Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

podnik - 1

Kouzelné podniky v Praze »

Jak jinak, prázdninám zase dáváme sbohem a můžeme se připravovat do školy. Vše, na co jsme se těšili, nás zase čeká za rok. Jak jsem asi tisíckrát psala, miluji poznávání nových kaváren. V roce 2017 ... Celý článek»
vystava - 1

Nezapomenutelná výstava Salvadora Dalího »

Jedna z nejúžasnějších výstav právě probíhá v GOAP na Staroměstském náměstí. Salvador Dalí, významný surrealista a výtvarník. Jeho neobvyklé obrazy jsou založeny na snové imaginaci, čehož si každý ... Celý článek»
Blbá nálada

Jak na lepší náladu »

Jsou dny, kdy mám pocit, že je všechno špatně. A je to celkem paradox, že teď když je všechno veselejší, příroda je nádherně barevná, mně přijde všechno ošklivé. Celý článek»
Řídit auto

Jak pohodově udělat autoškolu »

Už to budou tři měsíce co vlastním řidičský průkaz. Celé stresové období už je za mnou a některé ještě čeká. Ono řídit auto totiž není vůbec sranda. Celý článek»
Olejová masáž

Zázrak jménem arganový olej »

Jak moc pečujeteš o své vlasy, svou pokožku a jak moc času tomu věnujeteš? Celý článek»
Štěstí

Recept na štěstí »

Nedělej ostatním to, co nechceš, aby ostatní dělali tobě. Buď sama sebou. Čiň druhé šťastnými a budeš šťastná. Směj se, když máš radost. Směj se, i když jsi smutná. Nejsme tu od toho, abychom ... Celý článek»
1 2 3 4 5 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •