání. Celý článek»
Čas

Nepromarni svůj volný čas zbytečnostmi a dělej, co tě baví! »

Čas je vzácný dar, kterého by se měl každý z nás cenit a rozhodně jej neztrácet. Celý článek»
Stín

RECENZE: Vzpomínky stínů »

Už nemáš nápady k tomu, jakou knihu si přečíst? Celý článek»
Čtení

RECENZE: Zbožňuji Londýn! »

Právě ti představuji jednu z mých nových nejoblíbenějších knih, která se osvědčila snad nejvíce v lenošení na terase v parných vedrech, kdy člověk potřebuje vypnout a na chvíli se ponořit do příběhu ... Celý článek»
Deodoranty - 2

Nedovol, aby tě pot vyřadil ze hry! »

Přijímací zkoušky a maturity jsou snad největší stresová období těch, kteří se pilně snaží dokázat něco, co si dlouho přejí. Ovšem takový stres přinutí snaživce se více potit, nervovat a obávat. Celý článek»
1 2 3 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •