Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Který prsten se vám líbí nejvíc? Váš výběr odhalí vaši osobnost

Dívka
zdroj: Getty Images Dívka
aktualizováno 18.08.2019, 00:00 | Krásná.cz
Vybrat si šperk není jen otázka vkusu a estetického cítění, ale i mocného podvědomí. Prozradí o vaší osobnosti i to, co možná vůbec netušíte. Jaké je vaše sebevědomí, postavení ve skupině, silné i slabé stránky? I to dokáže poodhalit jednoduchý ... Celý článek»

Sebevědomí

Jak se naučit prosadit se, i když máte nízké sebevědomí? »

K čemu nám jsou vlastně všechny schopnosti, když je neumíme sami prodat? Celý článek»
Rianne Meijer

Instagramová hvězda se nebojí ukázat, co se skrývá za jejími dokonalými fotkami! »

Přestože některé fotky instagramových influencerek se občas zdají být naprosto perfektní, mnohdy to stálo hodně úsilí a následných úprav, aby se takhle povedly. Dobře vyjde tak jedna fotka z několika ... Celý článek»
Samota

Nebuďte smutné, že jste samy! 7 skvělých výhod singlovství »

Hodně holek zůstává ve vztahu, který jim nevyhovuje, jen proto, že se bojí samoty. Ale to je hloupost, být sama je někdy super a ty se za to nemusíš stydět. Celý článek»
Dívka s knihou

Vstupte do světa knihomolů s čtenářskými kluby »

Máte rádi knihy, baví vás diskuze či debaty kolem literatury a hledáte často inspiraci na to, co číst? Pokud jste si odpověděli ano, rozhodně by vaší pozornosti neměly uniknout online čtenářské kluby ... Celý článek»
Tajemství

Musí kamarádka vědět opravdu všechno? »

Upřímnost je v přátelství důležitá, to bez debaty. Jenomže všeho moc škodí a i upřímností jde mnohdy více zkazit než prospět. Celý článek»
Šok

8 tipů na knihy, díky kterým bude zbytek tohoto léta stát za to! »

Horko, zmrzlina, koupaliště, opalovací krémy, studená káva, pantofle, posečená tráva, dlouhé večery a dobrá kniha… jedním slovem prostě léto! Jenže zvolit to nejlepší k přečtení bývá leckdy oříšek. Celý článek»
cirkus

Stop zneužívání zvířat! Tento cirkus používá místo zvířat okouzlující hologramy »

Tradiční pojetí cirkusu se mění. Jak bude vypadat cirkusové představení v budoucnosti? Celý článek»
Večírek s kamarádkami

15 věcí, které bys měla udělat, než ti bude 15 »

Co musíš stihnout, než budeš "dospělá"? My to víme :-) Celý článek»
Macramé dekorace

Znáte macramé? Uzlíky zútulní minimalistický interiér »

Macramé neboli česky drhání je stará technika vázání uzlů, která se původně využívala ryze z praktických důvodů - k zakončení tkaní či vázání, aby se látka netřepila. V současnosti zažívá boom v ... Celý článek»
cestování

7 důvodů, proč travel-blogeři nemají tak ideální život, jak by se mohlo zdát »

Travel blogerům na první pohled všichni závidí. Být celou dobu na cestách a ještě si tím vydělávat může vypadat jako pohádkový život. Jsou ale věci, které denně zažívají a o kterých vám na sociálních ... Celý článek»
tanec na pláži

Jak to na diskotéce pořádně rozbalit a tancovat tak, že vás nikdo nepřehlédne? »

Bojíte se to na večírcích roztočit a trvá vám hodně dlouho, než se odhodláte jít tančit? Naučte se, že tanec není žádná věda. Příště rozhodně nemusíte sedět v koutě a čekat, až bude tancovat ... Celý článek»
Turistka

Single v létě? Víme, jak nesmutnit a užít si prázdniny naplno »

Pro mnohé je léto časem dovolených ve dvou, romantických procházek a intimních pikniků v parcích. Ti, kdo jsou single, jim ale rozhodně nemusí závidět, protože dovolenou, výlety a pikniky si lze užít ... Celý článek»
cestování

Nemáte peníze, ale chcete zažít dobrodružství? Zkuste MIKROCESTOVÁNÍ! »

Všichni chtějí získat během prázdnin co nejvíc zážitků, něco nového poznat a objevit. Mnoho lidí vyráží na výpravy do zahraničí, o kterých pak mohou dlouze vyprávět. Jestli vás ale žádná taková cesta ... Celý článek»
Zeleninový salát

Ta pravá letní jídla, po kterých zůstaneš SEXY »

Když máš prázdniny, nemusíš se spoléhat na školní jídelnu. Uvař si zdravý oběd, který tvé postavě neuškodí. S těmito recepty to zvládneš. Celý článek»
den blbec

Bad day: Jak zlepšit den, kdy vás potkává jeden problém za druhým? »

Den blbec, anglicky bad day nebo bad hair day, občas potká každou z nás. Obvykle to začne tím, že zaspíte, ráno nestihnete nic udělat s přeleželými nebo mastnými vlasy, a když už konečně vyrazíte ... Celý článek»
Vagína

Nejčastější a nejnebezpečnější omyly o rakovině děložního čípku »

Téma rakoviny děložního čípku je v České republice velmi aktuální, protože zde lékaři po třicet let diagnostikují téměř stejné množství pacientek s tímto onemocněním. Poslední národní data z roku ... Celý článek»
Meditace

4 jednoduché kroky, které vás vyvedou z kolotoče stresu »

Většina žen žije život doslova nabitý aktivitami. Nezáleží na tom, jestli studujeme, pracujeme, jsme na mateřské nebo v důchodu. Máme tendenci si toho na sebe brát moc a pak fungujeme v neustálém ... Celý článek»
Seznam se s tamponem

Menstruace na dovolené - co s tím? »

Ach jo. Celý rok čekáš, až se dostaneš v létě k moři, a jako naschvál nejspíš právě tam dostaneš menstruaci. Jak si dovolenou kvůli svým dnům nepokazit? Celý článek»
lhaní

Jak přestat lhát a naučit se být upřímné? »

Často vám přijde jednodušší zalhat než povědět plnou pravdu? Samozřejmě, že když na něco neodpovíte popravdě, tak se nikdo na nic nevyptává a vy si ušetříte vysvětlování. Je to vlastně strašně ... Celý článek»
Selfie

Nemáte nomofobii? I tohle už jsou její příznaky »

Pouhých 10 minut bez telefonu už pro vás znamená stres? Dejte pozor, možná trpíte nomofobií neboli závislostí na telefonu. Celý článek»
Čekání

Zvládnete digidetox? Nejlepší příležitost je o dovolené »

Zbavte se závislosti na chytrých telefonech. Nejlepší digitální detox zažijete na dovolené. Celý článek»
kamarádky

Co skouknout o prázdninách? Seriály z prostředí střední školy, které vám budou blízké »

Středoškoláci se mohou setkávat s mnoha problémy. Získávají první zkušenosti s alkoholem, které často skončí opilostí nebo nějakým průšvihem. Často se dostanou také do kontaktu s drogami a musí se ... Celý článek»
sebeláska - 3

Lepším člověkem snadno a rychle? Tohle začněte dělat každý den »

Jedna činnost má hned několik blahodárných účinků na naši psychiku i tělo, ale i na mezilidské vztahy. Nevymlouvejte se na nedostatek času a věnujte se jí každý den, i kdyby jen na pár minut. Celý článek»
Pití vody

Léto ve městě: Jak vyzrát na vysoké letní teploty? »

Chtělo by to něco osvěžujícího, lahodného a přitom povzbuzujícího. Víme, co uspokojí vaše chutě. Celý článek»