Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Bad day: Jak zlepšit den, kdy vás potkává jeden problém za druhým?

den blbec
zdroj: Getty Images den blbec
aktualizováno 23.07.2019, 00:00 | Krásná.cz
Den blbec, anglicky bad day nebo bad hair day, občas potká každou z nás. Obvykle to začne tím, že zaspíte, ráno nestihnete nic udělat s přeleželými nebo mastnými vlasy, a když už konečně vyrazíte mezi lidi, tak zjistíte, že máte na oblečení flek. K ... Celý článek»

Vagína

Nejčastější a nejnebezpečnější omyly o rakovině děložního čípku »

Téma rakoviny děložního čípku je v České republice velmi aktuální, protože zde lékaři po třicet let diagnostikují téměř stejné množství pacientek s tímto onemocněním. Poslední národní data z roku ... Celý článek»
Meditace

4 jednoduché kroky, které vás vyvedou z kolotoče stresu »

Většina žen žije život doslova nabitý aktivitami. Nezáleží na tom, jestli studujeme, pracujeme, jsme na mateřské nebo v důchodu. Máme tendenci si toho na sebe brát moc a pak fungujeme v neustálém ... Celý článek»
Seznam se s tamponem

Menstruace na dovolené - co s tím? »

Ach jo. Celý rok čekáš, až se dostaneš v létě k moři, a jako naschvál nejspíš právě tam dostaneš menstruaci. Jak si dovolenou kvůli svým dnům nepokazit? Celý článek»
lhaní

Jak přestat lhát a naučit se být upřímné? »

Často vám přijde jednodušší zalhat než povědět plnou pravdu? Samozřejmě, že když na něco neodpovíte popravdě, tak se nikdo na nic nevyptává a vy si ušetříte vysvětlování. Je to vlastně strašně ... Celý článek»
Selfie

Nemáte nomofobii? I tohle už jsou její příznaky »

Pouhých 10 minut bez telefonu už pro vás znamená stres? Dejte pozor, možná trpíte nomofobií neboli závislostí na telefonu. Celý článek»
Čekání

Zvládnete digidetox? Nejlepší příležitost je o dovolené »

Zbavte se závislosti na chytrých telefonech. Nejlepší digitální detox zažijete na dovolené. Celý článek»
kamarádky

Co skouknout o prázdninách? Seriály z prostředí střední školy, které vám budou blízké »

Středoškoláci se mohou setkávat s mnoha problémy. Získávají první zkušenosti s alkoholem, které často skončí opilostí nebo nějakým průšvihem. Často se dostanou také do kontaktu s drogami a musí se ... Celý článek»
sebeláska - 3

Lepším člověkem snadno a rychle? Tohle začněte dělat každý den »

Jedna činnost má hned několik blahodárných účinků na naši psychiku i tělo, ale i na mezilidské vztahy. Nevymlouvejte se na nedostatek času a věnujte se jí každý den, i kdyby jen na pár minut. Celý článek»
Pití vody

Léto ve městě: Jak vyzrát na vysoké letní teploty? »

Chtělo by to něco osvěžujícího, lahodného a přitom povzbuzujícího. Víme, co uspokojí vaše chutě. Celý článek»
9 úspěšných nedokonalých modelek: Kráska bez ruky i dívka s 5500 znaménky!

9 úspěšných nedokonalých modelek: Kráska bez ruky i dívka s 5500 znaménky! »

Těchto dvanáct odvážných žen zdaleka nemá dokonalou tvář, trpí různými vadami, nedokonalostmi nebo dokonce postiženími. To jim ale nebránilo v tom, aby si našly svůj vlastní způsob, jak svou osobitou ... Celý článek»
Nadace Nova a Nadace Jakuba Voráčka

Pomozte splnit hokejový sen prostřednictvím Nadace Nova a Nadace Jakuba Voráčka »

Znáte ve svém okolí někoho, kdo má zdravotní hendikep a miluje hokej? Pak je tady jedinečná příležitost splnit mu sen! Nadace Nova společně s Nadací Jakuba Voráčka hledá malé nadšence, kteří sní o ... Celý článek»
muži na nákupech

Pobavte se: Instagramová stránka sdílí zoufalé a otrávené výrazy mužů na nákupech »

Všimly jste si někdy, jak se tváří váš kluk, když ho přemluvíte, aby s vámi šel do obchodního centra? Pravděpodobně neskutečně znuděně, s očima přilepenýma na displeji svého telefonu, kde jakoby ... Celý článek»
rodiče a děti

Co když vám rodiče brání dělat to, co skutečně chcete? Jak si stát za svým »

Nejraději byste šly na nějakou uměleckou školu, rodiče o tom ale nechtějí ani slyšet. V takovém oboru byste se podle nich nikdy neuchytily a navíc se tím nedá uživit, tak akorát byste ještě začaly ... Celý článek»
Scrapbooking

Jak začít se scrapbookingem? »

Obdivujete již dlouho scrapbooking, ale stále nevíte, jak s ním sami začít? Řekneme vám, kde pro toto kreativní tvoření hledat inspiraci a kam se vydat pro veškeré potřebné pomůcky, které budete pro ... Celý článek»
šťastná dívka

10 úžasých motivačních tipů pro každý den »

Přinášíme vám 10 jednoduchých a praktických motivačních typů od amerického kouče Jasona Gracia, které si můžete během několika málo minut přečíst a rychle a efektivně je aplikovat do svého života. Celý článek»
mozkový orgasmus

Zažijte mozkový orgasmus! Přivodí vám ho šepot, kávová zrna nebo zvuk moře? »

Lidské tělo velmi dobře reaguje na různé tóny hlasu nebo zvuky. Občas někoho vysloveně nerady slyšíte mluvit a jindy si naopak nepřejete nic jiného, než aby nikdy neskončilo něčí vyprávění. Uklidní ... Celý článek»
šťastná dívka

Sisu: Finský recept na štěstí navzdory všem pohromám »

Dánové mají hygge, Švédi lagom a Finové sisu. Se severskými jazykolamy vyjadřujícími šťastný a spokojený způsob života jakoby se roztrhl pytel. Ještě aby ne. Navzdory krutým zimám a věčně deštivému ... Celý článek»
Menstruace

Vše, co jsi chtěla vědět o menstruaci, ale bála jsi se zeptat »

Ženy příroda obdarovala jedinečnou schopností přivést na svět potomky. S tím však souvisí také pravidelně se opakující dny menstruace. Je to jen otravný týden, který se opakuje každý měsíc? Zjisti o ... Celý článek»
kokos

DIY: Chcete si připadat jako na Bali? Vyrobte si misku z kokosu! »

Kdo by neměl rád kokos. Možná si kupujete už nasušené plátky nebo drť na posypávání zákusků. Můžete si ale také pořídit celý kokosový ořech a v horkých letních dnech si s ním trochu pohrát. Kokosová ... Celý článek»
Dárek pro tátu

Nezapomeňte na tatínky, svátek slaví 16. června »

Druhou květnovou neděli se slaví Den matek, první červen zase patří dětem, na tatínky se často zapomíná, i oni ale mají svůj den. Ve většině českých kalendářů Den otců chybí, pokud tedy o jeho ... Celý článek»
Velká kabelka

Nenechte se okrást! Triky, které zachrání kabelku i mobil před zloději »

Ztratila jsi už někdy peněženku, telefon, nebo jakoukoli jinou věc, která nemohla z kabelky "jen tak vypadnout"? Nepřekvapilo by nás, kdyby ano. Zlodějíčci a kapsáři číhají na každém kroku čekají na ... Celý článek»
Fanynka

Zamilovaná do celebrity? Jak se z toho nezbláznit »

Je sice fajn, když máme každá nějaký svůj vzor, zkrátka oblíbenou osobnost, kterou obdivujeme a máme rády. Jenže co pak dělat s problémem, když se do někoho takového opravdu zamilujeme? Celý článek»
Smutek

Berete si všechno moc osobně? Jak s tím účinně skoncovat »

Sráží vás k zemi neustálé sebeobviňování? Zabýváte se často tím, co si o vás myslí ostatní? Užírá vás pocit viny? Pak patříte do skupiny lidí, která si neustále něco bere osobně a vztahuje si veškeré ... Celý článek»
selfie

Jak se v létě fotit na Instagram? 3 geniální triky top influencerek »

Venku začíná být konečně teplo, a tak tam trávíte mnohem víc času a samozřejmě také fotíte o hodně víc fotek na svůj Instagram. Minimálně chcete přidat alespoň nějakou tu Instastory z pikniku, jenže ... Celý článek»