Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

ryba s dyni

RECEPT: Pečená dýně Hokkaidó s rybím filé »

Dýně Hokkaidó... potravina, o které jsem slyšela ze všech stran, ale nikdy jsem ji až doted' sama nezkusila. Celý článek»
pes - 1

Nový přírůstek do rodiny »

Naše nejblížší rodina je hodně malá, ale jedna část, která jí nikdy nechyběla, byl pejsek. Od mého narození, u nás vždycky nějaký byl. Celý článek»
jídlo

6 potravin, kterým bys mohla přijít na chuť »

Škála existujicích potravin se zdá téměř nekonečná. Tolik druhů ovoce, zeleniny, mas, luštěnin... nemůže být těžké si sestavit pestrý jídelníček. Celý článek»
Jídlo

Grillované tofu s cizrnovým hummusem »

Přes prázdniny nastává čas, kdy si častěji vařím sama. Když teda nádodou nejsem v práci, což se zase tak často nestává. Každopádně s mojí fantazií a touhou po zkoušení nových věcí, z mých pokusů ... Celý článek»
dovolena - 4

Vzpomínka na dovolenou »

Včera to byl již přesně rok, co jsme odletěli na asi nejlepší dovolenou, co jsem zažila. Navštívili jsme hotel Apollon na řeckém ostrově Kos. Celý článek»
Tanec

Hudba a vztahy »

Byly časy, kdy jsem si zatvrzele myslela, že hudba snad nemůže ovlivňovat vztah mezi dvěma lidmi. Nemyslím teď přátelství, spousta jich totiž vzniklo klidně jen na základě stejného hudebního vkusu. I ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •